KONFERENCJA ADMINISTRATORÓW SZKOLNYCH SIECI KOMPUTEROWYCH

VII Konferencja Administratorów Szkolnych Sieci Komputerowych
KASSK 2011
Nowy Tomyśl 1-3 kwietnia 2011

     KASSK 2004
KASSK 2006
KASSK 2007
KASSK 2008
KASSK 2009
KASSK 2010

Index  |  Prelegenci  | GościeGaleria zdjęć Patroni  |  Partnerzy |  Program  Uczestnicy  | Grupy warsztat.  |  Kontakt   |   FAQ   |  Linki

Najczęściej zadawane pytania
Dla kogo przeznaczona jest konferencja?
Jak wziąć udział w KASSK 2011?
Czy na konferencji będzie zapewnione wyżywienie?
Jak jaki sposób będzie zorganizowane zakwaterowanie?
Ile wynosi wpisowe? Jak dokonać wpłaty?
Jak będą odbywały się zajęcia?
Jak dojechać do Nowego Tomyśla? Jak znaleźć Gimnazjum?
Dla kogo przeznaczona jest konferencja?
Konferencja tradycyjnie adresowana jest do nauczycieli informatyki i technologii informacyjnej, administratorów szkolnych sieci komputerowych, opiekunów pracowni komputerowych i Internetowych Centrów Informacji Multimedialnej (ICIM) oraz wszystkich  stosujących lub zainteresowanych stosowaniem TIK w oświacie. W tym roku szczególnie gorąco zapraszamy nauczycieli nauczania zintegrowanego oraz przedmiotów matematyczno - przyrodniczych. Konferencja ma służyć wymianie doświadczeń nauczycieli, którzy przyjeżdżają do nas z całej Polski, doskonaleniu swojego warsztatu zarówno administracyjnego jak i dydaktycznego, ma być okazją do spotkania z wieloma autorytetami, nowymi technologiami i rozwiązaniami metodycznymi.

Ze względu na charakter konferencji, zaproszenie kierujemy również do nauczycieli bibliotekarzy, nauczycieli języków obcych. Pragniemy gościć w swoim gronie dyrektorów szkół i placówek oświatowo-wychowawczych oraz władze samorządowe. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą, żeby polska szkoła była nowoczesna, bezpieczna i atrakcyjna.

Proponujemy wspólne spotkania plenarne oraz 3 specjalistyczne ścieżki programowe przeznaczone dla:
  • administratorów, nauczycieli przedmiotów informatycznych, liderów TIK
  • nauczycieli przedmiotów nieinformatycznych
  • dyrektorów szkół i przedstawicieli organów prowadzących
Spotkanie, prócz ciekawych wykładów, warsztatów, spotkań i dyskusji ma być również formą oderwania się od codziennej szkolnej rzeczywistości, integracją środowiska nauczycieli - administratorów. Chcemy, aby Konferencja była spotkaniem atrakcyjnym. Dlatego prócz zajęć i wykładów proponujemy niespodziankę,  spotkanie integracyjne przy ognisku w wigwamie w "Klimkowej Osadzie" przy muzyce, dobrym jedzonku i napojach. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie!

<<  powrót     

Jak wziąć udział w KASSK 2011?
Zapisy na KASSK odbywają się wyłącznie poprzez Internet. Należy wypełnić formularz rejestracyjny. Na podany adres e-mail prześlemy potwierdzenie i ew. pozostałą korespondencję. Po zaakceptowaniu danych przez administratora serwisu, nazwisko Uczestnika pojawi się na liście w sekcji uczestnicy.
Następnie należy przesłać na podany numer konta wpisowe. Im szybciej, tym lepiej. Ilość miejsc jest ograniczona.
 

<<  powrót     

Czy na konferencji będzie zapewnione wyżywienie?
Tak. Zapewniamy obiad i kolację w piątek, w sobotę śniadanie, obiad oraz plenerową kolację w Wigwamie na ranczo "Klimkowa osada". W niedzielę śniadanie i obiad. Zapewniamy transport.

Podczas konferencji dla uczestników będzie również dostępna kawa, herbata i ciasteczka.

Wszystkie posiłki oraz transport są dla uczestników bezpłatne - wliczone w koszt "wpisowego".
 

<<  powrót     

Jak jaki sposób będzie zorganizowane zakwaterowanie?
Dla osób, które chcą skorzystać z noclegu zarezerwowaliśmy miejsca w okolicznych hotelach i ośrodkach. Oferujemy bezpłatny transport do miejsc zakwaterowania, na zajęcia i biesiadną kolację. Ilość miejsc noclegowych ograniczona. Podczas rejestracji należy wybrać jedną z dwóch opcji:
  • bez zakwaterowania (wpisowe 170 zł)
  • z zakwaterowaniem (wpisowe 250 zł)
Informację o miejscu zakwaterowania będziemy na bieżąco wysyłać na podany w formularzu adres e-mail. Pokoje będziemy obsadzać w kolejności otrzymania wpisowego na nasze konto, aż do wyczerpania miejsc. Szczegółowych informacji udziela Marlena Jarczewska.

<<  powrót     

Ile wynosi wpisowe? Jak dokonać wpłaty?
Wpisowe uzależnione jest od zakwaterowania:
  • bez zakwaterowania (wpisowe 170 zł)
  • z zakwaterowaniem (wpisowe 250 zł)
Istnieje możliwość otrzymania rachunku za udział lub noty księgowej obciążającej szkołę. Nie wystawiamy faktur vat oraz nie zwracamy kosztów dojazdu. W przypadku rezygnacji nie zwracamy opłaty wpisowej - prosimy zorganizować zastępstwo. Wpłatę należy kierować na konto:
               94 1020 4144 0000 6402 0142 7251
               GIMNAZJUM IM. FELIKSA SZOŁDRSKIEGO W NOWYM TOMYŚLU
               64-300 NOWY TOMYŚL, OS. PÓŁNOC 25
               tytuł wpłaty: KASSK 2011 - imię i nazwisko uczestnika


Prosimy o sprawne dokonywanie wpłat, które pozwoli nam zaksięgować je przed 25 marca 2011r.

<<  powrót     

Jak będą odbywały się zajęcia?
Pierwszy dzień konferencji (piątek) będzie w całości dniem wykładowym. KASSK odbywać się będzie w budynku Wydziału Zamiejscowego Wyższej Szkoły Pedagogiki i Administracji im. Mieszka I w Poznaniu (Nowy Tomyśl, os. Północ 37 budynek obok naszego Gimnazjum). Po zakończeniu obrad zapraszamy do budynku Gimnazjum (os. Północ 25) na kolację i niespodziankę.

Zajęcia seminaryjno - warsztatowe  w sobotę i w niedzielę odbywać się będą w budynku Gimnazjum im. Feliksa Szołdrskiego - os. Północ 25 http://www.gim-nt.com. Tam też odbywać się będą spotkania plenarne i panele dyskusyjne. Przewidzieliśmy też sporo atrakcji: konkursy z cennymi nagrodami, konkurencje para-sportowe, certyfikację nauczycieli - słowem dla każdego coś miłego!

Podobnie jak w latach ubiegłych, zajęcia będą odbywały się po kilkanaście na jednym poziomie. Każdy uczestnik otrzyma plan warsztatów. Podziału na grupy warsztatowe dokonują organizatorzy. Tematy warsztatów będą systematycznie umieszczane w dziale "program".
 

<<  powrót     

Jak dojechać do Nowego Tomyśla? Jak znaleźć Gimnazjum?
Dojazd do Nowego Tomyśla jest bardzo łatwy. Miasto leży w zachodniej części Wielkopolski - 60 km na zachód od Poznania. Znakomity dojazd gwarantują główne szlaki komunikacyjne - droga krajowa nr 2(E 30) Świecko - Warszawa, droga 302 do Zbąszynia, droga 305 do Wolsztyna i dalej do Zielonej Góry, oraz 307 do Poznania. Doskonałe połączenie z całym krajem zapewnia autostrada A2, której węzeł znajduje się 3 km od Nowego Tomyśla. Podróż autostradą do Poznania to tylko 30 minut.

Miasto leży także przy międzynarodowej linii kolejowej Paryż - Berlin - Warszawa - Moskwa. Podróż do Warszawy ekspresem "Lech". który zatrzymuje się w Nowym Tomyślu, trwa tylko 3,5 godz.

Dla posiadaczy nawigację GPS podajemy współrzędne:
  • Gimnazjum: N 52o19'13.59"     E 16o07'07.14"
Dla zainteresowanych publikujemy też plan miasta.
 

<<  powrót