KONFERENCJA ADMINISTRATORÓW SZKOLNYCH SIECI KOMPUTEROWYCH

VIII Konferencja Administratorów Szkolnych Sieci Komputerowych
KASSK 2012
Nowy Tomyśl 30 marca -1 kwietnia 2012

     KASSK 2004
KASSK 2006
KASSK 2007
KASSK 2008
KASSK 2009
KASSK 2010
KASSK 2011
TM w szkole

Index  | Prelegenci   | GościeGaleria Patroni  |  Partnerzy | Program  Uczestnicy | Grupy warsztat.  |  Kontakt  |   FAQ   | Linki

Zapisy do grup warsztatowych
Zajęcia warsztatowe będą odbywały sie w 14 grupach. Maksymalna liczba osób w grupie to 20 (pozostała cześć zostanie dodana przez organizatora). Uczestnicy, którzy nie dokonają zapisu do 29 marca zostaną przypisani do grup warsztatowych przez organizatora.

Szczegółowy program warsztatów dla grup zawiera dokument: Zestawienie warsztatów z podziałem na grupy (*.PDF)

Grupa 1

Lp

Imię

Nazwisko

Grupa

1

Dariusz

Białecki

Grupa 1

2

Monika

Grabarczyk

Grupa 1

3

Renata

Grabowska

Grupa 1

4

Krzysztof

Jarosz

Grupa 1

5

Aneta

Kaźmierczak

Grupa 1

6

Maciej

Kolankiewicz

Grupa 1

7

Jerzy

Koń

Grupa 1

8

Robert

Królikowski

Grupa 1

9

Aleksander

Kuźniak

Grupa 1

10

Donata

Laskowska

Grupa 1

11

Paweł

Matkowski

Grupa 1

12

Krzystof

Mikrut

Grupa 1

13

Dariusz

Pannek

Grupa 1

14

Michał

Pawlak

Grupa 1

15

Roman

Pawłowski

Grupa 1

16

Marek

Sikorski

Grupa 1

17

Marcin

Socha

Grupa 1

18

Elżbieta

Stawicka

Grupa 1

19

Artur

Szmidt

Grupa 1

20

Witold

Trojanowski

Grupa 1

21

Jerzy

Wilk

Grupa 1


Grupa 2

Lp

Imię

Nazwisko

Grupa

1

Stanisław

Blask

Grupa 2

2

Paweł

Borowiec

Grupa 2

3

Małgorzata

Chłopek

Grupa 2

4

Ireneusz

Cierniak

Grupa 2

5

Paweł

Dymała

Grupa 2

6

Piotr

Gumienny

Grupa 2

7

Anna

Jessa

Grupa 2

8

Grzegorz

Kamiński

Grupa 2

9

Bogna

Kmita

Grupa 2

10

Mirosław

Konieczny

Grupa 2

11

Piotr

Kornatka

Grupa 2

12

Daniel

Kosnowicz

Grupa 2

13

Alina

Krajewska-Grobelna

Grupa 2

14

Roman

Kubiak

Grupa 2

15

Danuta

Łukaszewicz-Fras

Grupa 2

16

Maria

Neubauer- Darska

Grupa 2

17

Roman

Rozmysłowicz

Grupa 2

18

Tomasz

Straszkiewicz

Grupa 2

19

Ziemisław

Szmaj

Grupa 2

20

Marcin

Woźniak

Grupa 2


Grupa 3

Lp

Imię

Nazwisko

Grupa

1

Artur

Błażejewski

Grupa 3

2

Anna

Grabiec-Kamoda

Grupa 3

3

Ewa

Grzegorska

Grupa 3

4

Paweł

Grześkowiak

Grupa 3

5

Maciej

Kamiński

Grupa 3

6

Artur

Kasprzak

Grupa 3

7

Marcin

Konieczny

Grupa 3

8

Dariusz

Kozioł

Grupa 3

9

Robert

Krzemień

Grupa 3

10

Barbara

Kureń

Grupa 3

11

Leszek

Misztal

Grupa 3

12

Zbigniew

Orchowski

Grupa 3

13

Bolesław

Padło

Grupa 3

14

Renata

Pietrzak

Grupa 3

15

Katarzyna

Rekiel

Grupa 3

16

Maria

Siegieńczuk

Grupa 3

17

Roman

Sobczyński

Grupa 3

18

Rafał M.

Socha

Grupa 3

19

Adam

Tomicki

Grupa 3

20

Marek

Wróblewski

Grupa 3

21

Marta

Wysocka

Grupa 3


Grupa 4

Lp

Imię

Nazwisko

Grupa

1

Jolanta

Adamczewska

Grupa 4

2

Magdalena

Bałuta

Grupa 4

3

Renata

Chojnacka

Grupa 4

4

Małgorzata

Cybichowska

Grupa 4

5

Agnieszka

Duszyńska

Grupa 4

6

Elżbieta

Gucwa

Grupa 4

7

Ewa

Hoffmann

Grupa 4

8

Justyna

Janowska

Grupa 4

9

Jolanta

Klak

Grupa 4

10

Czesław

Kornikowski

Grupa 4

11

Katarzyna

Koza

Grupa 4

12

Agata

Maćkowiak

Grupa 4

13

Anna

Nowicka

Grupa 4

14

Jolanta

Pańczak

Grupa 4

15

Leszek

Pańczak

Grupa 4

16

Sebastian

Tomys

Grupa 4

17

Dariusz

Walczak

Grupa 4

18

Joanna

Wieczorek

Grupa 4

19

Andrzej

Wieczorek

Grupa 4

20

Tomasz

Witkowski

Grupa 4

21

Małgorzata

Wojciechowska

Grupa 4


Grupa 5

Lp

Imię

Nazwisko

Grupa

1

Arkadiusz

Borach

Grupa 5

2

Iwona

Duczemińska

Grupa 5

3

Barbara

Dudziak

Grupa 5

4

Krystyna

Giszczyńska

Grupa 5

5

Romuald

Gurzyński

Grupa 5

6

Grzegorz

Kaczmarek

Grupa 5

7

Cezary

Kaczor

Grupa 5

8

Monika

Kleczewska

Grupa 5

9

Piotr

Lewandowski

Grupa 5

10

Marta

Mróz

Grupa 5

11

Czesław

Oleszczyszyn

Grupa 5

12

Michał

Ratajczyk

Grupa 5

13

Joanna

Schwarz

Grupa 5

14

Jędrzej

Szczepaniak

Grupa 5

15

Barbara

Szczerbińska

Grupa 5

16

Przemysław

Szulc

Grupa 5

17

Jacek

Ścibor

Grupa 5

18

Mirosław

Świentek

Grupa 5

19

Marcin

Tajchert

Grupa 5

20

Radosław

Wilde

Grupa 5


Grupa 6

Lp

Imię

Nazwisko

Grupa

1

Anna

Andrzejczak

Grupa 6

2

Karolina

Antkowiak

Grupa 6

3

Józef

Gerowski

Grupa 6

4

Michał

Hopfinger

Grupa 6

5

Mikołaj

Jackowiak

Grupa 6

6

Marlena

Jarczewska

Grupa 6

7

Iwona

Jaroszewska

Grupa 6

8

Izabela

Karczewska

Grupa 6

9

Joanna

Kardasz

Grupa 6

10

Włodzimierz

Kogut

Grupa 6

11

Violetta

Kozielczyk

Grupa 6

12

Radosław

Musiał

Grupa 6

13

Andrzej

Ogierman

Grupa 6

14

Marlena

Oko-Kowalczyk

Grupa 6

15

Ewa

Olszak

Grupa 6

16

Katarzyna

Pawlak

Grupa 6

17

Krzysztof

Rybka

Grupa 6

18

Waldemar

Sadowski

Grupa 6

19

Agata

Tyrzyk

Grupa 6

20

Hanna

Worsztynowicz

Grupa 6


Grupa 7

Lp

Imię

Nazwisko

Grupa

1

Halina

Adaszyńska

Grupa 7

2

Henryk

Brodniewicz

Grupa 7

3

Grażyna

Brzozowska

Grupa 7

4

Marek

Brzozowski

Grupa 7

5

Waldemar

Bugaj

Grupa 7

6

Grażyna

Graczyk

Grupa 7

7

Apolonia

Kałużna

Grupa 7

8

Ksawery

Kempa

Grupa 7

9

Paweł

Koncewicz

Grupa 7

10

Kazimiera

Kozak-Kuziów

Grupa 7

11

Elżbieta

Krzysztofik

Grupa 7

12

Katarzyna

Maciejewska

Grupa 7

13

Dariusz

Maćkowiak

Grupa 7

14

Rafał

Nawrocki

Grupa 7

15

Grzegorz

Piskorz

Grupa 7

16

Dariusz

Płatek

Grupa 7

17

Anna

Rasmus

Grupa 7

18

Jolanta

Szlachetka

Grupa 7

19

Izabela

Węgrzynowska

Grupa 7

20

Halina

Wilk- Brzezicka

Grupa 7

21

Karol

Żalik

Grupa 7


Grupa 8

Lp

Imię

Nazwisko

Grupa

1

Joanna

Brosiło

Grupa 8

2

Krzysztof

Bukowski

Grupa 8

3

Tomasz

Dolata

Grupa 8

4

Lidia Małgorzata

Dudek

Grupa 8

5

Elżbieta

Dudek

Grupa 8

6

Anna

Jankowicz

Grupa 8

7

Grażyna

Karczyńska

Grupa 8

8

Aleksander

Korczak

Grupa 8

9

Mirosława

Liman

Grupa 8

10

Stanisław

Łukaszewicz

Grupa 8

11

Wojciech

Małuch

Grupa 8

12

Jacek

Nowak

Grupa 8

13

Agata

Nowak

Grupa 8

14

Maciej

Patelski

Grupa 8

15

Norbert

Rataj

Grupa 8

16

Maria

Szudra

Grupa 8

17

Anna

Wróbel

Grupa 8

18

Anna Maria

Wyrzykowska

Grupa 8

19

Irena

Zborowska

Grupa 8

20

Robert

Ziółkowski

Grupa 8


Grupa 9

Lp

Imię

Nazwisko

Grupa

1

Ewa

Bartczak

Grupa 9

2

Hanna

Drapiewska

Grupa 9

3

Elżbieta

Gęsior

Grupa 9

4

Andrzej

Lichwa

Grupa 9

5

Witold

Trojanowski

Grupa 9


Grupa 10

Lp

Imię

Nazwisko

Grupa

1

Jerzy

Bortniak

Grupa 10

2

Dariusz

Brzostowski

Grupa 10

3

Jolanta

Dojcz

Grupa 10

4

Mariusz

Dolecki

Grupa 10

5

Paweł

Dymała

Grupa 10

6

Romuald

Gurzyński

Grupa 10

7

Anita

Jankowska

Grupa 10

8

Lucyna

Juś

Grupa 10

9

Anna

Karge

Grupa 10

10

Honorata

Kocerka

Grupa 10

11

Elżbieta

Kreczmer

Grupa 10

12

Michał

Pawlak

Grupa 10

13

Paweł

Prokop

Grupa 10

14

Lech

Sadowski

Grupa 10

15

Małgorzata

Sienkiewicz

Grupa 10

16

Anna

Stróżyńska

Grupa 10

17

Cezary

Sułkowski

Grupa 10

18

Paweł

Synowiec

Grupa 10

19

Katarzyna

Szarańska-Buda

Grupa 10

20

Jacek

Ścibor

Grupa 10


Grupa 11

Lp

Imię

Nazwisko

Grupa

1

Paulina

Chłopkowska

Grupa 11

2

Danuta

Bartkowiak

Grupa 11

3

Mariusz

Bobeła

Grupa 11

4

Katarzyna

Borkowska

Grupa 11

5

Jacek

Detlaf

Grupa 11

6

Elżbieta

Gęsior

Grupa 11

7

Drapiewska

Hanna

Grupa 11

8

Tomasz

Jarus

Grupa 11

9

Aleksandra

Kowalska

Grupa 11

10

Teresa

Lewandowska

Grupa 11

11

Magdalena

Lotka

Grupa 11

12

Agnieszka

Łukaszyk

Grupa 11

13

Andrzej

Marczak

Grupa 11

14

Magdalena

Murawska

Grupa 11

15

Hieronim

Nowakowski

Grupa 11

16

Maria

Pawlak-Włodarska

Grupa 11

17

Iwona

Pawłowska

Grupa 11

18

Krzysztof

Reimann

Grupa 11

19

Dorota

Ruta

Grupa 11

20

Przemysław

Szydzik

Grupa 11

21

Mirosława

Trafas

Grupa 11

22

Marcin

Woźniak

Grupa 11


Grupa 12

Lp

Imię

Nazwisko

Grupa

1

Lucyna

Bernaczyk

Grupa 12

2

Justyna

Buczkowska

Grupa 12

3

Agata

Faryniarz-Gumienna

Grupa 12

4

Natasza

Foder-Mikołajczak

Grupa 12

5

Joanna

Gruszczyńska

Grupa 12

6

Małgorzata

Haliniak

Grupa 12

7

Małgorzata

Handzewniak

Grupa 12

8

Krystyna

Jęśko

Grupa 12

9

Anna

Kanafa

Grupa 12

10

Marzena

Lemańska

Grupa 12

11

Ilona

Mędykowska

Grupa 12

12

Danuta

Modelska

Grupa 12

13

Justyna

Napierała

Grupa 12

14

Marzena

Nawrocka

Grupa 12

15

Donata

Nentwich

Grupa 12

16

Elżbieta

Sikorska

Grupa 12

17

Dorota

Skowyra

Grupa 12

18

Jolanta

Spychała

Grupa 12

19

Barbara

Sztukowska

Grupa 12

20

Izabela

Szudra

Grupa 12

21

Wiesława

Węgrzak-Szczepaniak

Grupa 12


Grupa 13

Lp

Imię

Nazwisko

Grupa

1

Krystyna

Białek

Grupa 13

2

Jolanta

Birula

Grupa 13

3

Tadeusz

Bochiński

Grupa 13

4

Przemysław

Chlebicki

Grupa 13

5

Marzena

Czernicka

Grupa 13

6

Anna

Grzegory

Grupa 13

7

Mirosława

Jurga

Grupa 13

8

Anna

Kasprzak

Grupa 13

9

Marzena

Kłakulak-Kucała

Grupa 13

10

Hanna

Kowalska

Grupa 13

11

Joanna

Minge

Grupa 13

12

Jolanta

Nowacka

Grupa 13

13

Agnieszka

Noworyta

Grupa 13

14

Hanna

Pietruczanis-Zarembska

Grupa 13

15

Andrzej

Rothe

Grupa 13

16

Danuta

Smektała

Grupa 13

17

Grażyna

Stachecka

Grupa 13

18

Iwona

Tywanek

Grupa 13

19

Danuta

Urbaniak

Grupa 13

20

Magdalena

Wygryz

Grupa 13

21

Arletta

Zwierzchlewska

Grupa 13


Grupa 14

Lp

Imię

Nazwisko

Grupa

1

Krzysztof

Antczak

Grupa 14

2

Wiesława

Bolewicka

Grupa 14

3

Dorota

Danielewicz

Grupa 14

4

Anna

Drygas

Grupa 14

5

Mikolaj

Fiksa

Grupa 14

6

Artur

Kamiński

Grupa 14

7

Jerzy

Kośmider

Grupa 14

8

Roman

Kurowiecki

Grupa 14

9

Ilona

Lech-Przybyszewska

Grupa 14

10

Małgorzata

Magdans

Grupa 14

11

Celina

Mołdrzyk

Grupa 14

12

Agnieszka

Peła

Grupa 14

13

Monika

Regulska

Grupa 14

14

DANUTA

STACHOWIAK

Grupa 14

15

Beata

Szyłak

Grupa 14

16

Elżbieta

Szymaniak

Grupa 14

17

Danuta

Timm

Grupa 14

18

IWONA

ULICZKA

Grupa 14

19

Iwona

Wesoła

Grupa 14

KONFERENCJA ADMINISTRATORÓW SZKOLNYCH SIECI KOMPUTEROWYCH