KONFERENCJA ADMINISTRATORÓW SZKOLNYCH SIECI KOMPUTEROWYCH

VI Konferencja Administratorów Szkolnych Sieci Komputerowych
KASSK 2010
Nowy Tomyśl 9-11 kwietnia 2010

 

Index  | Prelegenci  |  Goście  | Galeria zdjęć | Partnerzy  | Program Uczestnicy  | Grupy warsztat. |  Kontakt  |  FAQ  |  Linki

Uczestnicy  Konferencji

Lp

Imię

Nazwisko

Placówka

Miejscowość

1

Honorata

Adamczak

Zespół Szkół Rolniczych i Technicznych

Powodowo

2

Dariusz

Andrzejewski

Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 6

Września

3

Karolina

Antkowiak

Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Pogorzeli

Gostyń

4

Marek

Banaszak

Zespół Szkół z Oddziałami Sportowymi nr 5 w Poznaniu

Kościan

5

Beata

Bartkowiak

Zespół Szkolno-Przedszkolny im.M.Rożka w Jabłonnie

Jabłonna

6

Danuta

Bartkowiak - Siekańska

Szkoła Podstawowa nr 84 im. T. Kościuszki

Poznań

7

Agnieszka

Berłowska

Gimnazjum w Kobierzycach

Jordanów Śląski

8

Dariusz

Białecki

Szkoła Podstawowa Nr1

Koło

9

Stanisław

Blask

I Zespół Szkół im. Stanisława Staszica we Wschowie

Wschowa

10

Michał

Błoch

I LO im. Marii Skłodowskiej Curie

Ostrzeszów

11

Anna

Błoch

Zespół Szkół Nr 1 im Powstańców Wielkopolskich

Ostrzeszów

12

Adriana

Błoch-Drzewiecka

Szkoła Podstawowa

Suchy Las

13

Władysław

Bobowski

Gimnazjum im. ks. Jana Twardowskiego

Torzym

14

Tadeusz

Bochiński

Zespół Szkoła Podstawowa i Przedszkole w Biskupicach

Biskupice

15

Arkadiusz

Borach

Zespół Szkół Samochodowych

Poznań

16

Katarzyna

Borkowska

Szkoła Podstawowa w Wilkowie Polskim

Kościan

17

Marta

Botulińska

Szkoła Podstawowa in.gen. Dezyderego Chłapowskiego

Brodnica

18

Henryk

Brodniewicz

Szkoła Podstawowa w Maniewie

Maniewo

19

Joanna

Brosiło

1. Liceum Ogólnokształcące Nr XV im. mjr Piotra Wysockiego we Wrocławiu i 2. Elektroniczne Zakłady Naukowe we Wrocławiu

Wrocław

20

Danuta

Brzezińska

Zespół Szkolno-Przedszkolny im.M.Rożka w Jabłonnie

Jabłonna

21

Justyna

Brzezińska

Szkoła Podstawowa nr 2 w Międzychodzie

Międzychód

22

Jacek

Brzostowski

Zespół Szkolno-Przedszkolny

Łekno

23

Marek

Brzozowski

Zespół Szkół Żeglugi Śródlądowej

Nakło nad Notecią

24

Justyna

Buczkowska

Gimnazjum im. Feliksa Szołdrskiego w Nowym Tomyślu

Nowy Tomyśl

25

Mirosława

Bujko

Szkoła Podstawowa im. BoWiD

Krzyż Wlkp.

26

Krzysztof

Bukowski

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. H. Sienkiewicza w Trzciance

Trzcianka

27

Beata

Burdajewicz

Publiczna Szkoła Podstawowa w Lubieszowie

Nowa Sól

28

Konrad

Całko

Konotop

29

Iwona

Chojnacka

Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy im.M.Grzegorzewskiej

Słupca

30

Małgorzata

Chromiec

Szkoła Podstawowa nr 2 w Trzciance

Trzcianka

31

Violetta

Chróściak

Zespół Szkół Publicznych w Taczanowie Drugim

Pleszew

32

Lidia

Chudziak

Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wlkp.

Pniewy

33

Ireneusz

Cierniak

Gimnazjum im. Zjednoczonej Europy w Zakrzewie

Zakrzewo

34

Małgorzata

Cybichowska

Szkoła Podstawowa nr 3

Środa Wielkopolska

35

Irena

Czajkowska- Karpińska

Zespół Szkół Zawodowych Nr 1

Skierrniewice

36

Doorta

Czech

Gimnazjum nr 2 im. Andrzeja Prądzyńskiego we Wrześni

Września

37

Beata

Czekała

Szkoła Podstawowa nr4 im.prof.Adama Wodziczki w Luboniu

Luboń

38

Aleksandra

Czyżewska

Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii Radawnica

Złotów

39

Joanna

Czyżowicz

Szkoła Podstawowa nr 8

Nowa Sól

40

Lilla

Dauksza-Falender

Dwujęzyczna Polsko-Angielska Prywatna Szkoła Podstawowa

Poznań

41

Joanna

Dłużyńska

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Skłodowskiej-Curie Nowy Tomyśl

Nowy Tomyśl

42

Jolanta

Dojcz

Zespoł Szkolno-Przedszkolny w Starkowie

Przemęt

43

Tomasz

Dolata

I Liceum Ogólnokształcące w Wągrowcu

Wągrowiec

44

Mariusz

Dolecki

Szkoła Podstawowa nr 1

Nowy Tomyśl

45

Renata

Domagalska

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych

Sulechów

46

Irena

Dominiak

Szkoła Podstawowa nr 1 w Turku

Turek

47

Hanna

Drapiewska

Szkoła Podstawowa w Komornikach

Komorniki

48

Maria Magdalena

Dreczko

Szkoła Podstawowa nr 6

Ostrów Wielkopolski

49

Renata

Drobnik

Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi nr 3

Poznań

50

Elżbieta

Dudek

Szkoła Podstawowa nr 2

Trzcianka

51

Lidia

Dudek

Zespół Szkół Zawodowych i Licealnych im. dra Kazimierza Hołogi

Nowy Tomyśl

52

Barbara

Dudziak

ZSPiG im. R. W. Berwińskiego

Zaniemyśl

53

Rafał

Dybowski

Szkoła Podstawowa nr1 w Szprotawie

Szprotawa

54

Paweł

Dymała

LO Odolanów

Odolanów

55

Rozalia

Dziekan

Szkoła Podstawowa nr 1 w Swarzędzu

Swarzędz

56

Joanna

Dziwanowska

Dwujęzyczna Polsko-Angielska Prywatna Szkoła Podstawowa i Gimnazjum

Poznań

57

Elżbieta

Eliks

XX Liceum Ogólnokształcące

Poznań

58

Mikołaj

Fiksa

Zespół Szkół im. Powstańców Wlkp.

Krzyż Wlkp.

59

Dorota

Florek

Szkoła Podstawowa nr 3 w Wolsztynie im. M. Drzymały

Wolsztyn

60

NATASZA

FODER-MIKOŁAJCZAK

GIMNAZJUM NR 2 W ŚRODZIE WLKP.

ŚRODA WLKP.

61

Wioletta

Frąckowiak

Szkoła Podstawowa nr 2

Trzcianka

62

Renata

Frąszczak

Zespół Szkól Publicznych nr 2

Pleszew

63

MAŁGORZATA

GADZIŃSKA

ZESPÓŁ SZKOLNO - PRZEDSZKOLNY W MIELŻYNIE

WITKOWO

64

Anna

Gajewska

Szkoła Podstawowa w Sątopach

Nowy Tomyśl

65

Kazimierz

Gajewski

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Skłodowskiej-Curie

Nowy Tomyśl

66

Łukasz

Gawłowicz

V Liceum Ogólnokształcące

Kalisz

67

Józef

Gerowski

Gimnazjum Nr 2 im. Marii Skłodowskiej-Curie

Gostyń

68

Elżbieta

Gęsior

Szkoła Podstawowa w Komornikach

Komorniki

69

Tomasz

Gigol

Dąbrowa Chotomowska

70

Grzegorz

Gontarz

Szkoła Podstawowa nr 21 im. Królowej Jadwigi

Lublin

71

Grażyna

Graczyk

Miejski Zespół Szkół nr 2 w Bolesławcu

Bolesławiec

72

Michał

Grobelny

Gimnazjum nr 2

Środa Wlkp.

73

Joanna

Gruszczyńska

Gimnazjum

Zbąszyń

74

Ewa

Grzegorska

Liceum Plastyczne im. P. Potworowskiego

Poznań

75

Dorota

Grzeszczyk-Wielebińska

Zespół Szkół w Sieroszewicach

Sieroszewice

76

Paweł

Grześkowiak

Zespół Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino

Września

77

Małgorzata

Gucia

Gimnazjum im. F. Szołdrskiego

Nowy Tomyśl

78

Elżbieta

Gucwa

Bielsko-Biała

79

Janina

Guniewicz

III Liceum Ogólnokształcące

Grudziądz

80

Romuald

Gurzyński

Zespół Szkół Publicznych w Sulmierzycach

Sulmierzyce

81

Jacek

Haja

Zespół Szkół w Wapnie

Wapno

82

Mirosława

Hajt

Szkoła Podstawowa nr 1

Nowy Tomyśl

83

Krzysztof

Hałas

Gimnazjum im. Feliksa Szołdrskiego w Nowym Tomyslu

Nowy Tomyśl

84

Małgorzata

Handzewniak

Gimnazjum i. F.Szołdrskiego w Nowym Tomyślu

Nowy Tomyśl

85

Ewa

Hasik

Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi nr 3

Poznań

86

Michał

Hopfinger

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych i. S. Staszica w Nakle

Nakło nad Notecią

87

Mikolaj

Jackowiak

Gimnazjum nr 1

Gostyń

88

Justyna

Janowska

Szkoła Podstawowa w Borui Kościelnej

Nowy Tomyśl

89

Marlena

Jarczewska

Gimnazjum im. Feliksa Szołdrskiego w Nowym Tomyślu

Nowy Tomyśl

90

Iwona

Jaroszewska

Zespół Szkół Publicznych nr 3

Pleszew

91

Tomasz

Jarus

Zespół Szkół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum im. Jana Pawła II

Pępowo

92

Jolanta

Jasińska

Publiczna Szkoła Podstawowa w Zawadzie

Zawada

93

Ewa

Jasińska

Zespół Szkół Specjalnych w Wierzbicach

Kobierzyce

94

Maryla

Jasiulewicz

Szkoła Podstawowa nr 2

Gryfino

95

Aleksandra

Jaworska

Samorzadowa Szkoła Podstawowa

Chwalibogowo

96

Anna

Jessa

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Józefa Nojego w Czarnkowie

Czarnków

97

Emilia

Jędrzejczak

Gimnazjum im. Z. Herberta

Wronki

98

Krystyna

Jęśko

Szkoła Podstawowa nr 1 im. H. Sienkiewicza w Czarnkowie

Czarnków

99

Mirosława

Jurga

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Skłodowskiej-Curie Nowy Tomyśl

Nowy Tomyśl

100

Grzegorz

Kaczmarek

Zespół Szkół w Opalenicy

Lwówek Wlkp

101

Anna

Kaczmarek-Prętka

Szkoła Podstawowa nr 2 w Międzychodzie

Międzychód

102

Damian

Kaczmarski

Gimnazjum nr 3

Grodzisk Wielkopolski

103

Tadeusz

Kaleta

Zespół Szkół nr 5

Ełk

104

Artur

Kamiński

Głogowska 72/15

Poznań

105

Grzegorz

Kamiński

ZSP w Sawie

Sława

106

Maciej

Kamiński

Zespół Szkół Nr 2

Ostrzeszów

107

Mikołaj

Kamiński

Szkoła Podstawowa nr 1

Nowy Tomyśl

108

Anna

Kanafa

Szkoła Podstawowa w Górze

Jaraczewo

109

Izabela

Karczewska

Zespół Szkół nr 3 w Pile

Piła

110

Joanna

Kardasz

Szkoła Podstawowa nr 6 im. Braci Barskich

Śrem

111

Marta

Kasprowicz

Szkoła Podstawowa w Ryczywole

Ryczywół

112

Artur

Kasprzak

Szkoła Podstawowa im.E.Bojanowskiego w Kunowie

Kunowo

113

Anna

Kasprzak

Gimnazjum nr 42 w Poznaniu

Poznań

114

Aneta

Kaźmierczak

Zespół Szkół Rolniczych i Technicznych

Powodowo

115

Iwona

Kaźmierowska

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Skłodowskiej-Curie Nowy Tomyśl

Nowy Tomyśl

116

Ksawery

Kempa

SP5 Gostyń

Gostyń

117

Jolanta

Klak

Szkoła Podstawowa nr 4, 63-100 Śrem, ul. Roweckiego 10

Śrem

118

Bogna

Kmita

Gimnazjum im. Zbigniewa Herberta

Wronki

119

Honorata

Kocerka

Zespół Szkół Publicznych nr 2

Pleszew

120

Włodzimierz

Kogut

Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Pogorzeli

Pogorzela

121

Maciej

Kolankiewicz

Gimnazjum nr 3 w Swarzędzu

Swarzędz

122

Paweł

Koncewicz

ZSZ Gostyń

Gostyń

123

Bogusława

Konieczek

Zespół Szkolno-Przedszkolny im.M.Rożka w Jabłonnie

Jabłonna

124

Marcin

Konieczny

Zespół Szkół Szkoła Podstawowa im. M. Kopernika i Gimnazjum nr 1

Piaski

125

Mirosław

Konieczny

I Liceum Ogólnokształcące w Rawiczu

Rawicz

126

Agnieszka

Korach

Zespół Szkół Publicznych nr 2

Pleszew

127

Aleksander

Korczak

Gimnazjum nr 4 im. Noblistów Polskich

Jelenia Góra

128

Piotr

Kornacki

Nowa Era

Warszawa

129

Czesław

Kornikowski

Zespół Szkół Zawodowych nr 5

Wrocław

130

Daniel

Kosnowicz

Zasadnicza Szkoła Zawodowa

Odolanów

131

Jerzy

Kośmider

Zespół Szkół im. Powstańców Wlkp.

Krzyż Wlkp.

132

Dorota

Kotnarowska

Szkoła Podstawowa nr 21 im Królowej Jadwigi

Lublin

133

Hanna

Kowalska

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Skłodowskiej-Curie Nowy Tomyśl

Nowy Tomyśl

134

Piotr

Kowalski

Szkoła Podstawowa nr1

Złoów

135

Katarzyna

Koza

Szkoła Podstawowa w Bukowcu

Nowy Tomyśl

136

Kazimiera

Kozak-Głowacka

Miejski Zespół Szkół nr 2 w Bolesławcu

Bolesławiec

137

Violetta

Kozielczyk

Zespół Szkół Publicznych w Taczanowie Drugim

Pleszew

138

Alina

Krajewska - Grobelna

Gimnazjum nr 2

Środa Wlkp.

139

Wiesława

Krajka

Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Pogorzeli Szkoła Filialna w Bułakowie

Pogorzela

140

Małgorzata

Kryńska

Szkoła Podstawowa

Suchy Las

141

Anna

Krysztopolska-Przyłucka

Fundusze Europejskie BUD "PROJEKT" Czarnków

Czarnków

142

Lidia

Krześniak

Zespół Szkół Technicznych

Radom

143

Joanna

Krzymińska

I Liceum Ogólnokształcące im. St. Staszica w Pleszewie

Dobrzyca

144

Paweł

Kubiak

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Wielkopolskich w Swarzędzu

Swarzędz

145

Joanna

Kubiak

Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera w Czapurach

Czapury

146

Roman

Kubiak

Gimnazjum

Kobyla Góra

147

Justyna

Kucz

Szkoła Podstawowa w Borui Kościelnej

Nowy Tomyśl

148

Ewelina

Kula

Zespół Szkół Publicznych nr 2

Pleszew

149

Kazimiera

Kulza

Zespół Szkół Publicznych nr 2

Pleszew

150

Renata

Kurasińska

Gimnazjum im. F. Szołdrskiego

Nowy Tomyśl

151

Michał

Kuropaczewski

Zespół Szkół Specjalnych im. UNICEF

Jarocin

152

Aleksander

Kuźniak

Zespół Szkół Gimnazjum i Szkoła Podstawowa im. Powst. Wlkp. w Przemęcie

Przemęet

153

Donata

Laskowska

ZSZ Nr 6 im. J. Lelewela

Poznań

154

Iwona

Latoszewska

Zespół Szkół Zawodowych nr 1

Skierniewice

155

Marzena

Lemańska

Gimnazjum im. F.Szołdrskiego

Nowy Tomyśl

156

Milena

Leszczyńska

Urząd Miejski w Nowym Tomyślu

Nowy Tomyśl

157

Piotr

Lewandowski

Szkoła Podstawowa im. bł. Edmunda Bojanowskiego w Bojanowie

Bojanowo

158

Mirosława

Liman

Zespół Szkół nr 2

Nowy Tomyśl

159

Stanisław

Łukaszewicz

Zespół Szkół Technicznych

Trzcianka

160

Agnieszka

Łukaszyk

Gimnazjum w Borui Kościelnej

Nowy Tomyśl

161

Izabella

Maciejewska

Szkoła Podstawowa w Borui Kościelnej

Nowy Tomyśl

162

Katarzyna

Maciejewska

Gimnazjum nr 6

Konin

163

Agata

Maćkowiak

Publiczne Gimnazjum Katolickie im. św. Stanisława Kostki

Poznań

164

Elżbieta

Mager

Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi i Specjalnymi nr 2 , ul. Prądzyńskiego 53, 61-527 Poznań

Poznań

165

Karolina

Majorek

Szkoła Podstawowa nr2

Międzychód

166

Szymon

Małecki

Poznańska Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna

Poznań

167

Wojciech

Małuch

Zespół Szkół Ekonomicznych w Pile

Piła

168

Teresa

Mania

Zespół Szkolno-Przedszkolny im.M.Rożka w Jabłonnie

Jabłonna

169

Szymon

Manikowski

Liceum Językowo - Informatyczne

Poznań

170

Aleksander

Marchewka

Gimnazjum im. Powstańców Wielkopolskich w Stęszewie

Stęszew

171

Krzysztof

Matecki

I Liceum Ogólnokształcące im. St. Staszica w Pleszewie

Pleszew

172

Paweł

Matkowski

Zespół Szkoła Podstawowa i Przedszkole im. Bolesława Chrobrego w Biskupicach

Biskupice

173

Hanna

Matuszczak

Zespół Szkół Publicznych w Taczanowie Drugim

Pleszew

174

Paulina

Matysiak

Szkoła Podstawowa

Kobylin

175

Żaneta

Mazurkiewicz

Szkoła Podstawowa im. BoWiD

Krzyż Wlkp.

176

Małgorzata

Michalska

Zespół Szkół Publicznych NR 2

Pleszew

177

Jarogniew

Mikołajczak

Zespół Szkół w Opalenicy

Poznań

178

Natalia

Mikulska

Szkoła Podstawowa nr 2 w Gryfinie

Gryfino

179

Marcin

Misztal

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisława Staszica w Złotowie

Złotów

180

Andrzej

Mizera

Szkoła Podstawowa im. gen. J. Dowbora Muśnickiego w Lusowie

62-080 Tarnowo Podgórne

181

Agnieszka

Mleczkowska

Zespół Szkół Ponsdgimnazjalnych

Sulechów

182

Danuta

Modelska

Szkoła Podstawowa w Górze

Jaraczewo

183

Celina

Mołdrzyk

Szkoła Podstawowa w Łubnicy

Wielichowo

184

Małgorzata

Mowlik

Gimnazjum nr 42 w Poznaniu

Poznań

185

Adam

Mucha

Zespół Szkół Zawodowych Nr 3

Skierniewice

186

Radosław

Musiał

Gimnazjum im. Powstańców Wielkopolskich w Lwówku

Lwówek

187

Justyna

Napierała

Gimnazjum im. Feliksa Szołdrskiego w Nowym Tomyślu

Nowy Tomyśl

188

Sylwia

Nawrocka

Szkoła Podstawowa w Babiaku

Babiak

189

Rafał

Nawrocki

Gimnazjum im. Z. Herberta

Wronki

190

Donata

Nentwich

Zespół Szkół w Sieroszewicach

Sieroszewice

191

Maria

Neubauer-Darska

Gimnazjum w Nowym Tomyślu

Nowy Tomyśl

192

Jacek

Nowak

Zespół Szkół Technicznych

Trzcianka

193

Jolanta

Nowak

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Sulechowie

Sulechów

194

IRENA

NOWAK

ZESPÓŁ SZKOLNO - PRZEDSZKOLNY W MIELŻYNIE

WITKOWO

195

Bożena

Nowak

Zespół Szkół nr 4

Pruszcz Gdanski

196

Jolanta

Nowak

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Skłodowskiej-Curie Nowy Tomyśl

Nowy Tomyśl

197

Edyta

Nowak-Polska

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Śremie

Śrem

198

Hieronim

Nowakowski

Gimnazjum w Młynkowie

Połajewo

199

Dariusz

Och

ZSRiT Powodowo

Wolsztyn

200

Dorota

Ogrodowska

Szkoła Podstawowa

Kolsko

201

Marlena

Oko-Kowalczyk

Gimnazjum im. Powstańców Wielkopolskich

Budzyń

202

Jerzy

Oleksy

Zespół Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego Marszew

Marszew 22

203

Czesław

Oleszczyszyn

Zespół Szkół w Gryfinie

Gryfino

204

Iwona

Olichwier

Gimnazjum F.Szołdrskiego

Nowy Tomyśl

205

Mariola

Oporska

Gimnazjum Nr 3

Skierniewice

206

Zbigniew

Orchowski

Szkoła Podstawowa Nr im. Adama Mickiewicza w Słupcy

Słupca

207

Renata

Orlicka

Gimnazjum im. Feliksa Szołdrskiego w Nowym Tomyślu

Nowy Tomyśl

208

Anna

Owsiańska

Szkoła Podstawowa w Opalenicy

Opalenica

209

Jolanta

Pańczak

PSP nr 1

Nowa Sól

210

Leszek

Pańczak

LO

Nowa Sól

211

Adam

Paschke

Szkoła Podstawowa nr 1

Nowy Tomyśl

212

Małgorzata

Paszke

Gimnazjum im. F. Szołdrskiego

Nowy Tomyśl

213

Małgorzata

Paszkowiak

Gimnazjum nr1

Gostyń

214

Maciej

Patelski

I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Wielkopolskich

Wągrowiec

215

Michał

Pawlak

SzkołaPodstawowa nr 1 im. Marii Konopnickiej

Ostrów Wlkp.

216

Iwona

Pawłowska

Zespół Przedszkolno-Szkolno-Gimnazjalny w Rostarzewie

Rostarzewo

217

Roman

Pawłowski

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Wielkopolskich

Swarzędz

218

Grzegorz

Piasny

Ośrodek Krztałcenia Zawodowego "kursor" w Pogorzeli

Pogorzela

219

Ewa Maria

Piątas

Gimnazjum im. Feliksa Szołdrskiego w Nowym Tomyślu

Nowy Tomyśl

220

Grzegorz

Piątas

Gimnazjum im. Feliksa Szołdrskiego w Nowym Tomyślu

Nowy Tomyśl

221

Magdalena

Piątek

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Nowej Soli

Nowa Sól

222

Sławomir

Piela

Zespół Szkolno-Przedszkolny im.M.Rożka w Jabłonnie

Jabłonna

223

Grzegorz

Piskorz

Zespół Szkół w Krzycku Wielkim

Krzycko Wielkie

224

Elżbieta

Pluskota

Szkoła Podstawowa nr 2 w Międzychodzie

Międzychód

225

Halina

Pluta

Gimnazjum im. Odkrywców Polskiej Miedzi w Chocianowie

Chocianów

226

Dariusz

Płatek

Gimnazjum im. Odkrywców Polskiej Miedzi w Chocianowie

Chocianów

227

Małgorzata

Podkońska

Zespół Szkół Zawodowych Nr 3

Skierniewice

228

Anna

Poprawka

Szkoła Podstawowa nr4 im.prof.Adama Wodziczki

Luboń

229

Teresa

Prokowska

Miejski Zespół Szkół nr 2 w Bolesławcu

Bolesławiec

230

Janusz

Puszcz

Gimnazjum Nr 3

Skierniewice

231

Remigiusz

Radecki

Zespoł Szkół w Rynarzewie

Szubin

232

Grzegorz

Radziszewski

Warszawa

233

Anna

Rasmus

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Adama Mickiewicza

Toruń

234

Norbert

Rataj

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. H. Sienkiewicza w Trzciance

Trzcianka

235

Teresa

Ratajczak

Gimnazjum im. Powstańców Wielkopolskich w Lwówku

Lwówek

236

Michał

Ratajczyk

ZSPiG w Krobii

Krobia

237

Krzysztof

Reimann

Szkoła Podstawowa nr 3 w Wolsztynie im. M. Drzymały

Wolsztyn

238

Izabela

Romańska

SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO -WYCHOWAWCZY

SŁUPCA

239

Roman

Rozmysłowicz

ZSP - Gimnazjum Lubawka

Lubawka

240

Renata

Rożek

Gimnazjum im. Powstańców Wielkopolskich

Stęszew

241

Tomasz

Rożek

Zespół Szkół Gołańcz

Gołańcz

242

Krzysztof

Rybka

Zespól Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Pogorzeli

Pogorzela

243

Danuta

Rysak

III Liceum Ogólnokształcace

Wałbrzych

244

Maciej

Rzewuski

Publiczna Szkoła Podstawowa w Zakrzewie

Zakrzewo

245

Iwona

Sadowska

Szkoła Podstawowa im. BoWiD

Krzyż Wlkp.

246

Waldemar

Sadowski

Gimnazjum nr 1 Gostyń

Gostyń

247

Lech

Sadowski

Gimnazjum w Dusznikach

Kuślin

248

Joanna

Schwarz

Gimnazjum w Dusznikach

Duszniki

249

Helena

Semczak

Stargard

250

Urszula

Siczek

Zespół Szkół Technicznych

Radom

251

Maria

Siegieńczuk

III Liceum Ogólnokształcące w ZSO i T

Jelenia Góra

252

Małgorzata

Sieradzon

Gimnazjum nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Kutnie

Kutno

253

Juliusz

Sieradzon

Gimnazjum Nr 2 im. Marsz. J. Piłsudskiego 18

Kutno

254

Wiesława

Skoczylas

Gimnazjum

Nowy Tomyśl

255

Katarzyna

Sobiak-Utrata

Zespół Szkół Zawodowych i Licealnych im. dra Kazimierza Hołogi

Nowy Tomyśl

256

Marcin

Socha

Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Brzechwy W Swarzędzu

Swarzędz

257

Grzegorz

Socha

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II

Tarnowo Podgórne

258

Rafał M.

Socha

Zespół Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino

Września

259

Grażyna

Stachecka

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Skłodowskiej-Curie Nowy Tomyśl

Nowy Tomyśl

260

Paulina

Staniszewska-Tudruj

Nowa Era

Warszawa

261

Wojciech

Stankiewicz

ZSP NR 1 "ELEKTRYK"

Nowa Sól

262

ELŻBIETA

STAWICKA

Szkoła Podstawowa w Babiaku

Babiak

263

Piotr

Stencel

Gimnazjum im. Polskich Noblistów w Nowych Skalmierzycach

Nowe Skalmierzyce

264

Tomasz

Straszkiewicz

Zespół Edukacyjny Szkoła Podstawowa w Gądkowie Wielkim

Torzym

265

Mirosław

Stuczyński

Miejski Zespół Szkół nr 2 w Bolesławcu

Bolesławiec

266

Bożena

Szafrańska-Janik

Gimnazjum Nr 3

Skierniewice

267

Grzegorz

Szałkowski

I LO Ostrzeszów

Ostrzeszów

268

Jędrzej

Szczepaniak

Zespół Szkół w Jezierzycach Kościelnych

Krzycko Małe

269

Barbara

Szczerbińska

Szkoła Podstawowa nr 2

Gryfino

270

Henryk

Szczudlik

I Liceum Ogólnokształcące im. St.Staszica w Pleszewie, ul.Poznańska 38, 63-300 Pleszew.

Pleszew

271

Ireneusz

Szleman

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Skłodowskiej-Curie Nowy Tomyśl

Nowy Tomyśl

272

Ziemisław

Szmaj

Zespół Szkół Nr 2

Ostrzeszów

273

Ryszard

Szmania

Szkoła Podstawowa im. Św.U. Ledóchowskiej w Drawskim Młynie

Drawski Młyn

274

Izabela

Szudra

Gimnazjum im. Feliksa Szołdrskiego

Nowy Tomyśl

275

Przemysław

Szulc

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Sióstr Urszulanek SJK

Pniewy

276

Andrzej

Szymczak

Gimnazjum nr 1 w Warszawie

Warszawa

277

Maria

Ślesińska

Gimnazjum nr 42 w Poznaniu

Poznań

278

Grażyna

Śliwińska

Publiczna Szkoła Podstawowa w Przyborowie

Nowa Sól

279

Mirosław

Świentek

Gimnazjum w Bojanowie

Rawicz

280

Marcin

Tajchert

Wolsztyn

281

Danuta

Timm

Szkoła Podstawowa nr 21

Poznań

282

Adam

Tomicki

Zespół Szkół w Wojciechowie

Wojciechów

283

Sebastian

Tomys

Chobienice

284

Mirosława

Trafas

SP Połajewo

Połajewo

285

Witold

Trojanowski

Zespół Szkoły i Przedszkola im. Jana Pawła II

Lwówek

286

Iwona

Tywanek

Zespół Szkół Publicznych nr 1 w Pleszewie

Pleszew

287

Danuta

Urbaniak

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Skłodowskiej-Curie Nowy Tomyśl

Nowy Tomyśl

288

Krzysztof

Urbaniak

Gimnazjum im. Feliksa Szołdrskiego

Nowy Tomyśl

289

Maria

Wala

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Skłodowskiej-Curie Nowy Tomyśl

Nowy Tomyśl

290

Mariusz

Walak

Wojewódzki Ośrodek Metodyczny

Gorzów Wlkp.

291

DARIUSZ

WALCZAK

ZS w Dłużynie

Dłużyna

292

Dominika

Walczak-Paschke

Szkoła Podstawowa nr 1

Nowy Tomyśl

293

Elżbieta

Waszak

Zespół Szkolno-Przedszkolny, Szkoła Podstawowa im. A. Fiedlera

Budzisław Kościelny

294

Krystyna

Waśkowicz

Gimnazjum w Borui Kościelnej

Nowy Tomyśl

295

Zuzanna

Wawrzyniak

Gimnazjum im. Powstańców Wielkopolskich

Stęszew

296

Wojciech

Wawrzyńczak

Zespół Szkół 5 w Ełku

Ełk

297

Paweł

Weimann

Szkoła Podstawowa im. Antoniny Woźnej w Przyprostyni

Zbąszyń

298

Izabela

Węgrzynowska

Szkoła Podstawowa nr 63

Poznań

299

Milena

Wieczorek

Poznań

300

Damian

Wieczorek

Urząd Miejski w Nowym Tomyślu

Nowy Tomyśl

301

Jerzy

Wilk

Zespół Szkół w Zdunach

Zduny

302

Halina

Wilk- Brzezicka

Publiczna Szkoła Podstawowa w Drzonkowie

Racula

303

Hanna

Winkler

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Skłodowskiej-Curie Nowy Tomyśl

Nowy Tomyśl

304

Krzysztof

Winnicki

Gimnazjum nr 56 im. Józefa Wybickiego w Poznaniu

Poznań

305

Wojciech

Wiński

Zespół Szkół Nr 1

Swarzędz

306

Agnieszka

Wodyńska

Zespół Szkół Publicznych w Taczanowie Drugim

Pleszew

307

Beata

Wolna

Szkoła Podstawowa nr 1

Nowy Tomyśl

308

Wiesława

Wolniak

VIII Liceum Ogólnookształcące im. A. Mickiewicza w Poznaniu

Poznań

309

Anna

Wołoszyn

Gimnazjum im. Macieja Rataja w Żmigrodzie

Żmigród

310

Hanna

Worsztynowicz

Szkoła Podstawowa nr 6 w Śremie

Śrem

311

Magdalena

Wygryz

Szkoła Podstawowa

Gniezno

312

Justyna

Wyrwa

Szkoła Podstawowa im. BoWiD

Krzyż Wlkp.

313

Ewa

Wysocka

Szkoła Podstawowa nr 3 w Wolsztynie im. M. Drzymały

Wolsztyn

314

Grzegorz

Wysocki

Zespół Szkół Zawodowych Nr 3

Skierniewice

315

Przemysław

Zalewski

Szkoła Podstawowa nr 3

Środa Wielkopolska

316

Łukasz

Zdanowski

Zespół Szkół nr 5 w Ełku

Ełk

317

Ryszard

Zenker

X Liceum Ogólnokształcące

Poznań

318

Aneta

Zerek

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Skłodowskiej-Curie Nowy Tomyśl

Nowy Tomyśl

319

ANDRZEJ

ZIAREK

ZESPÓŁ SZKÓŁ W LUBIĘICNIE

LUBIĘCIN

320

Dorota

Zielewicz

Szkoła Podstawowa nr4

Luboń

321

Krystyna

Zimna

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Skłodowskiej-Curie Nowy Tomyśl

Nowy Tomyśl

322

Robert

Ziółkowski

Zespół Szkół Technicznych

Trzcianka

323

Bartosz

Żeleźny

Szkoła Podstawowa nr 6 im. Braci Barskich

Śrem

  

Lista rezerwowa

Lp

Imię

Nazwisko

Placówka

Miejscowość