KONFERENCJA ADMINISTRATORÓW SZKOLNYCH SIECI KOMPUTEROWYCH

X Konferencja Administratorów Szkolnych Sieci Komputerowych
KASSK 2014
Nowy Tomyśl 4 - 6 kwietnia 2014

     KASSK 2004
KASSK 2006
KASSK 2007
KASSK 2008
KASSK 2009
KASSK 2010
KASSK 2011
KASSK 2012
KASSK 2013

Index  |  Prelegenci  | GościeMateriały | Patroni  | Partnerzy  | Program  Uczestnicy  |  Warsztaty  |  Kontakt   |  FAQ   | Linki

Najczęściej zadawane pytania
Dla kogo przeznaczona jest konferencja?
Jak wziąć udział w KASSK 2014?
Czy na konferencji będzie zapewnione wyżywienie?
Jak jaki sposób będzie zorganizowane zakwaterowanie?
Ile wynosi wpisowe? Jak dokonać wpłaty?
Jak będą odbywały się zajęcia?
Jak dojechać do Nowego Tomyśla? Jak znaleźć Gimnazjum?
Dla kogo przeznaczona jest konferencja?
Konferencja tradycyjnie adresowana jest do nauczycieli informatyki i technologii informacyjnej, administratorów szkolnych sieci komputerowych, opiekunów pracowni komputerowych i Internetowych Centrów Informacji Multimedialnej (ICIM) oraz wszystkich  stosujących lub zainteresowanych stosowaniem TIK w oświacie. Przygotowujemy propozycje wykładów i warsztatów dla wszystkich nauczycieli. Specjalną ofertę mamy dla liderów TIK, dyrektorów szkół i przedstawicieli samorządów lokalnych. Główny nacisk położymy na poszczególnych komponentach rządowego programu "Cyfrowa szkoła" ("e-szkoła", "e-nauczyciel", "e-zasoby edukacyjne", "e-uczeń"). Dotyczą one szerokiego wykorzystania nowoczesnej technologii na wszystkich przedmiotach i etapach kształcenia. Chcemy również zwrócić uwagę na olbrzymią rolę informatyki w szkole i mówić silnym głosem o przywróceniu jej należnej rangi. Zapraszamy znakomitych prelegentów. Na pytania uczestników czekać będą wybitni specjaliści, którzy rozwiążą każdy problem.

Ze względu na charakter konferencji, zaproszenie kierujemy również do nauczycieli bibliotekarzy, nauczycieli języków obcych. Pragniemy gościć w swoim gronie dyrektorów szkół i placówek oświatowo-wychowawczych oraz władze samorządowe. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą, żeby polska szkoła była nowoczesna, bezpieczna i atrakcyjna.

Zajęcia warsztatowe będą odbywały się w grupach. Zapisy do grup uruchomimy po skompletowaniu listy warsztatów.

Spotkanie, prócz ciekawych wykładów, warsztatów, spotkań i dyskusji ma być również formą oderwania się od codziennej szkolnej rzeczywistości, integracją środowiska nauczycieli - administratorów. Chcemy, aby Konferencja była spotkaniem atrakcyjnym. Dlatego prócz zajęć i wykładów proponujemy niespodziankę,  spotkanie integracyjne przy ognisku w wigwamie w "Klimkowej Osadzie" przy muzyce, dobrym jedzonku i napojach. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie!

<<  powrót     

Jak wziąć udział w KASSK 2014?
Zapisy na KASSK odbywają się wyłącznie poprzez Internet. Należy wypełnić formularz rejestracyjny. Na podany adres e-mail prześlemy potwierdzenie i ew. pozostałą korespondencję. Po zaakceptowaniu danych przez administratora serwisu, nazwisko Uczestnika pojawi się na liście w sekcji uczestnicy.
Następnie należy przesłać na podany numer konta wpisowe. Im szybciej, tym lepiej. Ilość miejsc jest ograniczona.
 

<<  powrót     

Czy na konferencji będzie zapewnione wyżywienie?
Tak. Zapewniamy obiad oraz plenerową kolację w Wigwamie na ranczo "Klimkowa osada" w piątek. W sobotę śniadanie, obiad i kolację. W niedzielę śniadanie i obiad. Zapewniamy transport.

Podczas konferencji dla uczestników będzie również dostępna kawa, herbata i ciasteczka.

Wszystkie posiłki oraz transport są dla uczestników bezpłatne - wliczone w koszt "wpisowego".
 

<<  powrót     

Jak jaki sposób będzie zorganizowane zakwaterowanie?
Dla osób, które chcą skorzystać z noclegu zarezerwowaliśmy miejsca w okolicznych hotelach i ośrodkach. Oferujemy bezpłatny transport do miejsc zakwaterowania, na zajęcia i biesiadną kolację. Ilość miejsc noclegowych ograniczona. Podczas rejestracji należy wybrać jedną z dwóch opcji:
  • bez zakwaterowania (wpisowe 200 zł)
  • z zakwaterowaniem (wpisowe 300 zł)
Informację o miejscu zakwaterowania będziemy na bieżąco wysyłać na podany w formularzu adres e-mail. Pokoje będziemy obsadzać w kolejności otrzymania wpisowego na nasze konto, aż do wyczerpania miejsc. Szczegółowych informacji udziela Marlena Jarczewska.

<<  powrót     

Ile wynosi wpisowe? Jak dokonać wpłaty?
Wpisowe uzależnione jest od zakwaterowania:
  • bez zakwaterowania (wpisowe 200 zł)
  • z zakwaterowaniem (wpisowe 300 zł)
Istnieje możliwość otrzymania rachunku za udział lub noty księgowej obciążającej szkołę. Nie wystawiamy faktur vat oraz nie zwracamy kosztów dojazdu. W przypadku rezygnacji nie zwracamy opłaty wpisowej - prosimy zorganizować zastępstwo. Wpłatę należy kierować na konto:

94 1020 4144 0000 6402 0142 7251

GIMNAZJUM IM. FELIKSA SZOŁDRSKIEGO W NOWYM TOMYŚLU
               64-300 NOWY TOMYŚL, OS. PÓŁNOC 25
               tytuł wpłaty: KASSK 2014 - imię i nazwisko uczestnika


Prosimy o sprawne dokonywanie wpłat, które pozwoli nam zaksięgować je przed 27 marca 2014r.

<<  powrót     

Jak będą odbywały się zajęcia?
Pierwszy dzień konferencji (piątek) będzie w całości dniem wykładowym. Cała konferencja w tym roku będzie się odbywać w budynku Gimnazjum im. Feliksa Szołdrskiego - os. Północ 25 http://www.gim-nt.com.  Po zakończeniu obrad zapewniamy transport do miejsca zakwaterowania i zapraszamy na kolację plenerową w Klimkowej Osadzie.

W sobotę i niedzielę realizować będziemy zajęcia seminaryjno - warsztatowe oraz spotkania plenarne i panele dyskusyjne. Przewidzieliśmy też sporo atrakcji.

Podobnie jak w latach ubiegłych, zajęcia będą odbywały się po kilkanaście na jednym poziomie. Każdy uczestnik otrzyma plan warsztatów. Uczestnicy będą mogli wybrać sobie grupę warsztatową. Jeżeli ktoś nie wybierze grupy. zostanie przydzielony przez organizatorów. Tematy warsztatów będą systematycznie umieszczane w dziale "program".
 

<<  powrót     

Jak dojechać do Nowego Tomyśla? Jak znaleźć Gimnazjum?
Dojazd do Nowego Tomyśla jest bardzo łatwy. Miasto leży w zachodniej części Wielkopolski - 60 km na zachód od Poznania. Znakomity dojazd gwarantują główne szlaki komunikacyjne - droga krajowa nr 2(E 30) Świecko - Warszawa, droga 302 do Zbąszynia, droga 305 do Wolsztyna i dalej do Zielonej Góry, oraz 307 do Poznania. Doskonałe połączenie z całym krajem zapewnia autostrada A2, której węzeł znajduje się 3 km od Nowego Tomyśla. Podróż autostradą do Poznania to tylko 30 minut.

Miasto leży także przy międzynarodowej linii kolejowej Paryż - Berlin - Warszawa - Moskwa.
Dla posiadaczy nawigację GPS podajemy współrzędne:
  • Gimnazjum: N 52o19'13.59"     E 16o07'07.14"


Wyświetl większą mapę

<<  powrót     

KONFERENCJA ADMINISTRATORÓW SZKOLNYCH SIECI KOMPUTEROWYCH