KONFERENCJA ADMINISTRATORÓW SZKOLNYCH SIECI KOMPUTEROWYCH

X Konferencja Administratorów Szkolnych Sieci Komputerowych
KASSK 2014
Nowy Tomyśl 4 - 6 kwietnia 2014

     KASSK 2004
KASSK 2006
KASSK 2007
KASSK 2008
KASSK 2009
KASSK 2010
KASSK 2011
KASSK 2012
KASSK 2013

Index  |  Prelegenci  | GościeMateriały | Patroni  | Partnerzy  | Program  Uczestnicy  |  Warsztaty  |  Kontakt   |  FAQ   | Linki

Uczestnicy  Konferencji

Lp

Imię

Nazwisko

Placówka

Miejscowość

1

Dariusz

Abratański

Zespół Szkół im. Noblistów Polskich w Myśliborzu

Myślibórz

2

Krzysztof

Adamski

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. Hipolita Cegielskiego

Piła

3

Krzysztof

Antczak

Szkoła Podstawowa nr 3 w Sochaczewie

Sochaczew

4

Karolina

Antkowiak

Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych

Pogorzela

5

Roman

Antoniewicz

Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika

Lubawa

6

Aleksandra

Antoniewicz-Kaszczyńska

Gimnazjum im. Feliksa Szołdrskiego

Nowy Tomyśl

7

Lidia

Aparta

Szkoła Podstawowa nr 36

Łódź

8

Rafał

Balcer

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. Hipolita Cegielskiego

Piła

9

Magdalena

Baran

Zespół Szkół w Borku Wlkp.

Borek Wlkp.

10

Danuta

Bartkowiak

Szkoła Podstawowa w Grąblewie

Grodzisk Wlkp.

11

Małgorzata

Bartoszewicz

UAM

Poznań

12

Krzysztof

Baska

Zespół Szkół w Borku Wlkp.

Borek Wlkp.

13

Małgorzata

Bednarek

14 Liceum Ogólnokształcące w Poznaniu

Poznań

14

Leszek

Bernaczyk

XIV Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Wielkiego

Poznań

15

Dorota

Besz

XIV lo w Poznaniu

Poznań

16

Katarzyna

Beyer

Gimnazjum im. Feliksa szołdrskiego

Nowy Tomyśl

17

Dariusz

Białecki

Szkoła Podstawowa Nr1 w Kole

Koło

18

Ewa

Białowąs

Publiczne Gimnazjum nr 2 w Nowej Soli

Nowa Sol

19

Sebastian

Biegański

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Konickiej

Ostrów Wielkopolski

20

Stanisław

Blask

I Zespół Szkół im. Stanisława Staszica we Wschowie

Wschowa

21

Artur

Błażejewski

Szkoła Podstawowa nr 2 w Skierniewicach

Skierniewice

22

Władysław

Bobowski

Gimnazjum im. ks. Jana Twardowskiego w Torzymiu

Torzym

23

Tadeusz

Bochiński

Zespół Szkoła Podstawowa i Przedszkole w Biskupicach

Biskupice

24

Wiesława

Bolewicka

Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Pogorzeli

Pogorzela

25

Arkadiusz

Borach

Zespół Szkół Samochodowych

Poznań

26

Katarzyna

Borkowska

Szkoła Podstawowa im. Kompanii Wilkowskiej Powstańców Wlkp.

Kościan

27

Jerzy

Bortniak

Zespół Szkół w Mochach

Mochy

28

Renata

Bortniak

Zespół Szkół w Mochach

Mochy

29

Magdalena

Brewczyńska

Włocławek

30

Henryk

Brodniewicz

Szkoła Podstawowa w Maniewie

Maniewo

31

Grażyna

Brzozowska

Nakło nad Notecia

32

Marek

Brzozowski

Zespół Szkół Żeglugi Śródlądowej

Nakło nad Notecią

33

Rafał

Brzychcy

Fundacja Wolnego i Otwartego Oprogramowania

Poznań

34

Justyna

Buczkowska

Gimnazjum im. Feliksa Szołdrskiego

Nowy Tomyśl

35

Renata

Bukowska

Zespół Szkół Ekonomiczno-Rolniczych im. Stanisława Staszica

Bytów

36

Krzysztof

Bukowski

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Henryka Sienkiewicza

Trzcianka

37

Renata

Busz

ZSPiG w Krobi

Krobia

38

Przemysław

Chlebicki

Gimnazjum nr 2 im. Królowej Jadwigi

Swarzędz

39

Ireneusz

Cierniak

Gimnazjum w Zakrzewie

Zakrzewo

40

Piotr

Cieszkowski

Publiczne Gimnazjum nr 2 w nowej Soli

Nowa Sol

41

Małgorzata

Cybichowska

Szkoła Podstawowa nr 3

Środa Wielkopolska

42

Halina

Czajka

Zespół Szkół im. Konstytucji 3 Maja w Pobiedziskach Letnisku

Pobiedziska

43

Marta

Czerniawska

Publiczne Gimnazjum nr 2 w Nowej Soli

Nowa Sól

44

Marzena

Dach-Kolanko

Gimnazjum im. F. Szołdrskiego w Nowym Tomyślu

Nowy Tomyśl

45

Katarzyna

Dawidowicz

Gimnazjum nr 4 im. Jana Pawła II w Lubinie

Lubin

46

Bożena

Dec

Zespół Szkół nr 11

Wrocław

47

Luiza

Dembiecka

Skoła Podstawowa nr 1 w Nowym Tomyślu

Nowy Tomyśl

48

Teresa

Diakowicz

Białogard

49

Jolanta

Dojcz

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Starkowie

Starkowo

50

Tomasz

Dolata

I Liceum ogólnokształcące im. Powstańców Wielkopolskich

Wągrowiec

51

Mariusz

Dolecki

Szkoła Podstawowa nr 1

Nowy Tomyśl

52

Renata

Domagalska

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Sulechowie

Sulechów

53

Irena

Dominiak

Szkoła Podstawowa Nr 1 w Turku

Turek

54

Hanna

Drapiewska

Szkoła Podstawowa im.Janusza Korczaka w Komornikach

Komorniki

55

Maria Magdalena

Dreczko

Szkoła Podstawowa nr 6

Ostrów Wielkopolski

56

Renata

Drobnik

Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi nr 3

Poznań

57

Elżbieta

Dudek

Szkoła Podstawowa nr 2

Trzcianka

58

Lidia Małgorzata

Dudek

Zespół Szkół Zawodowych i Licealnych im. dra Kazimierza Hołogi

Nowy Tomyśl

59

Robert

Dudziński

Warszawa

60

Jacek

Duks

ZS Ostroróg

Ostroróg

61

Marta

Dunaj-Stefańska

Gimnazjum nr 4 im. Jana Pawła II w Lubinie

Lubin

62

Roman

Dwulit

Orodek Doskonalenia Nauczcieli w Poznaniu

Poznań

63

Danuta

Dziadyk-Szczepińska

Zespół Szkolno-Przedszkolny NR7

Warszawa

64

Rozalia

Dziekan

Szkoła Podstawowa nr 1 w Swarzędzu

Swarzędz

65

Elżbieta

Dzierżyńska

Gimnazjum im.Feliksa Szołdrskiego

Nowy Tomyśl

66

Robert

Dziwiński

Szkoła Podstawowa im. Mariana Falskiego w Kraszewicach

Kraszewice

67

Elżbieta

Eliks

Zespół Szkół Gimnazjalno-licealnych nr 37

Poznań

68

Jacek

Figiel

Powiatowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Górze

Góra

69

Mikołaj

Fiksa

Szkoła Podstawowa nr 2

Trzcianka

70

Marta

Florkiewicz-Borkowska

Jastrzębie ZDrój

71

Beata

Frankiewicz

Poznań

72

Agnieszka

Gałajda

SP Nr 342 w Warszawie

Warszawa

73

Józef

Gerowski

Gimnazjum Nr 2 im. Marii Skłodowskiej-Curie

Gostyń

74

Elżbieta

Gęsior

Szkoła Podstawowa w Komornikach

Komorniki

75

Angelika

Giel

Zespół Szkół nr 2 im. St. Staszica w Nowym Tomyślu

Nowy Tomysl

76

Jarosław

Giel

Nowy Tomyśl

77

Krystyna

Giszczyńska

Gimnazjum nr 2 we Wrześni

Września

78

Aleksandra

Gluza

Zespół Szkolno-Przedszkolny

Międzyrzecze Górne

79

Sylwia

Głośniak

Szkoła Podstawowa w Babiaku

Babiak

80

Jolanta

Golczyk

Szkoła Podstawowa nr 12 im. Jana Pawła II

Tomaszów Mazowiecki

81

Katarzyna

Gorzędowska

Anglojęzyczna Szkoła Podstawowa

Łódź

82

Małgorzata

Górzyńska

Gimnazjum nr 4 im. Jana Pawła II w Lubinie

Lubin

83

Monika

Grabarczyk

Zespół Szkół Rolniczych i Technicznych w Powodowie

Kargowa

84

Renata

Grabowska

Szkoła Podstawowa w Babiaku

Koło

85

Alina

Grobelna

Gimnazjum nr 1

Środa Wlkp.

86

Kamila

Gruby-Miodońska

Szkoła Podstawowa nr 26 im. R. Berwińskiego

Poznań

87

Joanna

Gruszczyńska

Gimnazjum

Zbąszyń

88

Jacek

Gryś

Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II

Polkowice

89

Ewa

Grzegorska

Liceum Plastyczne w Poznaniu

Poznań

90

Agnieszka

Grześ

Gimnazjum nr 2 w Trzciance

Trzcianka

91

Małgorzata

Gucia

Gimnazjum im. F. Szołdrskiego

Nowy Tomyśl

92

Elżbieta

Gucwa

Zespół Szkolno-Przedszkolny

Międzyrzecze Górne

93

Hanna

Gulińska

Umultowska 89b

Poznań

94

Romuald

Gurzyński

Zespół Szkół Publicznych w Sulmierzycach

Sulmierzyce

95

Barbara

Guzek

Publiczne Gimnazjium Katolickie

Poznań

96

Krzysztof

Hałas

Gimnazjum im. F. Szołdrskiego w Nowym Tomyślu

Nowy Tomyśl

97

Małgorzata

Handzewniak

Gimnazjum im. F. Szołdrskiego w Nowym Tomyślu

Nowy Tomyśl

98

Karolina

Helińska

Szkoła Podstawowa nr 1 im. T. Kościuszki w Nowym Tomyślu

Nowy Tomyśl

99

Hanna

Hoska

ZSPiG w Krobi

Krobia

100

Iwona

Iwanicka

ZSZ NR 1

Skierniewice

101

Anna

Jabłońska

Gimnazjum im KK Baczynskiego

Lipsko

102

Mikołaj

Jackowiak

Gimnazjum nr 1

Gostyń

103

Magdalena

Jakubowska

Zespół Szkół Zawodowych i Licealnych im. dra K. Hołogi

Nowy Tomyśl

104

Krzysztof

Janik

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1

Chojna

105

Justyna

Janowska

Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Borui Kościelnej

Nowy Tomyśl

106

Andrzej

Jany

Gimnazjum im. Polskich Olimpijczyków w Kraszewicach

Kraszewice

107

Marlena

Jarczewska

Gimnazjum w Nowym Tomyślu

Nowy Tomyśl

108

Krzysztof

Jarosz

Zespół Szkół Zawodowych im. Stefana Bobrowskiego

Rawicz

109

Iwona

Jaroszewska

Zespół Szkół Publicznych nr 3 w Pleszewie

Pleszew

110

Karolina

Jarus

Szkoła Podstawowa im.Adama Mickiewicza w Pogorzeli

Pogorzela

111

Teresa

Jaskuła

Zespół Szkół Ogólnokształcących

Gryfino

112

Anna

Jessa

Poznań

113

Aleksandra

Jędruszek

Zespół Szkół Publicznych nr 2 w Pleszewie

Pleszew

114

Regina

Jędrzejczak

Gimnazjum im.F. Szołdrskiego

Nowy Tomyśl

115

Krystyna

Jęśko

Szkoła Podstawowa nr 1 im. H. Sienkiewicza w Czarnkowie

Czarnków

116

Dorota

Józefowska

Szkoła Podstawowa nr 2 w Nowym Tomyślu

Lwówek

117

Adam

Jurkiewicz

ABIX Beata Pieńkos-Jurkiewicz

Warszawa

118

Maciej

Juszczak

Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II

Polkowice

119

Anna

Juszkiewicz

Szkoła Podstawowa Nr 14

Łódź

120

Lucyna

Juś

ZS Ostroróg

Ostroróg

121

Grzegorz

Kaczmarek

Zespół Szkół w Opalenicy

Lwówek

122

Cezary

Kaczor

ZSPGiP w Czerninie

Czernina

123

Artur

Kamiński

Komputer Serwis Poznań

Poznań

124

Grzegorz

Kamiński

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Sławie

Sława

125

Maciej

Kamiński

Szkoła Podstawowa w Biskupicach Zabarycznych

Mikstat

126

Izabela

Karczewska

Zespół Szkół nr 3

Piła

127

Joanna

Kardasz

Szkoła Podstawowa nr 6 im. Braci Barskich

Śrem

128

Artur

Kasprzak

Szkoła Podstawowa im. E.Bojanowskiego w Kunowie

Kunowo

129

Aneta

Kaźmierczak

Zespół Szkół Rolniczych i Technicznych w Powodowie

Wroniawy

130

Bartłomiej

Kątny

Zespół Szkół w Opalenicy

Opalenica

131

Ksawery

Kempa

Szkoła Podstawowa Nr 5 w Gostyniu

Gostyń

132

Jolanta

Klak

Szkoła Podstawowa nr 4

Śrem

133

Jan

Klimko

Gimnazjum im. Feliksa Szołdrskiego w Nowym Tomyślu

Nowy Tomyśl

134

Sebastian

Kluczyk

ICTEDU - HP Silver Partner

Warszawa

135

Bogna

Kmita

Gimnazjum im. Zbigniewa Herberta we Wronkach

Wronki

136

Honorata

Kocerka

Zespół Szkół Publicznych nr 2 w Pleszewie

Pleszew

137

Włodzimierz

Kogut

Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Pogorzeli

Pogorzela

138

Maciej

Kolankiewicz

Technikum ZSŁ w Poznaniu

Poznań

139

Rafał

Kolanowski

ZSP nr 3 Pleszewie

Pleszew

140

Paweł

Koncewicz

Zespół Szkół Zawodowych w Gostyniu

Gostyń

141

Mirosław

Konieczny

I Liceum Ogólnokształcące w Rawiczu

Rawicz

142

Marcin

Konieczny

ZS Piaski

Piaski

143

Jerzy

Koń

Gimnazjum nr 18

Wrocław

144

Aleksander

Korczak

Gimnazjum nr 4 im. Noblistów Polskich w Jeleniej Górze

Jelenia Góra

145

Czesław

Kornikowski

Zespół Szkół Zawodowych nr 5

Wrocław

146

Violetta

Kostera

Szkoła Podstawowa Zbąszynek

Zbąszynek

147

Jerzy

Kośmider

Zespół Szkół im. Powstańców Wielkopolskich 1918-1919 w Krzyżu Wlkp.

Krzyż Wlkp.

148

Piotr

Kowalewski

Zespół Szkół nr 10: Szkoła Podstawowa nr 42 i Gimnazjum nr 15 im. Królowej Jadwigi

Gdynia

149

Aleksandra

Kowalska

Polkowice

150

Beata

Kowalska

Gimnazjum im. F. Sziłdrskiego

Nowy Tomyśl

151

Hanna

Kowalska

Szkoła Podstawowa nr 2 w Nowym Tomyślu

Nowy Tomyśl

152

Ewa

Kowalska

Zespół Szkół nr 11

Wrocław

153

Katarzyna

Koza

Zespół Przedszkolno - Szkolno - Gimnazjalny w Bukowcu

Nowy Tomyśl

154

Violetta

Kozielczyk

Zespół Szkół Publicznych w Taczanowie Drugim

Pleszew

155

Joanna

Koziołek

Zespół Szkół Gimnazjum i Szkoła Podstawowa w Mochach

Nowa Wieś

156

Piotr

Krasny

Gimnazjum nr 4 im. Jana Pawła II w Lubinie

Lubin

157

Agata

Krawczyk-Bujewska

Gimnazjum nr 4 im. Jana Pawła II w Lubinie

Lubin

158

Elżbieta

Kreczmer

Szkoła Podstawowa nr 1

Nowy Tomyśl

159

Anna

Król-Pawelska

Gimnazjum im. Feliksa Szołdrskiego

Nowy Tomyśl

160

Robert

Królikowski

Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Polkowicach

Polkowice

161

Lidia

Krupa

Dyrektor Zespołu Szkół nr 74 w Warszawie

162

Robert

Krzemień

Gimnazjum nr 18

Wrocław

163

Małgorzata

Krzykowska

Zespół Szkół w Borku Wlkp.

Borek Wlkp.

164

Jacek

Krzywonos

Zespół Szkół Nr 21 w Warszawie

Jabłonna

165

Roman

Kubiak

Gimnazjum im.Powstańców Wielkopolskich

Kobyla Góra

166

Paweł

Kubiak

Zespół Szkół nr 1 w Swarzędzu

Swarzędz

167

Arleta

Kucz

Gimnazjum im. Feliksa Szołdrskiego w Nowym Tomyślu

Nowy Tomyśl

168

Renata

Kurasińska

Gimnazjum w Nowym Tomyślu

Zbąszyń

169

Katarzyna

Kurek - Brzyk

SP Opalenica

Opalenica

170

Ewa

Kuźmińska

Piła

171

Aleksander

Kuźniak

Zespół Szkół w Przemęcie

Przemęt

172

Grzegorz

Kwiesielewicz

Zespół Szkół w Strzegowie

Strzegowo

173

Marzena

Lemańska

Gimnazjum im. F. Szołdrskiego

Nowy Tomyśl

174

Anna

Lemieszka

Zespół Szkół w Krzyżu Wlkp.

Krzyż Wlkp

175

Teresa

Lewandowska

Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera

Połajewo

176

Renata

Liberkowska

Gimnazjum im. Feliksa Szołdrskiego w Nowym Tomyślu

Nowy Tomysl

177

Andrzej

Lichwa

Sp 109

Wrocław

178

Aleksandra

Lipnicka

Zespół Szkół im.Konstytucji 3 Maja w Pobiedziskach Letnisku

Pobiedziska

179

Monika

Lipnicka

Zespół Szkół nr 11

Wrocław

180

Tadeusz

Łukasik

Zespół Szkół Nr 2 im. Przyjaźni Polsko-Norweskiej

Ostrzeszów

181

Stanisław

Łukaszewicz

Zespół Szkół Technicznych

Trzcianka

182

Izabella

Maciejewska

szkola podstawowa

Boruja Kościelna

183

Agata

Maćkowiak

Publiczne Gimnazjum Katolickie

Poznań

184

Jolanta

Majkowska

Zespół Szkół Specjalnych w Kowanówku

Oborniki

185

Karol

Małolepszy

Gimnazjum nr 1 w Ząbkach

186

Wojciech

Małuch

Zespół Szkół Ekonomicznych w Pile

Piła

187

Szymon

Manikowski

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 8 W POZNANIU

Poznań

188

Alina

Mańka

Zespół Szkół Szkoła {Podstawowa i Gimnazjum

Jerzykowo

189

Daria

Mańkowska

Szkoła Podstawowa nr 2 w Nowym Tomyślu

Zbąszyń

190

Aneta

Maternik

Szkoła Podstawowa nr 1 im. H. Sienkiewicza w Czarnkowie

Czarnków

191

Paweł

Matkowski

Gimnazjum nr 2 w Gnieźnie

Gniezno

192

Jacek

Matula

Gimnazjum w Borui Kościelnej

Boruja Kościelna

193

Paulina

Matysiak

Szkoła Podstawowa w Smolicach

Kobylin

194

Sylwia

Melka-Kaska

Zespół Szkół Publicznych nr 2 w Pleszewie

Pleszew

195

marzena

Miałkowska

Zespół Szkół w Niechlowie

Głogów

196

Małgorzata

Michalska

Zespół Szkół Publicznych nr 2 w Pleszewie

Pleszew

197

Tomasz

Mikołajczyk

Szkoła Podstawowa nr 9 im. Mikołaja Kopernika

Tarnowskie Góry

198

Beata

Miniach

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr5

Nowa Sól

199

Leszek

Misztal

Szkoła Podstawowa nr 2 im. T. Kościuszki w Skierniewicach

Skierniewice

200

Katarzyna

Mleczko

SP 1 Czarnków

Czarnków

201

Iwona

Molecka

Odolanów

202

Celina

Mołdrzyk

Szkoła Podstawowa w Łubnicy

Wielichowo

203

Magdalena

Murawska

Gimnazjum w Borui Kościelnej

Boruja Kościelna

204

Norbert

Musiał

Zespół Szkół im.Gen.Dezyderego Chłapowskiego w Bolechowie

Owińska

205

Radosław

Musiał

Gimnazjum im. Powstańców Wielkopolskich

Lwówek

206

Justyna

Napierała

Gimnazjum im. Feliksa Szołdrskiego

Nowy Tomyśl

207

ANIELA

NAUMIUK

Zespół Szkół im. W.Reymonta

Szamocin

208

Dorota

Nawacka

Gimnazjum im.Feliksa Szołdrskiego w Nowym Tomyślu

Nowy Tomyśl

209

Rafał

Nawrocki

Gimnazjum im. Z. Herberta

Wronki

210

Jacek

Nowak

Zespół Szkół Technicznych

Trzcianka

211

Agata

Nowak

Szkoła Podstawowa nr 2 w Nowym Tomyślu

Nowy Tomyśl

212

Hieronim

Nowakowski

Gimnazjum im. Jana Pawła II w Młynkowie

Połajewo

213

Anna

Nowicka

Gimnazjum nr 2 im. A. Prądzyńskiego

Września

214

Marek

Nowicki

Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wlkp. w Malanowie

Malanów

215

Inga

Obiesło

Warszawa

216

Walentyna

Odzijewicz

Szkoła Podstawowa Nr 26 w Białymstoku

Białystok

217

Marlena

Oko-Kowalczyk

Gimnazjum im. Powstańców Wielkopolskich

Budzyń

218

Jan

Olebiński

Szkoła Podstawowa nr 74 im. Mikołaja Kopernika

Poznań

219

Dariusz

Olejniczak

Gimnazjum nr 1 w Polkowicach

Polkowice

220

Czesław

Oleszczyszyn

Zespół Szkół w Gryfinie

Gryfino

221

Ewa

Olszak

Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Pogorzeli

Pogorzela

222

Zbigniew

Orchowski

Szkoła Podstawowa Nr 3 w Słupcy

Słupca

223

Renata

Orlicka

Gimnazjum im. Feliksa Szołdrskiego w Nowym Tomyślu

Nowy Tomyśl

224

Iwona

Osuch

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Tomaszowie Maz.

Tomaszów Maz.

225

Jarosław

Oszust

Zespół Szkół im. St. Staszca w Wyokiem

Wysokie

226

Hanna

Paetzke

Szkoła Podstawowa im.M.Konopnickiej

Nowa Wieś Wielka

227

Jolanta

Pańczak

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1

Nowa Sól

228

Leszek

Pańczak

Zespół Szkół w Otyniu

Otyń

229

Małgorzata

Paster

Szkoła Podstawowa Nr 342 w Warszawie

Warszawa

230

Małgorzata

Paszkowiak

Gimnazjum nr 1

Gostyń

231

Maciej

Patelski

I LO Wągrowiec

Wągrowiec

232

Ewa

Patora

Kurowice

Łódź

233

Dorota

Pawlak

Zespół Szkół nr 11

Wrocław

234

Iwona

Pawłowska

Zespół Przedszkolno-Szkolno-Gimnazjalny w Rostarzewie

Rostarzewo

235

Maciej

Pawłowski

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Grodzisku Wlkp.

Wielichowo

236

Roman

Pawłowski

Zespół Szkoł nr 1 im. Powstańców Wielkopolskich

Swarzędz

237

Przemysław

Pawłowski

I Liceum Ogólnokształcące w Wołominie

Wołomin

238

Paweł

Perekietka

V Liceum Ogólnokształcące w Poznaniu

Śmigiel

239

Katarzyna

Perz

ZS Ostroróg

Ostroróg

240

Grzegorz

Piątas

GIMNAZJUM IM. FELIKSA SZOŁDRSKIEGO W NOWYM TOMYŚLU

NOWY TOMYŚL

241

Ewa Maria

Piątas

GIMNAZJUM IM. FELIKSA SZOŁDRSKIEGO W NOWYM TOMYŚLU

NOWY TOMYŚL

242

Jacek

Pietraszak

Publiczne Gimnazjum

64-700 Czarnków

243

Gabriela

Pietrzak

Szkoła Podstawowa nr 12 im. Jana Pawła II

Tomaszów Mazowiecki

244

Zdzisław

Piotrowski

Zespół Szkół Mechanicznych

Poznań

245

Paweł

Piotrowski

Szkoła Podstawowa w Dusznikach

Duszniki

246

Grzegorz

Piskorz

Zespół Szkół w Krzycku Wielkim

Krzycko Wielkie

247

Marta

Plenzler

Zespół Szkół Gimnazjum i Szkoła Podstawowa w im. Jana Pawła II Mochach

Błotnica

248

Tadeusz

Pluschke

Zespół Szkół Licealnych i Agrotechnicznych

Tuchola

249

Sławomir

Popczyk

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr5

Nowa Sól

250

Lidia

Popielarz-Kozłowska

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. Hipolita Cegielskiego

Piła

251

Anna

Przybylska

Gimnazjum im. Feliksa Szołdrskiego w Nowym Tomyślu

Nowy Tomyśl

252

Przemysław

Przysło

Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Tadeusza Kościuszki w Turku

Turek

253

Beata

Putek

Gimnazjum nr 6

Tomaszów Mazowiecki

254

Grzegorz

Pytkowski

Edukacja Pro Futuro

Warszawa

255

Anna

Rasmus

Szkoła Podstawowa nr 2

Toruń

256

Norbert

Rataj

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. Hipolita Cegielskiego

Piła

257

Michał

Ratajczyk

ZSPiG w Krobi

Krobia

258

Monika

Regulska

Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Pogorzeli

Pogorzela

259

Krzysztof

Reimann

Szkoła Podstawowa nr 3 w Wolsztynie

Wolsztyn

260

Roman

Rozmysłowicz

ZSP Lubawka

Lubawka

261

Tomasz

Rożek

Zespół Szkół Gołańcz

Morakowo

262

Agnieszka

Rucioch

Szkola Podstawowa Zbąszynek

Zbąszynek

263

Andrzej

Rucioch

Gimnazjum im. Feliksa Szołdrskiego w Nowym Tomyślu

Zbąszynek

264

Dorota

Ruta

Gimnazjum w Borui Kościelnej

Boruja Kościelna

265

Krzysztof

Rybka

ZespólSzkół Ogólnokształcących i Zawodowych

Pogorzela

266

Lechosław

Rybka

ZSG-Lnr 37

Poznań

267

Marlena

Rynowiecka

Społeczna Szkoła Podstawowa I gimnazjum nr STO

Poznan

268

Sławek

Rządkowski

Zespół Szkół w Warlubiu

Warlubie

269

Waldemar

Sadowski

Gimnazjum nr 1

Gostyń

270

Lech

Sadowski

Gimnazjum im. Powstańców Wlkp.

Duszniki

271

Joanna

Schwarz

Gimnazjum im. Powstańców Wielkopolskich w Dusznikach

Duszniki

272

Irena

Sienkiewicz

Publiczna szkoła Podstawowa Nr5

Nowa Sól

273

Elżbieta

Sikorska

ZSP im H. Cegielskiego

Chodzież

274

Marek

Sikorski

Poznań

275

Hanna

Silbernagel

Zespół Szkoła Podstawowa i Przedszkole w Biskupicach

Biskupice

276

Katarzyna

Siwers

Gimnazjum nr 18

Wrocław

277

Katarzyna

Skałecka

IT w Edukacji

278

Wiesława

Skoczylas

Gimnazjum im. F.Szołdrskiego

Nowy tomyśl

279

Dorota

Skowyra

Gimnazjum nr 1im. Jana Pawla II

Polkowice

280

Agnieszka

Sławińska

ZPSG w Bukowcu

Bukowiec

281

Beata

Sławińska

zespół szkół w mochach

mochy

282

Danuta

Smektała

Szkoła Podstawowa w Chojnie

Chojno

283

Roman

Sobczyński

Zespół Szkół w Kleszczewie

Kleszczewo

284

Katarzyna

Sobiak- Utrata

Zespół Szkół Zawodowych i Licealnych im. dra Kazimierza Hołogi

Nowy Tomyśl

285

Marcin

Socha

Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Brzechwy w Swarzędzu

Swarzędz

286

Jolanta

Spychała

Gimnazjum im. Feliksa Szołdrskiego

Nowy Tomyśl

287

Grażyna

Stachecka

Szkoła Podstawowa nr 2 w Nowym Tomyślu

Nowy Tomyśl

288

Dariusz

Stachecki

Nowy Tomyśl

289

Elżbieta

Stawicka

Szkoła Podstawowa w Babiaku

Babiak

290

Anna

Stec

SP Nr 342 w Warszawie

Warszawa

291

Anna

Stróżyńska

Szkoła Podstawowa nr 1

Czarnków

292

Waldemar

Suchta

Gimnazjum nr 18

Wrocław

293

Ewa

Sumowska

Polskie Towarzystwo Informatyczne

Poznań

294

Marta

Swinarska

Fundacja Wolnego i Otwartego Oprogramowania

Poznań

295

Jarosław

Szaciłło

Szkoła Podstawowa nr 321

Warszawa

296

Sebastian

Szaferski

Gimnazjum im. Gen. K. Sosnkowskiego w Opalenicy

Opalenica

297

Marek

Szarata

Szkoła Podstawowa im. E. Sczanieckiej w Michorzewie

Kuślin

298

Jędrzej

Szczepaniak

Zespół Szkół w Jezierzycach Kościelnych

Krzycko Małe

299

Roman

Szczuchniak

Gminny Zespół Ekanomiczno Administracyjny Szkół

Baćkowice

300

Ireneusz

Szleman

Szkoła Podstawowa nr 2 w Nowym Tomyślu

Nowy Tomyśl

301

Ziemisław

Szmaj

Zespół Szkół Nr 2 im. Przyjaźni Polsko-Norweskiej

Ostrzeszów

302

Tomasz

Szomburg

Gimnazjum 24 we Wrocławiu

Wrocław

303

Renata

Szpindor

Zespół Szkół im. Konstytucji 3 Maja w Pobiedziskach Letnisku

Pobiedziska

304

Krzysztof

Szurko

Zespół Szkół Technicznych im. inż. Tadeusza Tańskiego

Słubice

305

Beata

Szyłak

OSW w Olecku

Olecko

306

Andrzej

Szymczak

Gimnazjum nr 1 w Warszawie

Warszawa

307

Anna

Śląska

Szkoła Podstawowa nr 2 w Nowym Tomyślu

Nowy Tomyśl

308

Iwona

Śliczner

Gimnazjum w Borui Kościelnej

Boruja Kościelna

309

Małgorzata

Śmiałkowska

Zespół Szkół nr 11

Wrocław

310

Tomasz

Talaga

Firma szkoleniowa

Łódź

311

Danuta

Timm

Szkoła Podstawowa nr 21 w Poznaniu

Poznań

312

Adam

Tomicki

Zespół Szkół w Wojciechowie

Wojciechów

313

Katarzyna

Tomkiewicz

Publiczne Gimnazjum w Kamieńcu im. Jana Pawła II

Kamieniec

314

Mirosława

Trafas

Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera w Połajewie

Połajewo

315

Witold

Trojanowski

Zespół Szkoły i Przedszkola im. Jana Pawła II

Lwówek

316

Agata

Twardziak-Jazienicka

Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II

Polkowice

317

Iwona

Tywanek

Gimnazjum nr 1 w Pleszewie

Pleszew

318

Krzysztof

Urbaniak

Ginazjum

Ny Tomyśl

319

Wojciech

Urniaż

Firma szkoleniowa

Łódź

320

Anna

Wasążnik

Dyrektor Zespołu Szkół nr 2 w Sulejówku

321

Justyna

Waśko

Zespół Szkolno-Gimnazjalny w Obrze

Obra

322

Krystyna

Waśkowicz

Gimnazjum w Borui Kościelnej

Boruja Kościelna

323

Aleksandra

Wekwert

Zespół Szkół im. W. Reymonta w Lipiej Górze

Chodzież

324

Izabela

Węgrzynowska

Szkoła Podstawowa nr 63

Poznań

325

Agnieszka

Wichrowska

Gimnazjum nr 4 im. Jana Pawła II w Lubinie

Lubin

326

JOANNA

WIECZOREK

Szkoła Podstawowa w Jastrzębsku Starym

Nowy Tomysl

327

Maria

Wieruszewska

Jarocin

328

Wioletta

Wiktor

Zespół Szkolno-Przedszkolny

Międzyrzecze Górne

329

Radosław

Wilde

Gimnazjum im. Powstańców Wielkopolskich

Duszniki

330

Jerzy

Wilk

Gimnazjum w Zdunach

Zduny

331

Halina

Wilk- Brzezicka

Publiczna Szkoła Podstawowa w Drzonkowie

Drzonków

332

Zbigniew

Winiarski

III Liceum Ogólnokształcące

Inowrocław

333

Dorota

Wiśniewska

Gimnazjum im. Feliksa Szołdrskiego w Nowym Tomyślu

Nowy Tomysl

334

Ewa

Witczak

Szkoła Podstawowa w Mazewie

Daszyna

335

MAŁGORZATA

WOJCIECHOWSKA

Szkoła Podstawowa w Jastrzębsku Starym

Nowy Tomysl

336

Piotr

Woldrich

Sopockie Szkoły Autonomiczne

Sopot

337

Honorata

Wolniaczyk

Zespół Szkół w Rajsku

Koźminek

338

Mariusz

Wołosz

Zeszpół Szkół nr 2 w Nowej Dębie

Nowa Dęba

339

Hanna

Worsztynowicz

Szkoła Podstawowa nr 6 im. Braci Barskich

Śrem

340

Danuta

Woźniak - Raginia

Gimnazjum im. Feliksa Szołdrskiego

Nowy Tomyśl

341

Piotr

Wroński

Zespół Szkół Ekonomiczno-Rolniczych im. Stanisława Staszica

Bytów

342

Magdalena

Wygryz

Zespół Szkół

Poznań

343

Marta

Wysocka

III Liceum im.C.K.Norwida

Konin

344

Beata

Zboralska

Szkoła Podstawowa nr4 im.prof.A. Wodziczki w Luboniu

Luboń

345

Irena

Zborowska

Szkoła Podstawowa nr 2

Trzcianka

346

Bożena

Zembik

Publiczne Gimnazjum w Czarnkowie

Śmieszkowo

347

Robert

Ziółkowski

Zespół Szkół Technicznych w Trzciance

Trzcianka

348

Beata

Żuromska

ZSP

Sławoborze

  

Lista  rezerwowa

Lp

Imię

Nazwisko

Placówka

Miejscowość

KONFERENCJA ADMINISTRATORÓW SZKOLNYCH SIECI KOMPUTEROWYCH