KONFERENCJA ADMINISTRATORÓW SZKOLNYCH SIECI KOMPUTEROWYCH

VIII Konferencja Administratorów Szkolnych Sieci Komputerowych
KASSK 2012
Nowy Tomyśl 30 marca -1 kwietnia 2012

     KASSK 2004
KASSK 2006
KASSK 2007
KASSK 2008
KASSK 2009
KASSK 2010
KASSK 2011
TM w szkole

Index  | Prelegenci   | GościeGaleria Patroni  |  Partnerzy | Program  Uczestnicy | Grupy warsztat.  |  Kontakt  |   FAQ   | Linki

Uczestnicy  Konferencji

Lp

Imię

Nazwisko

Placówka

Miejscowość

1

Jolanta

Adamczewska

Zespół Szkół Zawodowych i Licealnych im. dra Kazimierza Hołogi

Nowy Tomyśl

2

Halina

Adaszyńska

Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli

Zielona Góra

3

Anna

Andrzejczak

Zespół Szkół im. Janusza Korczaka w Szydłowie

Szydłowo

4

Krzysztof

Antczak

Szkoła Podstawowa nr 3

Sochaczew

5

Karolina

Antkowiak

Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych

Pogorzela

6

Magdalena

Bałuta

Zespoł Szkół Zawodowych i Licealnych im. dra Kazimierza Hołogi w Nowym Tomyślu

Nowy Tomysl

7

Magdalena

Baran

Zespół Szkół w Borku Wlkp.

Borek Wlkp.

8

Ewa

Bartczak

Szkoła Podstawowa nr 7 im. Gen. J. Bema

Ostrów Wielkopolski

9

Danuta

Bartkowiak

Szkoła Podstawowa w Grąblewie

Grodzisk Wlkp.

10

Magdalena

Bartnik

Szkoła Podstawowa nr 148

Warszawa

11

Małgorzata

Bartoszewicz

UAM Wydział Chemii Zakład Dydaktyki Chemii

Poznań

12

Krzysztof

Baska

Zespół Szkół w Borku Wlkp.

Borek Wlkp.

13

Lucyna

Bernaczyk

Gimnazjum im. Feliksa Szołdrskiego w Nowym Tomyślu

Nowy Tomyśl

14

Dariusz

Białecki

Szkoła Podstawoiwa Nr1

Koło

15

Krystyna

Białek

Gimnazjum nr 42 im.H.Sienkiewicza w Poznaniu

Poznań

16

Jolanta

Birula

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mikołaja Kopernika

Trzcianka

17

Stanisław

Blask

I Zespół Szkół im. Stanisława Staszica we Wschowie

Wschowa

18

Artur

Błażejewski

Szkoła Podstawowa nr 2 w Skierniewicach

Skierniewice

19

Michał

Błoch

I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie

Ostrzeszów

20

Mariusz

Bobeła

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Wyżykowskiego

Polkowice

21

Tadeusz

Bochiński

Zespół Szkoła Podstawowa i Przedszkole im. Bolesława Chrobrego w Biskupicach

Biskupice

22

Wiesława

Bolewicka

Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Pogorzeli

Pogorzela

23

Arkadiusz

Borach

Zespół Szkół Samochodowych im. inż. Tadeusza Tańskiego

Poznań

24

Katarzyna

Borkowska

Szkoła Podstawowa im. Kompanii Wilkowskiej Powstańców Wlkp.

Wilkowo Polskim

25

Paweł

Borowiec

Zespół Szkół nr 2

Szamotuły

26

Agnieszka

Borowiecka

Warszawa

27

Jerzy

Bortniak

Zespół Szkół w Mochach

Mochy

28

Henryk

Brodniewicz

Szkoła Podstawowa w Maniewie

Maniewo

29

Joanna

Brosiło

Liceum Ogólnokształcące Nr XV im. mjr. Piotra Wysockiego

Wrocław

30

Dariusz

Brzostowski

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki

Nowy Tomyśl

31

Marek

Brzozowski

Zespół Szkół Żeglugi Śródlądowej

Nakło nad Notecią

32

Justyna

Buczkowska

Gimnazjum im. Feliksa Szołdrskiego

Nowy Tomyśl

33

Waldemar

Bugaj

Miejski Zespól Szkół nr 2

Bolesławiec

34

Krzysztof

Bukowski

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. H. Sienkiewicza w Trzciance

Trzcianka

35

Robert

Celuch

Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika

Iłża

36

Przemysław

Chlebicki

Gimnazjum nr 2 im. Królowej Jadwigi

Swarzędz

37

Małgorzata

Chłopek

Zespół Szkół Ogólnokształcących i Policealnych im. Mikołaja Kopernika

Nowy Tomyśl

38

Paulina

Chłopkowska

Zespół Szkół nr 1 im. Stefana Garczyńskiego

Zbąszyń

39

Monika

Chmielewska-Zioło

PSP 9

Radom

40

Renata

Chojnacka

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Zofii Urbanowskiej

Konin

41

Ireneusz

Cierniak

Gimnazjum im. Zjednoczonej Europy w Zakrzewie

Zakrzewo

42

Małgorzata

Cybichowska

Szkoła Podstawowa nr 3

Środa Wielkopolska

43

Halina

Czajka

ZS im. Konstytucji 3 Maja w Pobiedziskach Letnisku

Pobiedziska

44

Marzena

Czernicka

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Skłodowskiej - Curie

Nowy Tomyśl

45

Dorota

Danielewicz

OSW dla Dzieci Głuchych

Olecko

46

Jacek

Detlaf

Wydawnictwo Szkolne PWN

Warszawa

47

Jolanta

Dojcz

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Starkowie

Starkowo poczta Przemęt

48

Tomasz

Dolata

I Liceum Ogólnokształcące

Wągrowiec

49

Mariusz

Dolecki

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki

Nowy Tomyśl

50

Renata

Domagalska

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych

Sulechów

51

Hanna

Drapiewska

Szkoła Podstawowa w Komornikach

Komorniki

52

Anna

Drygas

Publiczne Gimnazjum Katolickie im. św. St. Kostki

Poznań

53

Iwona

Duczemińska

Zespół Szkół Nr 1

Wrocław

54

Lidia

Dudek

Zespół Szkół Zawodowych i Licealnych im. dra Kazimierza Hołogi

Nowy Tomyśl

55

Elżbieta

Dudek

Szkoła Podstawowa nr 2

Trzcianka

56

Barbara

Dudziak

Gimnazjum im. R. W. Berwińskiego

Zaniemyśl

57

Agnieszka

Duszyńska

Szkoła Podstawowa nr 4 w Śremie

Śrem

58

Edyta

Dutkiewicz

Zespół Szkół w Borku Wlkp.

Borek Wlkp.

59

Paweł

Dymała

LO Odolanów

Odolanów

60

Elżbieta

Eliks

XX Liceum Ogólnokształcące

Poznań

61

Agata

Faryniarz-Gumienna

I Liceum Ogólnokształcące

Słupsk

62

Jacek

Figiel

Powiatowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Poradnictwa Psychologiczno - Pedagogicznego w Górze

Góra

63

Mikolaj

Fiksa

Zespol Szkol w Krzyzu Wlkp.

Krzyz Wlkp.

64

Natasza

Foder-Mikolajczak

Gimnazjum nr 2

Środa Wielkopolska

65

Julia

Franczuk

Szkoła Podstawowa nr 148

Warszawa

66

Kazimierz

Gajewski

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Skłodowskiej - Curie

Nowy Tomyśl

67

Łukasz

Gawłowicz

5 Liceum Ogólnokształcące

Kalisz

68

Sławomir

Gąsiorowski

Niepubliczne Gimnazjum w Chraplewie

Kuślin

69

Józef

Gerowski

Gimnazjum Nr 2

Gostyń

70

Elżbieta

Gęsior

Szkoła Podstawowa w Komornikach

Komorniki

71

Krystyna

Giszczyńska

Gimnazjum nr 2 im. A. Prądzyńskiego

Września

72

Monika

Grabarczyk

Zespół Szkół Rolniczych i Technicznych

Powodowo

73

Anna

Grabiec-Kamoda

I liceum im, T. Kościuszki

Kazimierz Biskupi

74

Renata

Grabowska

Szkoła Podstawowa im. M. Kopernika w Babiaku

Koło

75

Grażyna

Graczyk

Miejski Zespól Szkół nr 2

Bolesławiec

76

Joanna

Gruszczyńska

Gimnazjum w Zbąszyniu

Zbąszyń

77

Ewa

Grzegorska

Liceum Plastyczne w Poznaniu

Poznań

78

Anna

Grzegory

Szkoła Podstawowa nr 182 w Łodzi

Łódź

79

Paweł

Grześkowiak

Zespół Szkół Politechnicznych

Września

80

Małgorzata

Gucia

Gimnazjum im. F. Szołdrskiego

Nowy Tomyśl

81

Elzbieta

Gucwa

Bielsko-Biała

82

Piotr

Gumienny

I Liceum Ogólnokształcące

Słupsk

83

Romuald

Gurzyński

Zespół Szkół Publicznych w Sulmierzycach

Sulmierzyce

84

Małgorzata

Haliniak

Gimnazjum im.F.Szołdrskiego

Nowy Tomyśl

85

Krzysztof

Hałas

Gimnazjum im. F. Szołdrskiego w Nowym Tomyślu

Nowy Tomyśl

86

Małgorzata

Handzewniak

Gimnazjum w Nowym Tomyślu

Nowy Tomyśl

87

Ewa

Hoffmann

Szkoła Podstawowa nr 43

Bydgoszcz

88

Michał

Hopfinger

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. S. Staszica w Nakle nad Notecią

Nakło nad Notecią

89

Mikołaj

Jackowiak

Gimnazjum 1 Gostyń

Gostyń

90

Anna

Jankowicz

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Skłodowskiej - Curie

Nowy Tomyśl

91

Anita

Jankowska

Gimnazjum nr 9

Poznań

92

Justyna

Janowska

SP im. M. Konopnickiej w Borui Kościelnej

Nowy Tomyśl

93

Marlena

Jarczewska

Gimnazjum w Nowym Tomyślu

Nowy Tomyśl

94

Krzysztof

Jarosz

Zespół Szkół Zawodowych im. Stefana Bobrowskieko

Rawicz

95

Iwona

Jaroszewska

Zespół Szkół Publicznych nr 3 w Pleszewie

Pleszew

96

Tomasz

Jarus

Zespół Szkół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum im. Jana Pawła II

Pepowo

97

Anna

Jessa

Poznań

98

Krystyna

Jęśko

Szkoła Podstawowa nr 1 im. H. Sienkiewicza w Czarnkowie

Czarnków

99

Mirosława

Jurga

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Skłodowskiej - Curie

Nowy Tomyśl

100

Lucyna

Juś

ZS w Ostrorogu

Ostroróg

101

Grzegorz

Kaczmarek

Zespół Szkół w Opalenicy

Opalenica

102

Cezary

Kaczor

Zespół Szkoła Podstawowa Gimnazjum i Przedszkole im. św. Huberta w Czerninie

Góra

103

Apolonia

Kałużna

Zespół Szkół Publicznych nr 2

Pleszew

104

Maciej

Kamiński

Zespół Szkół Nr 2

Ostrzeszów

105

Artur

Kamiński

Poznań

Poznań

106

Grzegorz

Kamiński

Zespoł Szkół Ponadgimnazjalnych w Sławie

Sława

107

Anna

Kanafa

Szkoła Podstawowa w Górze

Jaraczewo

108

Izabela

Karczewska

Zespół Szkół nr 3

Piła

109

Grażyna

Karczyńska

Szkoła Podstawowa nr 79

Poznań

110

Joanna

Kardasz

Szkoła Podstawowa nr 6 w Śremie

Śrem

111

Anna

Karge

ZS w Ostrorogu

Ostroróg

112

Antoni

Kasica

Antoniewo MOW

Antoniewo

113

Artur

Kasprzak

Szkoła Podstawowa im. Edmunda Bojanowskiego w Kunowie

Gostyń

114

Anna

Kasprzak

Gimnazjum nr 42 im.H.Sienkiewicza w Poznaniu

Poznań

115

Aneta

Kaźmierczak

Zespół Szkół Rolniczych i Technicznych

Powodowo

116

Ksawery

Kempa

Szkoła Podstawowa Nr5 Gostyń

Gostyń

117

Jolanta

Klak

Szkoła Podstawowa nr 4 im. Marii Konopnickiej

Śrem

118

Monika

Kleczewska

Poznań

119

Marzena

Kłakulak-Kucała

Zespół Szkół Publicznych nr 2

Pleszew

120

Bogna

Kmita

Gimnazjum im. Zbigniewa Herberta

Wronki

121

Honorata

Kocerka

Zespół Szkół Publicznych nr 2

Pleszew

122

Włodzimierz

Kogut

Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Pogorzeli

Pogorzela

123

Maciej

Kolankiewicz

Gimnazjum nr 3 w Swarzędzu

Swarzędz

124

Paweł

Koncewicz

ZSZ Gostyń

Gostyń

125

Mirosław

Konieczny

I Liceum Ogólnokształcące

Rawicz

126

Marcin

Konieczny

Zespół Szkół Szkoła Podstawowa im. M. Kopernika i Gimnazjum nr 1 w Piaskach

Piaski

127

Jerzy

Koń

Gimnazjum nr 18 im. Armii Krajowej

Wrocław

128

Aleksander

Korczak

Gimnazjum nr 4 w Jeleniej Górze

Jelenia Góra

129

Piotr

Kornatka

Wolsztyn

130

Czesław

Kornikowski

Zespół Szkół Zawodowych nr 5

Wrocław

131

Jerzy

Kosmider

Zespol Szkol w Krzyz Wlkp.

Krzyz Wlkp.

132

Daniel

Kosnowicz

Zasadnicza Szkoła Zawodowa

Odolanów

133

Aleksandra

Kowalska

Gimnazjum nr 1 w Polkowicach

Polkowice

134

Hanna

Kowalska

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Skłodowskiej - Curie

Nowy Tomyśl

135

Piotr

Kowalski

Szkoła Podstawowa nr1

Złoów

136

Katarzyna

Koza

Zespół Przedszkolno - Szkolno - Gimnazjalny w Bukowcu

Bukowiec

137

Kazimiera

Kozak-Kuziów

Miejski Zespól Szkół nr 2

Bolesławiec

138

Violetta

Kozielczyk

Zespół Szkół Publicznych w Taczanowie Drugim

Pleszew

139

Dariusz

Kozioł

Publiczne Gimnazjum nr 3 Z Oddziałami Integracyjnymi

Siedlce

140

Andrzej

Kozłowski

Gimnazjum nr 1 w Trzciance

Trzcianka

141

Alina

Krajewska-Grobelna

Gimnazjum nr 2

Środa Wlkp.

142

Elżbieta

Kreczmer

Nowy Tomyśl

143

Robert

Królikowski

Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Polkowicach

Polkowice

144

Robert

Krzemień

Gimnazjum nr 18 im. Armii Krajowej

Wrocław

145

Joanna

Krzymińska

I Liceum Ogólnokształcące im. St. Staszica w Pleszewie

Pleszew

146

Elżbieta

Krzysztofik

Szkoła Podstawowa im. Janusza Kusocińskiego

Brzeg Dolny

147

Roman

Kubiak

Gimnazjum im.Powstańców Wielkopolskich

Kobyla góra

148

Renata

Kurasińska

Gimnazjum im. F. Szołdrskiego

Nowy Tomyśl

149

Barbara

Kureń

Gimnazjum nr 4 im. Jana Pawła II w Lubinie

Lubin

150

Roman

Kurowiecki

Gimnazjum w Opalenicy

Opalenica

151

Aleksander

Kuźniak

Zespół Szkół Gimnazjum i Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Przemęcie

Przemęt

152

Donata

Laskowska

Zespół Szkół Zawodowych Nr 6 im. J. Lelewela

Poznań

153

Ilona

Lech-Przybyszewska

Polsko-Angielskie Prywatne Gimnazjum

Poznań

154

Marzena

Lemańska

Gimnazjum im.F.Szołdrskiego

Nowy Tomyśl

155

Teresa

Lewandowska

Szkoła Podstawowa im. A. Fiedlera

Połajewo

156

Piotr

Lewandowski

Szkoła Podstawowa im. bł. Edmunda Bojanowskiego w Bojanowie

Bojanowo

157

Andrzej

Lichwa

Szkoła Podstawowa nr 109

Wrocław

158

Mirosława

Liman

Zespół Szkoł nr 2

Nowy Tomyśl

159

Aleksandra

Lipnicka

Zespół Szkół im.Konstytucji 3 Maja w Pobiedziskach Letnisku

Pobiedziska

160

Angelika

Listowska

Gimnazjum im.F. Szołdrskiego

Nowy Tomysl

161

Magdalena

Lotka

Gimnazjum w Borui Kościelnej

Nowy Tomyśl

162

Stanisław

Łukaszewicz

Zespół Szkół Technicznych w Trzciance

Trzcianka

163

Danuta

Łukaszewicz - Fras

Zespół Szkół Ogólnokształcących i Policealnych im. Mikołaja Kopernika

Nowy Tomyśl

164

Agnieszka

Łukaszyk

Gimnazjum w Borui Kościelnej

Nowy Tomyśl

165

Katarzyna

Maciejewska

Gimnazjum nr 6 w Koninie

Konin

166

Agata

Maćkowiak

Publiczne Gimnazjum Katolickie im. św. Stanisława Kostki

Poznań

167

Dariusz

Maćkowiak

Zespół Szkół Szkoła Podstawowa i Gimnazjum w Kąkolewie

Kąkolewo

168

Małgorzata

Magdans

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościszki

Nowy Tomyśl

169

Wojciech

Małuch

Zespół Szkół Ekonomicznych

Piła

170

Szymon

Manikowski

Gminny Ośrodek Kultury w Wągrowcu z siedzibą w Łeknie

Łekno

171

Andrzej

Marczak

Zespół Szkół Da Vinci w Poznaniu

Poznań

172

Paweł

Matkowski

Zespół Szkoła Podstawowa i Przedszkole im. Bolesława Chrobrego w Biskupicach

Biskupice

173

Ilona

Mędykowska

Zespół Szkół w Sieroszewicach

Sieroszewice

174

Krzysztof

Mikrut

Szkoła Podstawowa nr 1 w Międzychodzie

Międzychód

175

Joanna

Minge

Szkoła Podstawowa nr1

Nowy Tomyśl

176

Marcin

Misztal

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisława Staszica

Złotów

177

Leszek

Misztal

Szkoła Podstawowa nr2

Skierniewice

178

Agnieszka

Mleczkowska

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych

Sulechów

179

Danuta

Modelska

Szkoła Podstawowa w Górze

Jarocin

180

Celina

Mołdrzyk

Szkoła Podstawowa w Łubnicy

Wielichowo

181

Marta

Mróz

Szkoła Podstawowa nr 2

Gryfino

182

Selim

Mucharski

Zespół Szkół Nr 1

Wrocław

183

Magdalena

Murawska

Gimnazjum w Borui Kościelnej

Boruja Kościelna

184

Radosław

Musiał

Gimnazjum im. Powstańców Wielkopolskich w Lwówku

Lwówek

185

Justyna

Napierała

Gimnazjum im. Feliksa Szołdrskiego

Nowy Tomyśl

186

Marzena

Nawrocka

Gimnazjum nr 2

Środa Wielkopolska

187

Rafał

Nawrocki

Gimnazjum im. Z. Herberta

Wronki

188

Donata

Nentwich

Zespół Szkół w Sieroszewicach

Sieroszewice

189

Maria

Neubauer-Darska

Gimnazjum im.F. Szołdrskiego w Nowym Tomyślu

Nowy Tomyśl

190

Jolanta

Nowacka

Zespół Szkół Publicznych nr 2

Pleszew

191

Jacek

Nowak

Zespól Szkół Technicznych w Trzciance

Trzcianka

192

Zbigniew

Nowak

Zespół Szkół Mechanicznych im. Komisji Edukacji Narodowej

Poznań

193

Agata

Nowak

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Skłodowskiej - Curie

Nowy Tomyśl

194

Bożena

Nowak

Pruszcz Gdański

195

Hieronim

Nowakowski

Gimnazjum im. Jana Pawła II w Młynkowie

Połajewo

196

Anna

Nowicka

Gimnazjum nr 2 im. A. Prądzyńskiego

Września

197

Agnieszka

Noworyta

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Skłodowskiej - Curie

Nowy Tomyśl

198

Andrzej

Ogierman

Zespół Szkół w Łąkiem (gimnazjum i szkiła podstawowa)

Lipka

199

Marlena

Oko-Kowalczyk

Gimnazjum im. Powstańców Wlkp.

Budzyń

200

Daria

Oleksy

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Sióstr Urszulanek SJK w Pniewach

Pniewy

201

Czesław

Oleszczyszyn

Zespół Szkół w Gryfinie

Gryfino

202

Ewa

Olszak

Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Pogorzeli

Pogorzela

203

Zbigniew

Orchowski

Szkoła Podstawowa Nr 3 s Słupcy

Słupca

204

Renata

Orlicka

Gimnazjum im. Feliksa Szołdrskiego w Nowym Tomyślu

Nowy Tomyśl

205

Bolesław

Padło

Gimnazjum Publiczne w Wąwolnicy

Wąwolnica

206

Dariusz

Pannek

Zespół Szkół Nr1 w Ostrzeszowie

Ostrzeszów

207

Jolanta

Pańczak

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1

Nowa Sól

208

Leszek

Pańczak

Zespół Szkół w Otyniu

Otyń

209

MACIEJ

PATELSKI

I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Wielkopolskich

Wągrowiec

210

Michał

Pawlak

Szkoła Podstawowa nr 1 w Ostrowie Wlkp.

Ostrów Wlkp.

211

Katarzyna

Pawlak

Gimnazjum im. Powstańców Wlkp.

Budzyń

212

Maria

Pawlak-Włodarska

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych

Chodzież

213

Iwona

Pawlowska

Zespół Przedszkolno- Szkolno- Gimnazjalny

Rostarzewo

214

Roman

Pawłowski

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Wielkopolskich

Swarzędz

215

Mirosława

Paździerska

Zespół Szkół w Borku Wlkp.

Borek Wlkp.

216

Agnieszka

Peła

SOSW Nr 3

Łódź

217

Ewa Maria

Piątas

GIMNAZJUM IM. FELIKSA SZOŁDRSKIEGO W NOWYM TOMYŚLU

NOWY TOMYŚL

218

Grzegorz

Piątas

GIMNAZJUM IM. FELIKSA SZOŁDRSKIEGO W NOWYM TOMYŚLU

NOWY TOMYŚL

219

Jacek

Pietraszak

Publiczne Gimnazjum Czarnków

Czarnków

220

Hanna

Pietruczanis-Zarembska

SP w Kobylnicy im. KOU

Kobylnica

221

Renata

Pietrzak

I Liceum im. T. Kościuszki w Koninie

Konin

222

Grzegorz

Piskorz

Zespół Szkół w Krzycku Wielkim

Krzycko Wielkie

223

Dariusz

Płatek

Gimnazjum im. Odkrywców Polskiej Miedzi w Chocianowie

Chocianów

224

Paweł

Prokop

Społeczna Szkoła Podstawowa w Żarach

Żary

225

Anna

Rasmus

Szkoła Podstawowa nr 2

Toruń

226

Norbert

Rataj

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. H. Sienkiewicza w Trzciance

Trzcianka

227

Michał

Ratajczyk

ZSPIG w Krobi

Krobia

228

Monika

Regulska

Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Pogorzeli

Pogorzela

229

Krzysztof

Reimann

Szkoła Podstawowa nr 3 w Wolsztynie

Siedlec

230

Katarzyna

Rekiel

Gimnazjum im. F.. Szołdrskiego

Nowy Tomyśl

231

Andrzej

Rothe

Gimnazjum nr 2 im. Królowej Jadwigi

Swarzędz

232

Roman

Rozmysłowicz

ZSP im. Żołnierzy Sybiru Lubawka

Lubawka

233

Dorota

Ruta

Gimnazjum w Borui Kościelnej

Nowy Tomyśl

234

Krzysztof

Rybka

Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych

Pogorzela

235

Danuta

Rysak

III Liceum Ogólnokształcące

Wałbrzych

236

Waldemar

Sadowski

Gimnazjum 1 Gostyń

Gostyń

237

Lech

Sadowski

Gimnazjum im. Powstańców Wlkp.

Duszniki

238

Grażyna

Sarnecka-Brzozowska

Zespół Szkół w Paterku

Nakło nad Notecią

239

Joanna

Schwarz

Gimnazjum im. Powstańców Wlkp. w Dusznikach

Duszniki

240

Maria

Siegieńczuk

Jelenia Góra

241

Małgorzata

Sienkiewicz

Gimnazjum nr 9

Poznań

242

Małgorzata

Sikora

Publiczne Gimnazjum Katolickie im. św. Stanisława Kostki w Poznaniu

Poznań

243

Elżbieta

Sikorska

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. H. Cegielskiego

Chodzież

244

Marek

Sikorski

III LO im św. Jana Kantego w Poznaniu

Poznań

245

Wiesława

Skoczylas

Gimnazjum im. Feliksa Szołdrskiego

Glinno

246

Dorota

Skowyra

Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Polkowicach

Polkowice

247

DANUTA

SMEKTAŁA

SZKOŁA PODSTAWOWA

CHOJNO

248

Roman

Sobczyński

Zespół Szkół w Kleszczewie

Kleszczewo

249

Marcin

Socha

Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Brzechwy w Swarzędzu

Swarzędz

250

Rafał M.

Socha

Zespół Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Września

251

Jolanta

Spychała

Gimnazjum im. Feliksa Szołdrskiego

Nowy Tomyśl

252

Grażyna

Stachecka

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Skłodowskiej - Curie

Nowy Tomyśl

253

Danuta

Stachowiak

Szkoła Podstawowa im. Andrzeja i Władysława Niegolewskich w Opalenicy

Opalenica

254

Elżbieta

Stawicka

Szkoła Podstawowa im. M. Kopernika w Babiaku

Babiak

255

Tomasz

Straszkiewicz

Szkoła Podstawowa w Gądkowie Wielkim

Gądków Wielki

256

Anna

Stróżyńska

Szkoła Podstawowa nr 1 w Czarnkowie

Czarnków

257

Cezary

Sułkowski

Szkoła Podstawowa nr 1 im .Fryderyka chopina w zarach

Żary

258

Ewa

Sumińska

Gimnazjum nr 1 w Trzciance

Trzcianka

259

Paweł

Synowiec

Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe

Gdańsk

260

Grzegorz

Szałkowski

I Liceum Ogólnokształcące

Ostrzeszów

261

Katarzyna

Szarańska-Buda

Gimnazjum im. Feliksa Szołdrskiego w Nowym Tomyślu

Zbąszyń

262

Tomasz

Szczepaniak

Zespół Szkół w Borku Wlkp.

Borek Wlkp.

263

Jędrzej

Szczepaniak

ZS Święciechowa

Święciechowa

264

Barbara

Szczerbińska

Szkoła Podstawowa nr 2 w Gryfinie

Gryfino

265

Jolanta

Szlachetka

Publiczna Szkoła Podstawowa w Drzonkowie

Drzonków

266

Ziemisław

Szmaj

Zespół Szkół Nr 2

Ostrzeszów

267

Artur

Szmidt

Szkoła Podstawowa nr 1

Międzychód

268

RENATA SZPINDOR

SZPINDOR

ZS im. Konstytucji 3 Maja w Pobiedziskach Letnisku

Pobiedziska

269

Barbara

Sztukowska

Zespół Szkół w Sieroszewicach

Sieroszewice

270

Izabela

Szudra

Gimnazjum im.F.Szołdrskiego

Nowy Tomyśl

271

Maria

Szudra

Zespół Szkół w Czaczu

Czacz

272

Przemysław

Szulc

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Sióstr Urszulanek SJK

Pniewy

273

Katarzyna

Szydłowska

Szkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa

Nowy Nakwasin 48

274

Przemysław

Szydzik

Wydawnictwo Szkolne PWN

Warszawa

275

Beata

Szyłak

OSW dla Dzieci Głuchych

Olecko

276

Elżbieta

Szymaniak

Zespół Szkół Nr 1

Wrocław

277

Waldemar

Szymański

Zespół Szkół Zawodowych w Wolsztynie

Wolsztyn

278

Andrzej

Szymczak

Wydawnictwo Szkolne PWN

Warszawa

279

Jacek

Ścibor

Zespół Szkół w Chrząstwie Wielkiej

Czernica

280

Mirosław

Świentek

Gimnazjum im. gen. Dezyderego Chłapowskiego

Bojanowo

281

Marcin

Tajchert

Szkoła Podstawowa w Starym Widzimiu

Wolsztyn

282

Danuta

Timm

Szkoła Podstawowa nr 21

Poznań

283

Adam

Tomicki

Zespół Szkół w Wojciechowie

Wojciechów

284

Sebastian

Tomys

Zespół Przedszkola, Szkoły Podstawowej i Gimnazjum

Chobienice

285

Mirosława

Trafas

Szkoła Podstawowa im. A. Fiedlera

Połajewo

286

Edyta

Trocha

Gimnazjum im. Noblistów Polskich w Koźminku

Koźminek

287

Witold

Trojanowski

Zespół Szkoły i Przedszkola im. Jana Pawła II w Brodach

Lwówek

288

Agata

Tyrzyk

Gimnazjum 1 Gostyń

Gostyń

289

Iwona

Tywanek

Zespół Szkół Publicznych nr 1 w Pleszewie

Pleszew

290

Iwona

Uliczka

Szkoła Podstawowa im. Andrzeja i Władysława Niegolewskich w Opalenicy

Opalenica

291

Danuta

Urbaniak

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Skłodowskiej - Curie

Nowy Tomyśl

292

Krzysztof

Urbaniak

Gimnazjum Nowy Tomyśl

Nowy Yomyśl

293

Dariusz

Walczak

ZS w Dłużynie

Dłużyna

294

Iwona

Wesoła

Szkoła Podstawowa nr1

Nowy Tomyśl

295

WIESŁAWA

WĘGRZAK- SZCZEPANIAK

Zespół Szkól nr2, im. St. Staszica

Nowy Tomyśl

296

Izabela

Węgrzynowska

Szkoła podstawowa nr 63

Poznań

297

Andrzej

Wieczorek

Zespół Przedszkola, Szkoły Podstawowej i Gimnazjum

Chobienice

298

Joanna

Wieczorek

Szkoła Podstawowa w Jastrzębsku Starym

Jastrzębsko Stare

299

Radosław

Wilde

Zespół Szkół w Opalenicy

Opalenica

300

Jerzy

Wilk

Zespół Szkół w Zdunach

Zduny

301

Halina

Wilk- Brzezicka

Publiczna Szkoła Podstawowa w Drzonkowie

Drzonków

302

Tomasz

Witkowski

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mikołaja Kopernika

Trzcianka

303

Małgorzata

Wojciechowska

Szkoła Podstawowa w Jastrzębsku Starym

Jastrzębsko Stare

304

Dorota

Wojtuś

ŁCDNiKP

Łódź

305

Honorata

Wolniaczyk

Zespół Szkół w Rajsku

Rajsko 4

306

Robert

Wolski

Uniwersytet im. Adama Mickiewicza, Zakład Dydaktyki Chemii

Poznań

307

Hanna

Worsztynowicz

Szkoła Podstawowa nr 6 w Śremie

Śrem

308

Marcin

Woźniak

Warszawa

309

Anna

Wróbel

Zespół Szkół w Dębnicy Kaszubskiej

Dębnica Kaszubska

310

Marek

Wróblewski

Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Słupsku

Słlupsk

311

Magdalena

Wygryz

Gniezno

312

Anna Maria

Wyrzykowska

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mikołaja Kopernika

Trzcianka

313

Marta

Wysocka

III Liceum im.C.K.Norwida

Konin

314

Katarzyna

Załecka

Szkoła Podstawowa im. A.Mielęckiego w Koźminku

Koźminek

315

Irena

Zborowska

Szkoła Podstawowa nr 2

Trzcianka

316

Bożena

Zembik

Publiczne Gimnazjum w Czarnkowie

Czarnków

317

Robert

Ziółkowski

Zespół Szkół Technicznych w Trzciance

Trzcianka

318

Arletta

Zwierzchlewska

Gimnazjum nr 42 im.H.Sienkiewicza w Poznaniu

Poznań

319

Karol

Żalik

Zespół Szkół Szkoła Podstawowa i Gimnazjum w Pawłowicach

Pawłowice

  

Lista rezerwowa

Lp

Imię

Nazwisko

Placówka

Miejscowość

1

Halina

Pluta

Gimnazjum im. Odkrywców Polskiej Miedzi w Chocianowie

Chocianów

2

Rafał

Dybowski

Zespół Szkół nr 1 w Szprotawie

Szprotawa

3

Maciej

Rzewuski

Publiczna Szkoła Podstawowa

Zakrzewo

KONFERENCJA ADMINISTRATORÓW SZKOLNYCH SIECI KOMPUTEROWYCH