KONFERENCJA ADMINISTRATORÓW SZKOLNYCH SIECI KOMPUTEROWYCH

IX Konferencja Administratorów Szkolnych Sieci Komputerowych
KASSK 2013
Nowy Tomyśl 5 - 7 kwietnia 2013

     KASSK 2004
KASSK 2006
KASSK 2007
KASSK 2008
KASSK 2009
KASSK 2010
KASSK 2011
KASSK 2012

Index  | Prelegenci  | GościeRejestracja | Patroni  | Partnerzy | Program  Uczestnicy  | Grupy warsztat.  |  Kontakt   |  FAQ   | Linki

Uczestnicy  Konferencji

Lp

Imię

Nazwisko

Placówka

Miejscowość

1

Agata

Gronowska

Gimnazjum im. Polskich Noblistów w Baranowie

Przeźmierowo

2

Halina

Adaszyńska

Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli

Zielona Góra

3

Piotr

Andrynowski

Gimnazjum w Śmiglu

Śmigiel

4

Anna

Andrzejczak

Zespół Szkół im. Janusza Korczaka w Szydłowie

Szydłowo

5

Krzysztof

Antczak

Szkoła Podstawowa nr 3 w Sochaczewie

Sochaczew

6

Karolina

Antkowiak

Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych

Pogorzela

7

Roman

Antoniewicz

Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika

Lubawa

8

Aleksandra

Antoniewicz-Kaszczyńska

Gimnazjum im. Feliksa Szołdrskiego w Nowym Tomyślu

Nowy Tomyśl

9

Magdalena

Bałuta

Zespół Szkół Zawodowych i Licealnych im. dra Kazimierza Hołogi

Nowy Tomyśl

10

Magdalena

Baran

Zespół Szkół w Borku Wlkp.

Borek Wlkp.

11

Violetta

Barłóg

Społeczna Szkoła Podstawowa i Społeczne Gimnazjum nr 4 w Poznaniu

Poznań

12

Danuta

Bartkowiak

Szkoła Podstawowa w Grąblewie

Grodzisk Wlkp.

13

Małgorzata

Bartosińska

Zespół Szkół im. Janusza Korczaka w Szydłowie

Szydłowo

14

Małgorzata

Bartoszewicz

UAM Wydział Chemii

Poznań

15

Krzysztof

Baska

Zespół Szkół w Borku Wlkp.

Borek Wlkp.

16

Lucyna

Bernaczyk

Gimnazjum im. F. Szołdrskiego w Nowym Tomyślu

Poznań

17

Dariusz

Białecki

Szkoła Podstawowa Nr1

Koło

18

Sebastian

Biegański

Szkoła Podstawowa nr 1

Ostrów Wielkopolski

19

Stanisław

Blask

I Zespół Szkół im. Stanisława Staszica we Wschowie

Wschowa

20

Artur

Błażejewski

Szkoła Podstawowa nr 2 im. T. Kościuszki

Skierniewice

21

Michał

Błoch

I LO Ostrzeszów

Ostrzeszów

22

Anna

Błoch

ZS nr1 w Ostrzeszowie

Ostrzeszów

23

Władysław

Bobowski

Gimnazjum im. ks. Jana Twardowskiego w Torzymiu

Torzym

24

Tadeusz

Bochiński

Zespół Szkoła Podstawowa i Przedszkole w Biskupicach

Biskupice

25

Wiesława

Bolewicka

Szkoła Podstawowa w Pogorzeli

Pogorzela

26

Arkadiusz

Borach

Zespół Szkół Samochodowych

Poznań

27

Katarzyna

Borkowska

Szkoła Podstawowa im. Kompanii Wilkowskiej Powstańców Wlkp.

Kościan

28

Ewa

Borowiak

Szkoła Podstawowa nr 1

Nowy Tomyśl

29

Paweł

Borowiec

Zespół Szkół nr 2 im. Stanisława Staszica

Szamotuły

30

Grażyna

Brzozowska

Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Paterku

Nakło nad Notecią

31

Marek

Brzozowski

Zespół Szkół Żeglugi Śródlądowej

Nakło nad Notecią

32

Justyna

Buczkowska

Gimnazjum im. Feliksa Szołdrskiego w Nowym Tomyślu

Nowy Tomyśl

33

Waldemar

Bugaj

Miejski Zespół Szkół nr 2

Bolesławiec

34

Mirosława

Bujko

Szkoła Podstawowa im. BoWiD

Krzyż Wlkp.

35

Krzysztof

Bukowski

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. H. Sienkiewicza

Trzcianka

36

Przemysław

Chlebicki

Gimnazjum nr 2 im. Królowej Jadwigi

Swarzędz

37

MAŁGORZATA

CHŁOPEK

ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH I POLICEALNYCH

NOWY TOMYŚL

38

Monika

Chmielewska-Zioło

PSP nr 9

Radom

39

Ireneusz

Cierniak

Gimnazjum w Zakrzewie

Zakrzewo

40

Małgorzata

Cybichowska

Szkoła Podstawowa nr 3

Środa Wielkopolska

41

Halina

Czajka

Zespół Szkół im. Konstytucji 3 Maja w Pobiedziskach Letnisku

Pobiedziska

42

Dorota

Czech-Czerniak

Gimnazjum nr 2

Września

43

Tamara

Dłużewska

Konojad

44

Jolanta

Dojcz

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Starkowie

Starkowo

45

Tomasz

Dolata

I Liceum Ogólnokształcące

Wągrowiec

46

Mariusz

Dolecki

Szkoła Podstawowa nr 1

Nowy Tomyśl

47

Irena

Dominiak

Szkoła Podstawowa Nr 1 w Turku

Turek

48

Hanna

Drapiewska

SZKOŁA PODSTAWOWA W KOMORNIKACH

KOMORNIKI

49

Maria Magdalena

Dreczko

Szkoła Podstawowa nr 6 im. Macieja Rataja

Ostrów Wielkopolski

50

Renata

Drobnik

Zespół Szkół z Oddziałmi Integracyjnymi nr 3

Poznań

51

Lidia Małgorzata

Dudek

Zespół Szkół Zawodowych i Licealnych im. Dra Kazimierza Hołogi

Nowy Tomyśl

52

Elżbieta

Dudek

Szkoła Podstawowa nr 2

Trzcianka

53

Lidia

Dudkiewicz

Szkoła Podstawowa w Pogorzeli

Pogorzela

54

Danuta

Dziadyk-Szczepińska

Warszawa

55

Rozalia

Dziekan

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisława Staszica

Swarzędz

56

Joanna

Dziwanowska

Polsko-Angielskie Prywatne Gimnazjum

Poznań

57

Elżbieta

Eliks

XX Liceum Ogólnokształcące

Poznań

58

Agata

Faryniarz-Gumienna

I LO Słupsk

Słupsk

59

jacek

Figiel

Powiatowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Poradnictwa Psychologiczno - Pedagogicznego w Górze

Góra

60

Łukasz

Fimiak

Zespół Szkół Politechnicznych we Września

Września

61

Marta

Florkiewicz-Borkowska

Publiczne Gimnazjum nr 3

Pielgrzymowice

62

Kazimierz

Gajewski

Szkoła Podstawowa nr 2

Nowy Tomyśl

63

Józef

Gerowski

Gimnazjum Nr 2

Gostyń

64

Elzbieta

Gęsior

Szkoła Podstawowa w Komornikach

KOmorniki

65

Angelika

Giel

Gimnazjum w Nowym Tomyślu

Nowy Tomyśl

66

Małgorzata

Górzyńska

Gimnazjum nr 4 w Lubinie

Lubin

67

Anna

Grabiec-Kamoda

I Liceum im. T. Kościuszki

Kazimierz Biskupi

68

Renata

Grabowska

Szkoła Podstawowa w Babiaku

Koło

69

Dominik

Granada

Fundacja Rozwoju Kapitału Społecznego

Warszawa

70

Alina

Grobelna

Gimnazjum nr 1

Środa Wlkp.

71

Joanna

Gruszczyńska

Gimnazjum

Zbąszyń

72

Jacek

Gryś

Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Polkowicach

Polkowice

73

Ewa

Grzegorska

Liceum Plastyczne im. P. Potworowskiego

Poznań

74

Anna

Grzegory

Szkoła Podstawowa nr 182 w Łodzi

Łódź

75

Paweł

Grześkowiak

Zespół Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino

Września

76

Małgorzata

Gucia

Gimnazjum im. F. Szołdrskiego

Nowy Tomyśl

77

Elżbieta

Gucwa

ZSP Międzyrzecze Górne

Bielsko-Biała

78

Hanna

Gulińska

UAM Wydział Chemii

Poznań

79

Piotr

Gumienny

I LO Słupsk

Słupsk

80

Katarzyna

Gusztaf

Dwujęzyczna Polsko-Angielska Prywatna Szkoła Podstawowa

Poznań

81

Mirosława

Hajt

Szkoła Podstawowa nr 1

Nowy Tomyśl

82

Krzysztof

Hałas

Gimnazjum im. F. Szołdrskiego w Nowym Tomyślu

Nowy Tomyśl

83

Małgorzata

Handzewniak

Gimnazjum w Nowym Tomyślu

Nowy Tomyśl

84

Anna

Jabłońska

Gimnazjum

Lipsko

85

Mikołaj

Jackowiak

Gimnazjum1

Gostyń

86

Anita

Jankowska

Gimnazjum nr 9 w Poznaniu

Poznań

87

Justyna

Janowska

Szkoła Podstawowa im. M. Konopnickiej w Borui Kościelnej

Nowy Tomyśl

88

Marlena

Jarczewska

Gimnazjum w Nowym Tomyślu

Nowy Tomyśl

89

Krzysztof

Jarosz

Zespół Szkół Zawodowych w Rawiczu

Rawicz

90

Iwona

Jaroszewska

Zespół Szkół Publicznych nr 3 w Pleszewie

Pleszew

91

Anita

Jaworska

ZS w Ostrorogu

Ostroróg

92

Krystyna

Jęśko

Szkoła Podstawowa nr 1 im. H. Sienkiewicza w Czarnkowie

Czarnków

93

Adam

Jurkiewicz

ABIX

Warszawa

94

Maciej

Juszczak

Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II

Polkowice

95

Lucyna

Juś

ZS w Ostrorogu

Ostroróg

96

Grzegorz

Kaczmarek

Zespół Szkół w Opalenicy

Lwówek Wlkp.

97

Violetta

Kaczmarek

Szkoła Podstawowa nr 2

Nowy Tomyśl

98

Cezary

Kaczor

Zespół Szkoła Podstawowa Gimnazjum i Przedszkole im. św. Huberta w Czerninie

Góra

99

Sławomir

Kalemba

ZS Jerka

Jerka

100

Anna

Kamińska

Szkoła Podstawowa w Opalenicy

Opalenica

101

Grzegorz

Kamiński

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Sławie

Sława

102

Artur

Kamiński

Poznań

103

Maciej

Kamiński

Szkoła Podstawowa w Biskupicach Zabarycznych

Mikstat

104

Grażyna

Karczyńska

Szkoła Podstawowa nr 79

Poznań

105

Antoni

Kasica

Gimnazjum w Antoniewie

Antoniewo

106

Artur

Kasprzak

Szkoła Podstawowa im.E.Bojanowskiego w Kunowie

Gostyń

107

Bartłomiej

Kątny

Zespół Szkół w Opalenicy

Opalenica

108

Ksawery

Kempa

Szkoła Podstawowa Nr 5 Gostyń

Gostyń

109

Jolanta

Klak

Szkoła Podstawowa nr 4

Śrem

110

Rafał

Klem

Gimnazjum w Śmiglu

Śmigiel

111

Marzena

Kłakulak-Kucała

ZSP nr 2

Pleszew

112

Bogna

Kmita

Gimnazjum im. Zbigniewa Herberta

Wronki

113

Honorata

Kocerka

Zespół Szkół Publicznych nr 2 w Pleszewie

Pleszew

114

Włodzimierz

Kogut

Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Pogorzeli

Pogorzela

115

Maciej

Kolankiewicz

Gimnazjum nr 3 w Swarzędzu

Swarzędz

116

Anna

Kolasa

Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Inegracyinymi nr 7

Stalowa Wola

117

Paweł

Koncewicz

ZSZ Gostyń

Gostyń

118

Jerzy

KOŃ

Gimnazjum nr 18 im. Armii Krajowej

Wrocław

119

Justyna

Korbanek

Szkoła Podstawowa nr 1

Nowy Tomyśl

120

Aleksander

Korczak

Gimnazjum nr 4 im. Noblistów Polskich w Jeleniej Górze

Jelenia Góra

121

Czesław

Kornikowski

Zespół Szkół Zawodowych nr 5

Wrocław

122

Violetta

Kostera

Szkoła Podstawowa w Zbąszynku

Zbąszynek

123

Jerzy

Kośmider

Zespół Szkół im. Powstańców Wielkopolskich 1918-1919 w Krzyżu Wlkp

Krzyż Wlkp.

124

Aleksandra

Kowalska

Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II

Polkowice

125

Hanna

Kowalska

Szkoła Podstawowa nr 2

Nowy Tomyśl

126

Piotr

Kowalski

Szkoła Podstawowa nr1

Złotów

127

Katarzyna

Koza

Zespół Przedszkolno - Szkolno - Gimnazjalny w Bukowcu

Bukowiec

128

Violetta

Kozielczyk

Zespół Szkół Publicznych w Taczanowie Drugim

Pleszew

129

Piotr

Krasny

Gimnazjum nr 4 im. Jana Pawła II

Lubin

130

Anna

Krasowska

Zespół Szkół w Kleszczewie

Rokietnica

131

Elżbieta

Kreczmer

Szkoła Podstawowa nr 1

Nowy Tomyśl

132

Robert

Królikowski

Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Polkowicach

Polkowice

133

Barbara

Krzekotowska

Zespół Szkół im. Jana Pawła II Szkoła Podstawowa i Gimnazjum w Zimnowodzie

Borek Wlkp.

134

Robert

Krzemień

Gimnazjum nr 18 im. Armii Krajowej

Wrocław

135

Grzegorz

Krzyśko

UAM

Poznań

136

Sławomir

Kubat

Warszawa, cały kraj.

Warszawa

137

Paweł

Kubiak

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Wielkopolskich w Swarzędzu

Swarzędz

138

Roman

Kubiak

Gimnazjum im.Powstańców Wielkopolskich

Kobyla Góra

139

Agnieszka

Kubiak

Szkoła Podstawowa nr 2 w Koluszkach

Koluszki

140

Renata

Kurasińska

Gimnazjum im. Feliksa Szołdrskiego w Nowym Tomyślu

Zbąszyń

141

Katarzyna

Kurek - Brzyk

Szkoła Podstawowa w Opalenicy

Łagwy

142

Barbara

Kureń

Gimnazjum nr 4 w Lubinie

Lubin

143

Ewa

Kuźmińska

Zespół Szkół Gastronomicznych w Pile

Piła

144

Aleksander

Kuźniak

Zespół Szkół Gimnazjum i Szkoła Podstawowa im. Powst. Wlkp. w Przemęcie

Przemęt

145

Zenon

Lach

Zespół Szkół nr 2

Nowym Tomyślu

146

Donata

Laskowska

ZSZ Nr 6 im. J. Lelewela

Poznań

147

Marzena

Lemańska

Gimnazjum im. F. Szołdrskiego

Nowy Tomyśl

148

Anna

Lemieszka

Zespół Szkół im. Powstańców Wielkopolskich 1918-1919 w Krzyżu Wlkp

Krzyż Wielkopolski

149

Teresa

Lewandowska

Szkoła Podstawowa im. A. Fiedlera

Połajewo

150

Renata

Liberkowska

Nowy Tomyśl

151

Andrzej

Lichwa

SP 109 we Wrocławiu

Wrocław

152

Mirosława

Liman

Zespół Szkół nr 2

Nowym Tomyślu

153

Aleksandra

Lipnicka

Zespół Szkół im.Konstytucji 3 Maja w Pobiedziskach Letnisku

Pobiedziska

154

Damian

Lubik

Szkoła Podstawowa w Grońsku

Miedzichowo

155

Tadeusz

Łukasik

Ostrzeszów

156

Stanisław

Łukaszewicz

Zespół Szkół Technicznych w Trzciance

Trzcianka

157

Agnieszka

Łukaszyk

Gimnazjum w Borui Kościelnej

Nowy Tomyśl

158

Katarzyna

Maciejewska

Gimnazjum nr 6 w Koninie

Konin

159

Agata

Maćkowiak

Publiczne Gimnazjum Katolickie im. św. Stanisława Kostki

Poznań

160

Dariusz

Maćkowiak

Zespół Szkół Szkoła Podstawowa i Gimnazjum w Kąkolewie

Osieczna

161

Jolanta

Majkowska

Zespół Szkół Specjalnych w Kowanówku

Oborniki

162

Artur

Malinowski

Niepubliczny Zespół Szkół i Placówek w Ramsowie

Ramsowo

163

Wojciech

Małuch

Zespół Szkół Ekonomicznych w Pile

Piła

164

Szymon

Manikowski

Ośrodek Kultury - Biblioteka Publiczna

Łekno

165

Paweł

Matkowski

Zespół Szkoła Podstawowa i Przedszkole im. Bolesława Chrobrego w Biskupicach

Biskupice

166

Aleksander

Matrejek

Zespół Szkół nr 13

Gorzów Wielkopolski

167

Paulina

Matysiak

Szkoła Podstawowa

Kobylin

168

Sylwia

Matyszczak

Zespół Szkół im. Jana Pawła II Szkoła Podstawowa i Gimnazjum w Zimnowodzie

Borek Wlkp.

169

Roma

MAZUREK

WOLSZTYN

170

Żaneta

Mazurkiewicz

Szkoła Podstawowa im. BoWiD

Krzyż Wlkp.

171

Ilona

Mędykowska

Zespół Szkół w Sieroszewicach

Ostrów Wielkopolski

172

Marta

Michalak

Zespół Szkół Publicznych nr 2 w Pleszewie

Pleszew

173

ADRIAN

MICHAŁOWICZ

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 12

Poznań

174

Leszek

Misztal

Szkoła Podstawowa nr2 im. T. Kościuszki

Skierniewice

175

MARCIN

MISZTAL

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisława Staszica

Złotów

176

Iwona

Molecka

Zespół Szkół Publicznych w Sulmierzycach

Sulmierzyce

177

Celina

Mołdrzyk

Szkoła Podstawowa w Łubnicy

Wielichowo

178

Dariusz

Mordal

ZSP we Wrześni

Września

179

Marta

Mróz

Szkoła Podstawowa nr 2

Gryfino

180

Radosław

Musiał

Gimnazjum im. Powstańców Wielkopolskich

Lwówek

181

Jolanta

Musielska

ZSPiG w Krobi

Krobia

182

Dorota

Nawacka

Gimnazjum im.Feliksa Szołdrskiego w Nowym Tomyślu

Nowy Tomyśl

183

Rafał

Nawrocki

Gimnazjum im. Z. Herberta

Wronki

184

Donata

Nentwich

Zespół Szkół w Sieroszewicach

Sieroszewice

185

Maria

Neubauer- Darska

Gimnazjum im. Feliksa Szołdrskiego w Nowym Tomyślu

Nowy To,yś

186

Jacek

Nowak

Zespół Szkół Technicznych

Trzcianka

187

Bogdan

Nowak

Zespół Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino

Września

188

Agata

Nowak

Szkoła Podstawowa nr 2

Nowy Tomyśl

189

Bożena

Nowak

Zespół Szkół nr 4

Pruszcz Gdański

190

Hieronim

Nowakowski

Gimnazjum im. Jana Pawła II w Młynkowie

Połajewo

191

Anna

Nowicka

Gimnazjum nr 2 we Wrześni

Września

192

Zenon

Nowocień

ZST Radom

Radom

193

Marlena

Oko-Kowalczyk

Gimnazjum im. Powstańców Wielkopolskich

Budzyń

194

Jan

Olebiński

Szkoła Podstawowa nr 74 im. Mikołaja Kopernika

Poznań

195

Dariusz

Olejniczak

Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Polowicach

Polkowice

196

Czesław

Oleszczyszyn

Zespół Szkół w Gryfinie

Gryfino

197

Ewa

Olszak

Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Pogorzeli

Pogorzela

198

Zbigniew

Orchowski

Szkoła Podstawowa Nr 3

Słupca

199

Renata

Orlicka

Gimnazjum im.Feliksa Szołdrskiego w Nowym Tomyślu

Nowy Tomyśl

200

Bolesław

Padło

Gimnajzum Publiczne w Wąwolnicy

Wąwolnica

201

Jolanta

Pańczak

PSP nr 1

Nowa Sól

202

Leszek

Pańczak

ZS Otyń

Otyń

203

Małgorzata

Paszke

Gimnazjum im. F. Szołdrskiego w Nowym Tomyślu

Nowy Tomyśl

204

Małgorzata

Paszkowiak

Gimnazjum nr 1

Gostyń

205

Maciej

Patelski

I Liceum Ogólnokształcace

Wągrowiec

206

Iwona

Pawłowska

Zespół Przedszkolno-Szkolno-Gimnazjalny w Rostarzewie

Rostarzewo

207

Roman

Pawłowski

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Wielkopolskich

Swarzędz

208

Przemysław

Pawłowski

Zespół Szkół Publicznych Nr 1 w Kobyłce

Kobyłka

209

Mirosława

Paździerska

Zespół Szkół w Borku Wlkp.

Borek Wlkp.

210

Katarzyna

Perz

ZS w Ostrorogu

Ostroróg

211

Grzegorz

Piątas

Gimnazjum im. F. Szołdrskiego w Nowym Tomyślu

Nowy Tomyśl

212

Ewa Maria

Piątas

Gimnazjum im. F. Szołdrskiego w Nowym Tomyślu

Nowy Tomyśl

213

Jacek

Pietraszak

Publiczne Gimnazjum

Czarnków

214

Renata

Pietrzak

I Liceum w Koninie

Konin

215

Grzegorz

Piskorz

Zespół Szkół w Krzycku Wielkim

Krzycko Wielkie

216

Halina

Pluta

Gimnazjum im. Odkrywców Polskiej Miedzi w Chocianowie

Chocianów

217

Katarzyna

Płaczek

Krobia

218

Dariusz

Płatek

Gimnazjum im. Odkrywców Polskiej Miedzi w Chocianowie

Chocianów

219

Agnieszka

Post

AP Agnieszka Post

Warszawa

220

Agnieszka

Półchłopek

Kórnik

221

Teresa

Prokowska

Miejski Zespół Szkół nr 2

Bolesławiec

222

Marcin

Promowicz

Zespół Szkół Publicznych Nr 1 w Kobyłce

Kobyłka

223

Norbert

Przysło

Zespół Szkół Ogólnokształcących im.Tadeusza Kościuszki w Turku

Turek

224

Przemysław

Przysło

Zespół Szkół Ogólnokształcących im.Tadeusza Kościuszki w Turku

Turek

225

Anna

Rasmus

Szkoła Podstawowa nr 2

Toruń

226

Norbert

Rataj

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. H. Sienkiewicza

Trzcianka

227

Mirosława

Ratajczak

Gimnazjum w Borui Kościelnej

Nowy Tomyśl

228

Teresa

Ratajczak

Gimnazjum im. Powstańców Wielkopolskich w Lwówku

Lwówek

229

Michał

Ratajczyk

ZSPiG w Krobi

Krobia

230

Monika

Regulska

Szkoła Podstawowa w Pogorzeli

Pogorzela

231

Krzysztof

Reimann

Szkoła Podstawowa nr 3 im. M. Drzymały w Wolsztynie

Wolsztyn

232

Michał

Rogasik

Zespół Szkół w Jerce

Jerka

233

Mirosława

Rostkowska

Szkoła Podstawowa w Jastrzębsku Starym

Nowy Tomysl

234

Andrzej

Rothe

Gimnazjum nr 3 im Polskich Noblistów w Swarzędzu

Swarzędz

235

Tomasz

Rożek

Zespół Szkół Gołańcz

Gołańcz

236

Agnieszka

Rucioch

Szkoła Podstawowa Zbąszynek

Zbąszynek

237

Andrzej

Rucioch

Gimnazjum im. Feliksa Szołdrskiego w Nowym Tomyślu

Zbąszynek

238

Anna

Rudzka

Szkoła Podstawowa w Łubnicy

Wielichowo

239

Dorota

Ruta

Gimnazjum w Borui Kościelnej

Nowy Tomyśl

240

Krzysztof

Rybka

Zespól Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Pogorzeli

Pogorzela

241

Małgorzata

Rygiel - Nowacka

ZSP nr 2

Pleszew

242

Maciej

Rzewuski

Publiczna Szkoła Podstawowa

Zakrzewo

243

Waldemar

Sadowski

Gimnazjum nr 1

Gostyń

244

Lech

Sadowski

Gimnazjum im. Powstańców Wlkp.

Duszniki

245

Joanna

Schwarz

Gimnazjum w Dusznikach

Duszniki

246

Małgorzata

Serek

Zespół Szkół im. Jana Pawła II Szkoła Podstawowa i Gimnazjum w Zimnowodzie

Borek Wlkp..

247

Małgorzata

Sienkiewicz

Gimnazjum nr 9 im. Jerzego Waldorffa

Poznań

248

Elżbieta

Sikorska

ZSP im H. Cegielskiego w Chodzieży ul. Prymasa S. Wyszyńskiego 2 64-800 Chodzież

Chodzież

249

Marek

Sikorski

3 LO im św. Jana Kantego w Poznaniu ul Strzelecka 10

Poznań

250

Wiesława

Skoczylas

Gimnazjum im. Feliksa szołdrskiego

Nowy Tomyśl

251

Dorota

Skowyra

Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Polkowicach

Polkowice

252

Agnieszka

Sławińska

Zespół Przedszkolno - Szkolno- Gimnazjalny w Bukowcu

Nowy Tomyśl

253

Zenona

Słobodzian

Bolesławiec

254

Dorota

Słowińska

Zespół Szkół w Jerce

Jerka

255

Danuta

Smektała

Szkoła Podstawowa w Chojnie

Chojno

256

Roman

Sobczyński

Zespół Szkół w Kleszczewie

Środa Wlkp

257

Katarzyna

Sobiak-Utrata

Zespół Szkół Zawodowych i Licealnych im. dra Kazimierza Hołogi

Nowy Tomyśl

258

Marcin

Socha

Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Brzechwy w Swarzędzu

Swarzędz

259

Alina

Sokół

Szkoła Podstawowa im. Edmunda Bojanowskiego w Wycislowie

Borek Wlkp.

260

Danuta

Spychała

Zespół Szkól im. W. Witosa Szkoła Podstawowa i Gimnazjum

Wronki

261

Grażyna

Stachecka

Szkoła Podstawowa nr 2

Nowy Tomyśl

262

Dariusz

Stachecki

Gimnazjum w Nowym Tomyslu

Nowy Tomyśl

263

Elżbieta

Stawicka

Szkoła Podstawowa w Babiaku

Babiak

264

Paweł

Stieler

Gimnazjum im.Feliksa Szołdrskiego w Nowym Tomyślu

Nowy Tomyśl

265

Tomasz

Straszkiewicz

Zespół Edukacyjny w Gądkowie Wielkim

Gądków Wielki

266

Waldemar

Suchta

Gimnazjum nr 18 im. Armii Krajowej

Wrocław

267

Jarosław

Szaciłło

SP 321

Warszawa

268

Grzegorz

Szałkowski

I LO Ostrzeszów

Ostrzeszów

269

Katarzyna

Szarańska-Buda

Szkoła Podstawowa nr 1

Nowy Tomyśl

270

Marek

Szarata

Zespół Szkoła Podstawowa - Przedszkole w Michorzewie

Michorzewo

271

Tomasz

Szczepaniak

Zespół Szkół w Borku Wlkp.

Borek Wlkp.

272

Jędrzej

Szczepaniak

ZS w Święciechowie

Święciechowa

273

Barbara

Szczerbińska

Szkoła Podstawowa nr 2

Gryfino

274

Jolanta

Szlachetka

Publiczna Szkoła Podstawowa w Drzonkowie

Drzonków

275

Ireneusz

Szleman

Szkoła Podstawowa nr 2

Nowy Tomyśl

276

Ziemisław

Szmaj

Zespół Szkół Nr 2 im.Przyjaźni Polsko-Norweskiej w Ostrzeszowie

Ostrzeszów

277

Rafał

Szmyt

Zespół Szkół im. Jana Pawła II Szkoła Podstawowa i Gimnazjum w Zimnowodzie

Borek Wlkp.

278

Renata

Szpindor

Zespół Szkół im. Konstytucji 3 Maja w Pobiedziskach Letnisku

Pobiedziska

279

Jolanta

Szpurka

Krobia

280

Tomasz

Szturo

Zespół Szk Publicznych Nr 3 im. Karola Wojtyły

Kobyłka

281

Izabela

Szudra

Gimnazjum im. F.Szołdrskiego

Nowy Tomyśl

282

Katarzyna

Szydłowska

Szkoła Podstawowa w Nowym Nakwasinie

Nowy Nakwasin 48

283

Beata

Szyłak

OSW w Olecku

Olecko

284

Cezary

Szypulski

I Liceum Ogólnokształcace

Wągrowiec

285

Jacek

Ścibor

Zespół Szkół w Chrząstawie Wielkiej

Nadolice Wielkie

286

Elwira

Śleńska

Gimnazjum nr 4 w Lubinie

Lubin

287

Krzysztof

Święcicki

Portal "edustyle.pl"

Warszawa

288

Krzysztof

Taciak

Szkoła Podstawowa

Karpacz

289

Zofia

Talarczyk

Kórnik

290

Robert

Tarnowski

Gimnazjum nr 2

Gola

291

Danuta

Timm

Szkoła Podstawowa nr 21 im. Filipiny Plaskowickiej

Poznań

292

Mirosława

Trafas

Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera w Połajewie

Połajewo

293

Edyta

Trocha

Gimnazjum im. Noblistów Polskich w Koźminku

Koźminek

294

Witold

Trojanowski

Zespół Szkoły i Przedszkola im. Jana Pawła II

Lwóqwk

295

Agata

Tyrzyk

Gimnazjum1 Gostyń

Gostyń

296

Iwona

Tywanek

Gimnazjum nr 1

Pleszew

297

Krzysztof

Urbaniak

Gimnazjum im. F. Szołdrskiego w Nowym Tomyślu

Nowy Tomyśl

298

Dariusz

Walczak

ZS w Dłużynie

Włoszakowice

299

Barbara

Waśkowiak

Łubnica

Wielichowo

300

Izabela

Węgrzynowska

Szkoła Podstawowa nr 63

Poznań

301

Łukasz

Widera

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3

Rybnik

302

Joanna

Wieczorek

Szkoła Podstawowa w Jastrzębsku Starym

Nowy Tomysl

303

Halina

Wilk- Brzezicka

Publiczna Szkoła Podstawowa w Drzonkowie

Drzonków

304

Dorota

Wiśniewska

Gimnazjum im. Feliksa Szołdrskiego w Nowym Tomyślu

Nowy Tomyśl

305

Grażyna

Witczak

Miejski Zespół Szkół nr 2

Bolesławiec

306

Dariusz

Witkowski

Jezykowa Szkoła Podstawowa Prymus

Gniezno

307

Małgorzata

Wojciechowska

Szkoła Podstawowa w Jastrzębsku Starym

Nowy Tomysl

308

Honorata

Wolniaczyk

Zespół Szkół w Rajsku

Rajsko 4

309

Wiesława

Wolniak

VIII LO

Poznań

310

Robert

Wolski

UAM Wydział Chemii

Poznań

311

Anna

Wołoszyn

Gimnazjum im. Macieja Rataja w Żmigrodzie

Żmigród

312

Sylwia

Wołoszyn

Społeczna Szkoła Podstawowa i Gimnazjum nr 4 STO

POZNAŃ

313

Magdalena

Wygryz

Gniezno

314

Marta

Wysocka

III Liceum im.C.K.Norwida

Konin

315

Katarzyna

Załecka

Szkoła Podstawowa w Koźminku

Koźminek

316

Beata

Zboralska

Szkoła Podstawowa nr4 im.prof.Adama Wodziczki

Luboń

317

Irena

Zborowska

Szkoła Podstawowa nr 2

Trzcianka

318

Bożena

Zembik

Publiczne Gimnazjum w Czarnkowie

Czarnków

319

Robert

Zgorzelak

Zespół Szkół w Piotrowie

Blizanów

320

Alina

Żalik

Zespół Szkół Szkoła Podstawowa i Gimnazjum w Kąkolewie

Osieczna

321

Karol

Żalik

Zespół Szkół Szkoła Podstawowa i Gimnazjum im. Powstańców Wielkopolskich

Pawłowice

  

Lista rezerwowa

Lp

Imię

Nazwisko

Placówka

Miejscowość

KONFERENCJA ADMINISTRATORÓW SZKOLNYCH SIECI KOMPUTEROWYCH