KONFERENCJA ADMINISTRATORÓW SZKOLNYCH SIECI KOMPUTEROWYCH

VIII Konferencja Administratorów Szkolnych Sieci Komputerowych
KASSK 2012
Nowy Tomyśl 30 marca -1 kwietnia 2012

     KASSK 2004
KASSK 2006
KASSK 2007
KASSK 2008
KASSK 2009
KASSK 2010
KASSK 2011
TM w szkole

Index  | Prelegenci   | GościeGaleria Patroni  |  Partnerzy | Program  Uczestnicy | Grupy warsztat.  |  Kontakt  |   FAQ   | Linki

Najczęściej zadawane pytania
Dla kogo przeznaczona jest konferencja?
Jak wziąć udział w KASSK 2012?
Czy na konferencji będzie zapewnione wyżywienie?
Jak jaki sposób będzie zorganizowane zakwaterowanie?
Ile wynosi wpisowe? Jak dokonać wpłaty?
Jak będą odbywały się zajęcia?
Jak dojechać do Nowego Tomyśla? Jak znaleźć Gimnazjum?
Dla kogo przeznaczona jest konferencja?
Konferencja tradycyjnie adresowana jest do nauczycieli informatyki i technologii informacyjnej, administratorów szkolnych sieci komputerowych, opiekunów pracowni komputerowych i Internetowych Centrów Informacji Multimedialnej (ICIM) oraz wszystkich  stosujących lub zainteresowanych stosowaniem TIK w oświacie. Przygotowujemy propozycje wykładów i warsztatów dla wszystkich nauczycieli. Specjalną ofertę mamy dla liderów TIK, dyrektorów szkół i przedstawicieli samorządów lokalnych. Główny nacisk położymy na poszczególnych komponentach rządowego programu "Cyfrowa szkoła" ("e-szkoła", "e-nauczyciel", "e-zasoby edukacyjne", "e-uczeń"). Dotyczą one szerokiego wykorzystania nowoczesnej technologii na wszystkich przedmiotach i etapach kształcenia. Chcemy również zwrócić uwagę na olbrzymią rolę informatyki w szkole i mówić silnym głosem o przywróceniu jej należnej rangi. Zapraszamy znakomitych prelegentów. Na pytania uczestników czekać będą wybitni specjaliści, którzy rozwiążą każdy problem.

Ze względu na charakter konferencji, zaproszenie kierujemy również do nauczycieli bibliotekarzy, nauczycieli języków obcych. Pragniemy gościć w swoim gronie dyrektorów szkół i placówek oświatowo-wychowawczych oraz władze samorządowe. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą, żeby polska szkoła była nowoczesna, bezpieczna i atrakcyjna.

Proponujemy wspólne spotkania plenarne oraz 3 specjalistyczne ścieżki programowe przeznaczone dla:
  • administratorów, nauczycieli przedmiotów informatycznych, liderów TIK
  • nauczycieli przedmiotów nieinformatycznych
  • dyrektorów szkół i przedstawicieli organów prowadzących
Spotkanie, prócz ciekawych wykładów, warsztatów, spotkań i dyskusji ma być również formą oderwania się od codziennej szkolnej rzeczywistości, integracją środowiska nauczycieli - administratorów. Chcemy, aby Konferencja była spotkaniem atrakcyjnym. Dlatego prócz zajęć i wykładów proponujemy niespodziankę,  spotkanie integracyjne przy ognisku w wigwamie w "Klimkowej Osadzie" przy muzyce, dobrym jedzonku i napojach. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie!

<<  powrót     

Jak wziąć udział w KASSK 2012?
Zapisy na KASSK odbywają się wyłącznie poprzez Internet. Należy wypełnić formularz rejestracyjny. Na podany adres e-mail prześlemy potwierdzenie i ew. pozostałą korespondencję. Po zaakceptowaniu danych przez administratora serwisu, nazwisko Uczestnika pojawi się na liście w sekcji uczestnicy.
Następnie należy przesłać na podany numer konta wpisowe. Im szybciej, tym lepiej. Ilość miejsc jest ograniczona.
 

<<  powrót     

Czy na konferencji będzie zapewnione wyżywienie?
Tak. Zapewniamy obiad oraz plenerową kolację w Wigwamie na ranczo "Klimkowa osada" w piątek. W sobotę śniadanie, obiad i kolację. W niedzielę śniadanie i obiad. Zapewniamy transport.

Podczas konferencji dla uczestników będzie również dostępna kawa, herbata i ciasteczka.

Wszystkie posiłki oraz transport są dla uczestników bezpłatne - wliczone w koszt "wpisowego".
 

<<  powrót     

Jak jaki sposób będzie zorganizowane zakwaterowanie?
Dla osób, które chcą skorzystać z noclegu zarezerwowaliśmy miejsca w okolicznych hotelach i ośrodkach.  W tym roku zrezygnowaliśmy z noclegów w ośrodku Oaza. Oferujemy bezpłatny transport do miejsc zakwaterowania, na zajęcia i biesiadną kolację. Ilość miejsc noclegowych ograniczona. Podczas rejestracji należy wybrać jedną z dwóch opcji:
  • bez zakwaterowania (wpisowe 180 zł)
  • z zakwaterowaniem (wpisowe 270 zł)
Informację o miejscu zakwaterowania będziemy na bieżąco wysyłać na podany w formularzu adres e-mail. Pokoje będziemy obsadzać w kolejności otrzymania wpisowego na nasze konto, aż do wyczerpania miejsc. Szczegółowych informacji udziela Marlena Jarczewska.

<<  powrót     

Ile wynosi wpisowe? Jak dokonać wpłaty?
Wpisowe uzależnione jest od zakwaterowania:
  • bez zakwaterowania (wpisowe 180 zł)
  • z zakwaterowaniem (wpisowe 270 zł)
Istnieje możliwość otrzymania rachunku za udział lub noty księgowej obciążającej szkołę. Nie wystawiamy faktur vat oraz nie zwracamy kosztów dojazdu. W przypadku rezygnacji nie zwracamy opłaty wpisowej - prosimy zorganizować zastępstwo. Wpłatę należy kierować na konto:
               94 1020 4144 0000 6402 0142 7251
               GIMNAZJUM IM. FELIKSA SZOŁDRSKIEGO W NOWYM TOMYŚLU
               64-300 NOWY TOMYŚL, OS. PÓŁNOC 25
               tytuł wpłaty: KASSK 2012 - imię i nazwisko uczestnika


Prosimy o sprawne dokonywanie wpłat, które pozwoli nam zaksięgować je przed 23 marca 2012r.

<<  powrót     

Jak będą odbywały się zajęcia?
Pierwszy dzień konferencji (piątek) będzie w całości dniem wykładowym. KASSK odbywać się będzie w budynku Nowotomyskiego Ośrodka Kultury (Nowy Tomyśl, ul. Tysiąclecia 6). Po zakończeniu obrad zapewniamy transport do miejsca zakwaterowania i zapraszamy na kolację plenerową w Klimkowej Osadzie.

Zajęcia seminaryjno - warsztatowe  w sobotę i w niedzielę odbywać się będą w budynku Gimnazjum im. Feliksa Szołdrskiego - os. Północ 25 http://www.gim-nt.com. Tam też odbywać się będą spotkania plenarne i panele dyskusyjne. Przewidzieliśmy też sporo atrakcji: konkursy z cennymi nagrodami, konkurencje para-sportowe, certyfikację nauczycieli - słowem dla każdego coś miłego!

Podobnie jak w latach ubiegłych, zajęcia będą odbywały się po kilkanaście na jednym poziomie. Każdy uczestnik otrzyma plan warsztatów. Uczestnicy będą mogli wybrać sobie grupę warsztatową. Jeżeli ktoś nie wybierze grupy. zostanie przydzielony przez organizatorów. Tematy warsztatów będą systematycznie umieszczane w dziale "program".
 

<<  powrót     

Jak dojechać do Nowego Tomyśla? Jak znaleźć Gimnazjum?
Dojazd do Nowego Tomyśla jest bardzo łatwy. Miasto leży w zachodniej części Wielkopolski - 60 km na zachód od Poznania. Znakomity dojazd gwarantują główne szlaki komunikacyjne - droga krajowa nr 2(E 30) Świecko - Warszawa, droga 302 do Zbąszynia, droga 305 do Wolsztyna i dalej do Zielonej Góry, oraz 307 do Poznania. Doskonałe połączenie z całym krajem zapewnia autostrada A2, której węzeł znajduje się 3 km od Nowego Tomyśla. Podróż autostradą do Poznania to tylko 30 minut.

Miasto leży także przy międzynarodowej linii kolejowej Paryż - Berlin - Warszawa - Moskwa. Podróż do Warszawy ekspresem "Lech". który zatrzymuje się w Nowym Tomyślu, trwa tylko 3,5 godz.

Dla posiadaczy nawigację GPS podajemy współrzędne:
  • Gimnazjum: N 52o19'13.59"     E 16o07'07.14"


Wyświetl większą mapę

<<  powrót     

KONFERENCJA ADMINISTRATORÓW SZKOLNYCH SIECI KOMPUTEROWYCH