KONFERENCJA ADMINISTRATORÓW SZKOLNYCH SIECI KOMPUTEROWYCH

VII Konferencja Administratorów Szkolnych Sieci Komputerowych
KASSK 2011
Nowy Tomyśl 1-3 kwietnia 2011

     KASSK 2004
KASSK 2006
KASSK 2007
KASSK 2008
KASSK 2009
KASSK 2010

Index  |  Prelegenci  | GościeGaleria zdjęć Patroni  |  Partnerzy |  Program  Uczestnicy  | Grupy warsztat.  |  Kontakt   |   FAQ   |  Linki

Uczestnicy  Konferencji

Lp

Imię

Nazwisko

Placówka

Miejscowość

1

Maria

Adam

Gimnazjum im. Jana Pawla II w Ryczywole

Ryczywół

2

Anna

Andrzejczak

Zespół Szkół im. Janusza Korczaka w Szydłowie

Szydłowo

3

Agnieszka

Andrzejewska

Gimnazjum im. Polskich Noblistów

Nowe Skalmierzyce

4

Dariusz

Andrzejewski

Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 6 im. Jana Pawła II

Września

5

Krzysztof

Antczak

Szk. Podstawowa nr 3 w Sochaczewie

Sochaczew

6

Karolina

Antkowiak

Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych

Gostyń

7

Tomasz

Balicki

Gimnazjum Publiczne im. Jana Pawła II

Łobżenica

8

Magdalena

Bałuta

Zespół Szkół Zawodowych i Licealnych im. dra Kazimierza Hołogi

Nowy Tomyśl

9

Izabela

Barnat

Gimnazjum nr 42 w Poznaniu

Poznań

10

Ewa

Bartczak

Szkoła Podstawowa nr 7 im.Gen.J. Bema

Ostrów Wielkopolski

11

Beata

Bartkowiak

ZSP Jabłonna

Jabłonna

12

Danuta

Bartkowiak

Szkoła Podstawowa w Grąblewie

Grodzisk Wielkopolski

13

Krzysztof

Baska

Zespół Szkół w Borku Wlkp.

Borek Wlkp.

14

Leszek

Bernaczyk

Szkoła Podstawowa

Stęszew

15

Katarzyna

Beyer

Gimnazjum im. Feliksa Szołdrskiego

Nowy Tomyśl

16

Dariusz

Białecki

Szkoła Podstawowa Nr1

Koło

17

Henryk

Birecki

Zespół Szkół Technicznych w Trzciance

Trzcianka

18

Jolanta

Birula

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mikołaja Kopernika w Trzciance

Trzcianka

19

Artur

Błażejewski

Szkoła Podstawowa nr 2 im. T. Kościuszki w Skierniewicach

Skierniewice

20

Michał

Błoch

I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Ostrzeszowie

Ostrzeszów

21

Anna

Błoch

Zespół Szkół Nr 1 w Ostrzeszowie

Ostrzeszów

22

Władysław

Bobowski

Torzym

Rzepin

23

Tadeusz

Bochiński

Zespół Szkoła Podstawowa i Przedszkole w Biskupicach

Biskupice

24

Wiesława

Bolewicka

Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Pogorzeli

Pogorzela

25

Arkadiusz

Borach

Zespół Szkół Samochodowych

Poznań

26

Katarzyna

Borkowska

Szkoła Podstawowa im. Kompanii Wilkowskiej Powstańców Wielkopolskich

Kościan

27

Ewa

Borowiak

Szkoła Podstawowa nr 1

Nowy Tomyśl

28

Paweł

Borowiec

Zespół Szkół nr2 w Szamotułach

Szamotuły

29

Jerzy

Bortniak

Zespół Szkół w Mochach

Mochy

30

Henryk

Brodniewicz

Szkoła Podstawowa w Maniewie

Maniewo

31

Joanna

Brosiło

Liceum Ogólnokształcące Nr XV im. mjr. Piotra Wysockiego

Wrocław

32

Justyna

Brzezińska

Szkoła Podstawowa nr 2 w Międzychodzie

Międzychód

33

Marek

Brzozowski

Zespół Szkół Żeglugi Śródlądowej

Nakło nad Notecią

34

Justyna

Buczkowska

Gimnazjum im. Feliksa Szołdrskiego

Nowy Tomyśl

35

Paweł

Budzik

Integrit Sp. z o.o.

Wrocław

36

Waldemar

Bugaj

Miejski Zespół Szkół nr 2

Bolesławiec

37

Krzysztof

Bukowski

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Henryka Sienkiewicza

Trzcianka

38

Przemysław

Chlebicki

Gimnazjum nr 2 im. Królowej Jadwigi

Swarzędz

39

Paulina

Chłopkowska

Zespół Szkół nr 1 im. Stefana Garczyńskiego w Zbąszyniu

Zbąszyń

40

Małgorzata

Chromiec

Szkoła Podstawowa Nr 2

Trzcianka

41

Violetta

Chróściak

Zespól Szkól Publicznych w Taczanowie Drugim

Pleszew

42

Ireneusz

Cierniak

Gimnazjum im. Zjednoczonej Europy

Zakrzewo

43

Małgorzata

Cybichowska

Szkoła Podstawowa nr 3 w Środzie Wielkopolskiej

Środa Wielkopolska

44

HALINA

CZAJKA

Zespół Szkół im. Konstytucji 3 Maja w Pobiedziskach Letnisku

Pobiedziska

45

Marek

Czarnota

Gimnazjum nr 3 im. Ignacego Krasickiego

Skierniewice

46

Dorota

Czech-Czerniak

Gimnazjum nr 2 im. Andrzeja Prądzyńskiego we Wrześni

Września

47

Marzena

Czernicka

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Skłodowskiej-Curie Nowy Tomyśl

Nowy Tomyśl

48

Jolanta

Danielewicz-Zujewska

Gimnazjum nr 43 im. PTPN w Poznaniu

Poznań

49

Jolanta

Dojcz

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Starkowie

Przemęt

50

Tomasz

Dolata

I LO w Wągrowcu

Wągrowiec

51

Mariusz

Dolecki

Szkoła Podstawowa nr 1

Nowy Tomyśl

52

Renata

Domagalska

Sulechów

53

Hanna

Drapiewska

Szkoła Podstawowa

Komorniki

54

Renata

Drobnik

Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi nr 3 w Poznaniu

Poznań

55

Lidia

Dudek

Zespół Szkół Zawodowych i Licealnych im. dra Kazimierza Hołogi

Nowy Tomyśl

56

Elżbieta

Dudek

Szkoła Podstawowa nr 2

Trzcianka

57

Barbara

Dudziak

Gimnazjum im R. W. Berwińskiego

Zaniemyśl

58

Rafał

Dybowski

Szprotawa

59

Paweł

Dymała

LO Odolanów

Odolanów

60

Marian

Dziąbowski

Zespół Placówek Oświatowych

Szreńsk

61

Rozalia

Dziekan

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisława Staszica

Swarzędz

62

ELŻBIETA

ELIKS

XX Liceum Ogólnokształcące

Poznań

63

Michał

Fąka

Szkoła Podstawowa nr 1 im. H. Sienkiewicza w Czarnkowie

Czarnków

64

Małgorzata

Fertała

ZSPiG im R. W. Berwińskiego

Zaniemyśl

65

Mikołaj

Fiksa

Zespół Szkół im. Powstańców Wielkopolskich 1918-1919

Krzyż Wlkp.

66

NATASZA

FODER-MIKOŁAJCZAK

GIMNAZJUM NR 2

ŚRODA WLKP.

67

Wioletta

Frąckowiak

Szkoła Podstawowa nr 2

Trzcianka

68

Roman

Frąckowiak

Gimnazjum im. prof. Bronisława Geremka w Rosku

Wieleń

69

Bernadeta

Frąszczak

Zespół Szkół nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Krotoszynie

Krotoszyn

70

Kazimierz

Gajewski

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Skłodowskiej-Curie Nowy Tomyśl

Nowy Tomyśl

71

Łukaz

Gawłowicz

5 LO im. Jana III Sobieskiego

Kalisz

72

Józef

Gerowski

Gimnazjum Nr 2 w Gostyniu

Gostyń

73

Elżbieta

Gęsior

Szkoła Podstawowa

Komorniki

74

Karola

Glasner

Gimnazjum nr 7 im. gen. Wł Sikorskiego w Koninie

Konin

75

Monika

Grabarczyk

Zespół Szkół Rolniczych i Technicznych w Powodowie

Wolsztyn

76

Renata

Grabowska

Szkoła Podstawowa w Babiaku

Koło

77

Grażyna

Graczyk

Miejski Zespół Szkół nr 2

Bolesławiec

78

KAMILA

GRUBY-MIODOŃSKA

Zespół Szkół i Placówek Oświatowych

Poznań

79

Joanna

Gruszczyńska

Gimnazjum

Zbąszyń

80

Ewa

Grzegorska

Liceum Plastyczne

Poznań

81

Małgorzata

Gucia

Gimnazjum im. F. Szołdrskiego Nowy Tomyśl

Nowy Tomyśl

82

Elżbieta

Gucwa

Bielsko-Biała

83

Romuald

Gurzyński

Zespół Szkół Publicznych w Sulmierzycach

Sulmierzyce

84

Katarzyna

Gusztaf

Dwujęzyczna Polsko-Angielska Prywatna Szkoła Podstawowa

Poznań

85

Jacek

Haja

ZS w Wapnie

Wapno

86

Krzysztof

Hałas

Gimnazjum im. F. Szołdrskiego w Nowym Tomyślu

Nowy Tomyśl

87

Ewa

Hasik

Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi nr 3 Gimnazjum nr 2

Poznań

88

Ewa

Hoffmann

Szkoła Podstawowa nr 43

Bydgoszcz

89

Mikołaj

Jackowiak

Gimnazjum nr1

Gostyń

90

Justyna

Janowska

Szkoła Podstawowa w Borui Kościelnej

Boruja Kościelna

91

Andrzej

Jany

Gimnazjum i SP Kraszewice

Kraszewice

92

Marlena

Jarczewska

Gimnazjum im. Feliksa Szołdrskiego

Nowy Tomyśl

93

Krzysztof

Jarosz

Zespół Szkół Zawodowych im. Stefana Bobrowskiego

Rawicz

94

Iwona

Jaroszewska

Zespół Szkół Publicznych nr 3

Pleszew

95

Magdalena

Jarzembowska

Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Puszczykowie

Puszczykowo

96

Aleksandra

Jaworska

Samorzadowa Szkoł Podstawowa

Września

97

Anita

Jaworska

ZS w Ostrorogu

Ostroróg

98

Anna

Jessa

Zespół Szkół Ekonomicznych im. Stanisława Staszica w Poznaniu

Poznań

99

Krystyna

Jęśko

Szkoła Podstawowa nr 1 im. H. Sienkiewicza w Czarnkowie

Czarnków

100

Marek

Juskowiak

Gimnazjum nr 1

Śrem

101

Lucyna

Juś

ZS w Ostrorogu

Ostroróg

102

Grzegorz

Kaczmarek

Zespół Szkół w Opalenicy

Opalenica

103

Violetta

Kaczmarek

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Skłodowskiej-Curie Nowy Tomyśl

Nowy Tomyśl

104

Anna

Kaczmarek-Prętka

Szkoła Podstawowa nr 2 w Międzychodzie

Międzychód

105

Anna

Kamińska

Szkoła Podstawowa

Opalenica

106

Artur

Kamiński

Poznań

107

Maciej

Kamiński

Zespół Szkół Nr 2 im. Przyjaźni Polsko-Norweskiej

Ostrzeszów

108

Anna

Kanafa

Szkoła Podstawowa w Górze

Jaraczewo

109

Izabela

Karczewska

Zespół Szkół nr 3 w Pile

Piła

110

Marta

Kasprowicz

Szkoła Podstawowa w Ryczywole

Ryczywół

111

Artur

Kasprzak

Szkoła Podstawowa im.E.Bojanowskiego w Kunowie

Gostyń

112

Anna

Kasprzak

Gimnazjum nr 42 w Poznaniu

Poznań

113

Andrzej

Kawka

Gimnazjum Publiczne im. Jana Pawła II

Łobżenica

114

Aneta

Kaźmierczak

Zespół Szkół Rolniczych i Technicznych

Powodowo

115

Bartłomiej

Kątny

Zespół Szkół w Opalenicy

Opalenica

116

Ksawery

Kempa

Szkoła Podstawowa Nr5

Gostyń

117

Michał

Kęska

Szkoła Podstawowa nr 343

Warszawa

118

Beata

Kiernozek

Gimnazjum w Skórzewie

Skórzewo

119

Jolanta

Klak

Szkoła Podstawowa nr 4 w Śremie

Śrem

120

Monika

Kleczewska

Dwujęzyczna Polsko-Angielska Prywatna Szkoła Podstawowa

Poznań

121

Bogna

Kmita

Gimnazjum im. Zbigniewa Herberta

Wronki

122

Honorata

Kocerka

Zespół Szkół Publicznych

Pleszew

123

Włodzimierz

Kogut

Szkola Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Popgorzeli

Pogorzela

124

Maciej

Kolankiewicz

Gimnazjum Nr3 im. Polskich Noblistów w Swarzędzu os. Czwartaków 1

Swarzędz

125

Paweł

Koncewicz

ZSZ Gostyń

Gostyń

126

Bogusława

Konieczek

ZSP Jabłonna

Jabłonna

127

Mirosław

Konieczny

I Liceum Ogólnokształcące w Rawiczu

Rawicz

128

Marcin

Konieczny

Zespół Szkół Szkoła Podstawowa im. M. Kopernika i Gimnazjum nr 1 w Piaskach

Piaski

129

Joanna

Korcz-Koralewska

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisława Staszica

Swarzędz

130

Aleksander

Korczak

Gimnazjum nr 4 im. Noblistów Polskich

Jelenia Góra

131

Czesław

Kornikowski

Zespół Szkół Zawodowych nr 5

Wrocław

132

Jerzy

Kośmider

Zespół Szkół im Powstańców Wielkpolskich 1918-1919

Krzyż Wlkp.

133

Danuta

Kowalska

Gimnazjum Publiczne im. Jana Pawła II

Łobżenica

134

Hanna

Kowalska

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Skłodowskiej-Curie Nowy Tomyśl

Nowy Tomyśl

135

Violetta

Kozielczyk

Zespół Szkół Publicznych w Taczanowie Drugim

Pleszew

136

Andrzej

Kozłowski

Gimnazjum nr 1 w Trzciance

Trzcianka

137

Alina

Krajewska - Grobelna

Gimnazjum nr 2

Środa Wlkp.

138

Dorota

Krysiak

Szkoła Podstawowa w Gulczu

Wieleń

139

Emilia

Krzyżanek

Zespół Szkół Ponadgimnazjalncych

Granowo

140

Joanna

Kubiak

Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera w Czapurach

Czapury

141

Roman

Kubiak

Gimnazjum im. Powstańców Wielkopolskich

Kobyla Góra

142

Paweł

Kubiak

Zespół Szkół Nr 1 im. Powstańców Wielkopolskich w Swarzędzu os. Mielżyńskiego 5a

Swarzędz

143

Agnieszka

Kubiak

Zespól Szkół Specjalnych w Jarocinie

Jarocin

144

Kazimiera

Kulza

Zespół Szkół Publicznych nr 2 w Pleszewie

Pleszew

145

Renata

Kurasińska

Gimnazjum im. Feliksa Szołdrskiego w Nowym Tomyślu

Zbąszyń

146

Katarzyna

Kurek - Brzyk

Szkoła Podstawowa

Opalenica

147

Michał

Kuropaczewski

Zespół Szkół im. UNICEF w Jarocinie

Jarocin

148

Roman

Kurowiecki

Gimnazjum w Opalenicy

Opalenica

149

Ewa

Kuźmińska

Piła

150

Aleksander

Kuźniak

Zespół Szkół Gim. i Szk. Podst. im. Powst. Wlkp. w Przemęcie

Przemęt

151

DONATA

LASKOWSKA

Zespół Szkół Zawodowych Nr 6 im. J. Lelewela

Poznań

152

Dagmara

Lebit

Głogów

153

DANUTA

LECH

ZESPÓŁ PLACÓWEK OŚWIATOWYCH

KUCZBORK-OSADA

154

Katarzyna

Lech

Gimnazjum im. Macieja Rataja w Żmigrodzie

Żmigród

155

Ilona

Lech-Przybyszewska

Polsko-Angielskie Prywatne Gimnazjum

Poznań

156

Marzena

Lemańska

Gimnazjum im. Feliksa Szołdrskiego

Nowy Tomyśl

157

Teresa

Lewandowska

Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera w Połajewie

Połajewo

158

Agnieszka

Lewandowska

Publiczna Biblioteka Pedagogiczna w Koninie

Konin

159

Piotr

Lewandowski

Szkoła Podstawowa im. bł. E. Bojanowskiego w Bojanowie

Bojanowo

160

Mirosława

Liman

Zespół Szkół nr 2

Nowy Tomyśl

161

Aleksandra

Lipnicka

Zespół Szkół im.Konstytucji 3 Maja w Pobiedziskach Letnisku

Pobiedziska

162

Katarzyna

Lisiecka

Publiczne Gimnazjum Katolickie w Poznaniu

Poznań

163

Magdalena

Lotka

Gimnazjum w Borui Kościelnej

Nowy Tomyśl

164

Krzysztof

Łopusiewicz

Gimnazjum

Zbąszyń

165

Artur

Łoziński

Szkoła Podstawowa nr 3 w Wolsztynie

Wolsztyn

166

Stanisław

Łukaszewicz

Zespół Szkół Technicznych w Trzciance

Trzcianka

167

Agnieszka

Łukaszyk

Gimnazjum w Borui Kościelnej

Nowy Tomyśl

168

Katarzyna

Maciejewska

Gimnazjum nr 6

Konin

169

Agata

Maćkowiak

Publiczne Gimnazjum Katolickie im. św. Stanisława Kostki

Poznań

170

Szymon

Małecki

POSM nr 1

Poznań

171

Wojciech

Małuch

Zespół Szkół Ekonomicznych w Pile

Piła

172

Teresa

Mania

ZSP Jabłonna

Jabłonna

173

Marcin

Mania

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych

Grodzisk Wielkopolski

174

Szymon

Manikowski

Gminny Ośrodek Kultury w Wągrowcu z siedzibą w Łeknie

Łekno

175

Aleksander

Marchewka

Gimnazjum im. Powstańców Wielkopolskich w Stęszewie

Stęszew

176

Andrzej

Marczak

Zespół Szkół Da Vinci w Poznaniu

Poznań

177

Krzysztof

Matecki

Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Poznaniu

Pleszew

178

Paweł

Matkowski

Zespół Szkoła Podstawowa i Przedszkole im. Bolesława Chrobrego w Biskupicach

Biskupice

179

Hanna

Matuszczak

ZSP w Taczanowie Drugim

Pleszew

180

Paulina

Matysiak

Szkoła Podstawowa Smolice 27

Kobylin

181

Ilona

Mędykowska

Zespół Szkół w Sieroszewicach

Sieroszewice

182

Małgorzata

Michalska

Zespół Szkół Publicznych nr 2 w Pleszewie

Pleszew

183

Grażyna

Michna

Szkoła Podstawowa nr 1

Nowy Tomyśl

184

Krzysztof

Mikrut

SP1 Międzychód

Międzychód

185

Joanna

Minge

Szkoła Podstawowa nr 1

Nowy Tomyśl

186

Marcin

Misztal

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisława Staszica w Złotowie

Złotów

187

Agnieszka

Mleczkowska

ZSP Sulechów

Sulechów

188

Danuta

Modelska

Szkoła Podstawowa w Górze

Jaraczewo

189

Celina

Mołdrzyk

Szkoła Podstawowa w Łubnicy

Wielichowo

190

Małgorzata

Mowlik

Gimnazjum 42

Poznań

191

Adam

Mucha

Zespół Szkół Zawodowych Nr 3

Skierniewice

192

Magdalena

Murawska

Gimnazjum w Borui Kościelnej

Nowy Tomyśl

193

Radosław

Musiał

Gimnazjum im. Powstańców Wielkopolskich

Lwówek

194

Justyna

Napierała

Gimnazjum im. Feliksa Szołdrskiego

Nowy Tomyśl

195

Marzena

Nawrocka

GIMNAZJUM NR 2 W ŚRODZIE WLKP.

ŚRODA WLKP.

196

Rafał

Nawrocki

Gimnazjum im. Z. Herberta we Wronkach

Wronki

197

Donata

Nentwich

Zespół Szkół w Sieroszewicach

Sieroszewice

198

Maria

Neubauer-Darska

Gimnazjum im. F. Szołdrskiego w Nowym Tomyślu

Nowy Tomyśl

199

Magdalena

Nogalska

Zespół Szkół im. K.Marcinkowskiego

Ludomy

200

Jacek

Nowak

Zespół Szkół Technicznych w Trzciance

Trzcianka

201

Jolanta

Nowak

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych

Sulechów

202

Bożena

Nowak

Zespół Szkół nr 4

Pruszcz Gdanski

203

Jacek

Nowak

Lodz

204

Ryszard

Nowak

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych

Grodzisk Wielkopolski

205

Hieronim

Nowakowski

Gimnazjum w Młynkowie

Połajewo

206

Anna

Nowicka

Gimnazjum nr 2 im. Andrzeja Prądzyńskiego we Wrześni

Września

207

Agnieszka

Noworyta

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Skłodowskiej-Curie Nowy Tomyśl

Nowy Tomyśl

208

Dariusz

Och

ZSRiT Powodowo

Powodowo

209

Marlena

Oko-Kowalczyk

Gimnazjum im. Powstańców Wielkopolskich Budzyń

Budzyń

210

Daria

Oleksy

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Sióstr Urszulanek SJK

Pniewy

211

Jerzy

Oleksy

Zespół Szkół Przyrodniczo Politechnicznych CKU Marszew

Pleszew

212

Czesław

Oleszczyszyn

Zespół Szkół w Gryfinie

Gryfino

213

Iwona

Olichwier

Gimnazjum im. Feliksa Szołdrskiego

Nowy Tomyśl

214

Ewa

Olszak

Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Pogorzeli

Pogorzela

215

Krzysztof

Omiński

Zespół Szkół im. L. Bergerowej w Płocku

Płock

216

Mariola

Oporska

Gimnazjum Nr 3

Skierniewice

217

Zbigniew

Orchowski

Szkoła Podstawowa Nr 3 w Słupcy

Słupca

218

Renata

Orlicka

Gimnazjum im. F. Szołdrskiego w Nowym Tomyślu

Nowy Tomyśl

219

Jarosław

Oszust

Zespół Szkół im. St. Staszica w Wysokiem

Wysokie

220

Krzysztof

Pagórek

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mikołaja Kopernika w Trzciance

Trzcianka

221

Jolanta

Panczak

Publiczna Szkola Podstawowa nr 1

Nowa Sol

222

Leszek

Panczak

ZESPÓŁ SZKÓŁ W OTYNIU

Otyń

223

Małgorzata

Paszke

Gimnazjum im. F. Szołdrskiego

Nowy Tomyśl

224

Małgorzata

Paszkowiak

Gimnazjum 1 Gostyń

Gostyń

225

Maciej

Patelski

I Liceum Ogólnokształcące im. Powst. Wlkp.

Wągrowiec

226

Michał

Pawlak

Szkoła Podstawowa nr 1

Ostrów Wlkp.

227

Urszula

Pawlikowska

Zespół Szkoła Podstawowa i Przedszkole w Biskupicach

Biskupice

228

Iwona

Pawłowska

ZPSG Rostarzewo

Rostarzewo

229

Roman

Pawłowski

Zespół Szkół Nr 1 im. Powstańców Wielkopolskich w Swarzędzu

Poznań

230

Ewa

Peltz

Zespół Szkół Publicznych nr 2 w Pleszewie

Pleszew

231

Grzegorz

Piątas

Gimnazjum im. Feliksa Szołdrskiego

Nowy Tomyśl

232

Ewa Maria

Piątas

Gimnazjum im. Feliksa Szołdrskiego

Nowy Tomyśl

233

Sławomir

Piela

ZSP Jabłonna

Jabłonna

234

Jacek

Pietraszak

Publiczne Gimnazjum

Czarnków

235

Hanna

Pietruczanis - Zarembska

Szkoła Podstwowa w Kobylnicy

Kobylnica

236

Hanna

Pilarczyk

Szkoła Podstawowa nr 5

Wolsztyn

237

Maria

Piosik

Szkoła Podstawowa nr 3 w Wolsztynie

Wolsztyn

238

Grzegorz

Piskorz

Zespół Szkół w Krzycku Wielkim

Krzycko Wielkie

239

Halina

Pluta

Gimnazjum im. Odkrywców Polskiej Miedzi w Chocianowie

Chocianów

240

Dariusz

Płatek

Gimnazjum im. Odkrywców Polskiej Miedzi w Chocianowie

Gromadka

241

Piotr

Podlawski

Integrit Sp. z o.o.

Wrocław

242

Małgorzata

Popa

Zespół Szkół im. K.Marcinkowskiego

Ludomy

243

Teresa

Prokowska

Miejski Zespół Szkół nr 2 w Bolesławcu

Bolesławiec

244

Małgorzata

Pyła

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Szczodrzykowie

Kórnik

245

Grzegorz

Radziszewski

AGREP Grzegorz Radziszewski

Warszawa

246

Anna

Rasmus

Szkoła Podstawowa nr 2

Toruń

247

Norbert

Rataj

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Henryka Sienkiewicza

Trzcianka

248

Teresa

Ratajczak

Gimnazjum im. Powstańców Wielkopolskich w Lwówku

Lwówek

249

Michał

Ratajczyk

Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum

Krobia

250

Monika

Regulska

Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Pogorzeli

Pogorzela

251

Krzysztof

Reimann

Szkoła Podstawowa nr 3 w Wolsztynie

Wolsztyn

252

Andrzej

Rothe

Gimnazjum nr 2 im. Królowej Jadwigi

Swarzędz

253

Roman

Rozmysłowicz

Gimnazjum w ZSP Lubawka

Lubawka

254

Anna

Rudzka

Szkoła Podstawowa w Łubnicy

Wielichowo

255

Krzysztof

Rybka

Zespól Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Pogorzeli

Pogorzela

256

Danuta

Rysak

III Liceum Ogólnokształcące

Wałbrzych

257

Maciej

Rzewuski

Publiczna Szkoła Podstawowa w Zakrzewie

Zakrzewo

258

Waldemar

Sadowski

Gimnazjum nr1

Gostyń

259

Lech

Sadowski

Gimnazjum w Dusznikach

Kuslin

260

Piotr

Sadzki

Zespół Szkół Rolniczych

Piaski

261

Joanna

Schwarz

Gimnazjum w Dusznikach

Duszniki

262

Helena

Semczak

Szkoła Podstawowa w Małkocinie

Stargard Szczeciński

263

Maria

Siegieńczuk

ADE Jelenia Góra

Jelenia Góra

264

Jolanta

Sikora

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1

Nowa Sól

265

Monika

Sikora

Integrit Sp. z o.o.

Wrocław

266

Wiesława

Skoczylas

Gimnazjum im. Feliksa Szołdrskiego

Nowy Tomyśl

267

Krzysztof

Sobczyk

Gimnazjum nr 1

Śrem

268

Roman

Sobczyński

Zespół Szkół w Kleszczewie

Kleszczewo

269

Katarzyna

Sobiak - Utrata

Zespół Szkół Zawodowych i Licealnych im. dra Kazimierza Hołogi

Nowy Tomyśl

270

Marcin

Socha

Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Brzechwy w Swarzędzu

Swarzędz

271

Grzegorz

Socha

Tarnowo Podgórne

272

Jolanta

Spychała

Glinno

273

Grażyna

Stachecka

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Skłodowskiej-Curie Nowy Tomyśl

Nowy Tomyśl

274

Danuta

Stachowiak

Szkoła Podstawowa im. A i W Niegolewskich w Opalenicy

Opalenica

275

Wojciech

Stankiewicz

Nowa Sól

276

Elżbieta

Stawicka

Szkoła Podstawowa w Babiaku

Babiak

277

Piotr

Stencel

Gimnazjum im. Polskich Noblistów

Nowe Skalmierzyce

278

Tomasz

Straszkiewicz

Szkoła Podstawowa

Gądków Wielki

279

Anna

Stróżyńska

Szkoła Podstawowa nr 1 w Czarnkowie

Czarnków

280

Mirosław

Stuczyński

Miejski Zespół Szkół nr 2

Bolesławiec

281

Ewa

Sumińska

Gimnazjum nr 1

Trzcianka

282

Bożena

Szafrańska-Janik

Gimnazjum Nr 3

Skierniewice

283

Grzegorz

Szałkowski

I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej - Curie w Ostrzeszowie

Ostrzeszów

284

Katarzyna

Szarańska- Buda

Gimnazjum IM. FELIKSA SZOŁDRSKIEGO W NOWYM TOMYŚLU

NOWY TOMYŚL

285

Jędrzej

Szczepaniak

Zespół Szkół w Święciechowie

Święciechowa

286

Tomasz

Szczepaniak

Zespół Szkół w Borku Wlkp.

Borek Wlkp.

287

Barbara

Szczerbińska

Szkoła Podstawowa nr 2

Gryfino

288

Adam

Szewczyczak

Gimnazjum nr 60 im. Cyryla Ratajskiego

Poznań

289

Jolanta

Szlachetka

Publiczna Szkoła Podstawowa w Drzonkowie

Drzonków

290

Ziemisław

Szmaj

Zespół Szkół Nr 2 im. Przyjaźni Polsko-Norweskiej

Ostrzeszów

291

Artur

Szmidt

SP1 Międzychód

Międzychód

292

RENATA

SZPINDOR

ZS im. Konstytucji 3 Maja w Pobiedziskach Letnisku

Pobiedziska

293

Barbara

Sztukowska

Zespół Szkół w Sieroszewicach

Sieroszewice

294

Izabela

Szudra

Gimnazjum im. Feliksa Szołdrskiego

Nowy Tomyśl

295

Przemysław

Szulc

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Sióstr Urszulanek SJK

Pniewy

296

Beata

Szyłak

Ośrodek Szkolno- Wychowawczy dla Dzieci Głuchych w Olecku

Olecko

297

Andrzej

Szymczak

Gimnazjum nr 1 im. Roberta Schumana Warszawa - Mokotów

Warszawa

298

Maria

Ślesińska

Gimnazjum nr 42 w Poznaniu

Poznań

299

Hanna

Śliwińska

Szkoła Podstawowa w Gulczu

Wieleń

300

Mirosław

Świentek

Gimnazjum w Bojanowie

Rawicz

301

Krzysztof Jakub

Święcicki

Warszawa

302

Marcin

Tajchert

Wolsztyn

303

Danuta

Timm

Szkoła Podstawowa nr 21

Poznań

304

Beata

Tomczak

Gimnazjum im. A. i S. Gillerów w Opatówku

Opatówek

305

Adam

Tomicki

Zespół Szkół w Wojciechowie

Wojciechów

306

Sebastian

Tomys

Zespół Przedszkola, Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Chobienicach

Chobienice

307

Danuta

Tomys

Szkoła Podstawowa nr 5

Wolsztyn

308

Mirosława

Trafas

Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera w Połajewie

Połajewo

309

Edyta

Trocha

Gimnazjum im. Noblstów Polskich w Koźminku

Koźminek

310

Witold

Trojanowski

Zespół Szkoły i Przedszkola im. Jana Pawła II

Lwówek

311

Iwona

Tywanek

Zespół Szkół Publicznych nr 1 w Pleszewie

Pleszew

312

Iwona

Uliczka

Szkoła Podstawowa w Opalenicy

Opalenica

313

Krzysztof

Urbaniak

Gimnazjum im. F. Szołdrskiego w Nowym Tomyślu

Nowy Tomyśl

314

Dariusz

Walczak

Zespół Szkół w Dłużynie

Włoszakowice

315

Barbara

Waśkowiak

Szkoła Podstawowa w Łubnicy

Wielichowo

316

Iwona

Wesoła

Szkoła Podstawowa nr 1

Nowy Tomyśl

317

Izabela

Węgrzynowska

Szkoła Podstawowa nr 63

Poznań

318

Łukasz

Widera

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3

Rybnik

319

Radosław

Wilde

Zespół Szkół w Opalenicy

Opalenica

320

Jerzy

Wilk

Zespół Szkół w Zdunach

Zduny

321

Halina

Wilk- Brzezicka

Publiczna Szkoła Podstawowa w Drzonkowie

Drzonków

322

Tomasz

Witkowski

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mikołaja Kopernika w Trzciance

Trzcianka

323

Konrad

Włodarczyk

Zespół Szkół Zawodowych nr 1

Skierniewice

324

Agnieszka

Wodyńska

ZSP w Taczanowie Drugim

Pleszew

325

Elżbieta

Wojciechowska

Gimnazjum im. A. i S. Gillerów w Opatówku

Opatówek

326

Hanna

Wojtalak

Gimnazjum nr 42 Poznań

Poznań

327

Wiesława

Wolniak

VIII Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza

Poznań

328

Anna

Wołoszyn

Gimnazjum im. Macieja Rataja w Żmigrodzie

Żmigród

329

Anna Maria

Wyrzykowska

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mikołaja Kopernika w Trzciance

Trzcianka

330

Katarzyna

Załecka

Szkoła Podstawowa im. Andrzeja Mielęckiego w Koźminku

Koźminek

331

Beata

Zboralska

Szkola Podstawowa nr4 w Luboniu im.prof.A.Wodziczki

Lubon

332

Bożena

Zembik

Publiczne Gimnazjum

Czarnków

333

Ryszard

Zenker

Zespół Szkół Elektrycznych nr 1

Poznań

334

Robert

Zgorzelak

Zespół Szkół w Piotrowie

Blizanów

335

Robert

Ziółkowski

Zespół Szkół Technicznych w Trzciance

Trzcianka

336

Alina

Żalik

Zespół Szkół Szkoła Podstawowa i Gimnazjum w Kąkolewie

Osieczna

337

Karol

Żalik

Zespół Szkół Szkoła Podstawowa i Gimnazjum w Pawłowicach

Pawłowice

  

Lista rezerwowa

Lp

Imię

Nazwisko

Placówka

Miejscowość