KONFERENCJA ADMINISTRATORÓW SZKOLNYCH SIECI KOMPUTEROWYCH

VI Konferencja Administratorów Szkolnych Sieci Komputerowych
KASSK 2010
Nowy Tomyśl 9-11 kwietnia 2010

 

Index  | Prelegenci  |  Goście  | Galeria zdjęć | Partnerzy  | Program Uczestnicy  | Grupy warsztat. |  Kontakt  |  FAQ  |  Linki

Zapisy do grup warsztatowych
Zajęcia warsztatowe będą odbywały sie w 14 grupach. Maksymalna ilość osób w grupie to 22. Uczestnicy, którzy nie dokonają zapisu do 7 kwietnia zostaną przypisani do grup warsztatowych przez organizatorów.
Grupy: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 przeznaczone są dla nauczycieli informatyki, liderów TIK i dyrektorów szkół.
Grupy 10, 11 i 12 przeznaczone dla nauczycieli innych przedmiotów niż informatyka.
Grupy 13 i 14 przeznaczone są dla nauczycieli nauczania zintegrowanego, pedagogów i psychologów.
W grupach od 10 do 14 wiele interesujących treści znajdą również bibliotekarze.
Program dla grup zawiera dokument: Zestawienie warsztatów z podziałem na grupy (*.PDF)

Grupa 1

Lp

Imię

Nazwisko

Grupa

1

Karolina

Antkowiak

Grupa 1

2

Henryk

Brodniewicz

Grupa 1

3

Joanna

Brosiło

Grupa 1

4

Mirosława

Bujko

Grupa 1

5

Tomasz

Dolata

Grupa 1

6

Paweł

Dymała

Grupa 1

7

Józef

Gerowski

Grupa 1

8

Ewa

Jasińska

Grupa 1

9

Mikolaj

Kaminski

Grupa 1

10

Włodzimierz

Kogut

Grupa 1

11

Piotr

Lewandowski

Grupa 1

12

Katarzyna

Maciejewska

Grupa 1

13

Żaneta

Mazurkiewicz

Grupa 1

14

Bożena

Nowak

Grupa 1

15

Czesław

Oleszczyszyn

Grupa 1

16

Zbigniew

Orchowski

Grupa 1

17

Michał

Pawlak

Grupa 1

18

Krzysztof

Rybka

Grupa 1

19

Jędrzej

Szczepaniak

Grupa 1

20

Mirosław

Świentek

Grupa 1

21

Dariusz Walczak

Walczak

Grupa 1

22

Przemysław

Zalewski

Grupa 1


Grupa 2

Lp

Imię

Nazwisko

Grupa

1

Michał

Błoch

Grupa 2

2

Krzysztof

Bukowski

Grupa 2

3

Renata

Domagalska

Grupa 2

4

Elżbieta

Dudek

Grupa 2

5

Anna

Jessa

Grupa 2

6

Tadeusz

Kaleta

Grupa 2

7

Marta

Kasprowicz

Grupa 2

8

Bogna

Kmita

Grupa 2

9

Mirosław

Konieczny

Grupa 2

10

Donata

Laskowska

Grupa 2

11

Stanisław

Łukaszewicz

Grupa 2

12

Paweł

Matkowski

Grupa 2

13

Agnieszka

Mleczkowska

Grupa 2

14

Jacek

Nowak

Grupa 2

15

Jolanta

Nowak

Grupa 2

16

Norbert

Rataj

Grupa 2

17

Maria

Siegieńczuk

Grupa 2

18

Marcin

Socha

Grupa 2

19

Piotr

Stencel

Grupa 2

20

Wojciech

Wawrzyńczak

Grupa 2

21

Anna

Wołoszyn

Grupa 2

22

Robert

Ziólkowski

Grupa 2


Grupa 3

Lp

Imię

Nazwisko

Grupa

1

Maria Magdalena

Dreczko

Grupa 3

2

Mikołaj

Fiksa

Grupa 3

3

Ewa

Grzegorska

Grupa 3

4

Romuald

Gurzyński

Grupa 3

5

Tomasz

Jarus

Grupa 3

6

Maria

Jasiulewicz

Grupa 3

7

Włodzimierz

Kogut

Grupa 3

8

Aleksander

Korczak

Grupa 3

9

Jerzy

Kośmider

Grupa 3

10

Lidia

Krześniak

Grupa 3

11

Mirosława

Liman

Grupa 3

12

Szymon

Manikowski

Grupa 3

13

Anna

Owsiańska

Grupa 3

14

Maciej

Patelski

Grupa 3

15

Elżbieta

Pluskota

Grupa 3

16

Tomasz

Rożek

Grupa 3

17

Tomasz

Straszkiewicz

Grupa 3

18

Barbara

Szczerbińska

Grupa 3

19

Przemysław

Szulc

Grupa 3

20

Damian

Wieczorek

Grupa 3

21

Jerzy

Wilk

Grupa 3

22

Grzegorz

Wysocki

Grupa 3


Grupa 4

Lp

Imię

Nazwisko

Grupa

1

Dariusz

Andrzejewski

Grupa 4

2

Beata

Czekała

Grupa 4

3

Renata

Drobnik

Grupa 4

4

Lidia

Dudek

Grupa 4

5

Elżbieta

Eliks

Grupa 4

6

Ewa

Hasik

Grupa 4

7

Mikołaj

Jackowiak

Grupa 4

8

Justyna

Janowska

Grupa 4

9

Artur

Kasprzak

Grupa 4

10

Marcin

Konieczny

Grupa 4

11

Roman

Kubiak

Grupa 4

12

Izabella

Maciejewska

Grupa 4

13

Hieronim Tomek

Nowakowski

Grupa 4

14

Marlena

Oko-Kowalczyk

Grupa 4

15

Krystyna

Ratajczak

Grupa 4

16

Roman

Rozmysłowicz

Grupa 4

17

Waldemar

Sadowski

Grupa 4

18

Katarzyna

Sobiak-Utrata

Grupa 4

19

Paulina

Staniszewska-Tudruj

Grupa 4

20

Mirosława

Trafas

Grupa 4

21

Jerzy

Wilk

Grupa 4

22

Krzysztof

Winnicki

Grupa 4


Grupa 5

Lp

Imię

Nazwisko

Grupa

1

Dariusz

Białecki

Grupa 5

2

Stanisław

Blask

Grupa 5

3

Irena

Dominiak

Grupa 5

4

Grzegorz

Gontarz

Grupa 5

5

Paweł

Grześkowiak

Grupa 5

6

Grzegorz

Kaczmarek

Grupa 5

7

Grzegorz

Kamiński

Grupa 5

8

Maciej

Kamiński

Grupa 5

9

Maciej

Kolankiewicz

Grupa 5

10

Daniel

Kosnowicz

Grupa 5

11

Dorota

Kotnarowska

Grupa 5

12

Paweł

Kubiak

Grupa 5

13

Radosław

Musiał

Grupa 5

14

Roman

Pawłowski

Grupa 5

15

Dariusz

Płatek

Grupa 5

16

Remigiusz

Radecki

Grupa 5

17

Teresa

Ratajczak

Grupa 5

18

Michał

Ratajczyk

Grupa 5

19

Juliusz

Sieradzon

Grupa 5

20

Rafał M.

Socha

Grupa 5

21

Marcin

Tajchert

Grupa 5

22

Wojciech

Wiński

Grupa 5


Grupa 6

Lp

Imię

Nazwisko

Grupa

1

Honorata

Adamczak

Grupa 6

2

Władysław

Bobowski

Grupa 6

3

Tadeusz

Bochiński

Grupa 6

4

Marek

Brzozowski

Grupa 6

5

Grażyna

Graczyk

Grupa 6

6

Elżbieta

Gucwa

Grupa 6

7

Aneta

Kaźmierczak

Grupa 6

8

Ksawery

Kempa

Grupa 6

9

Paweł

Koncewicz

Grupa 6

10

Kazimiera

Kozak-Głowacka

Grupa 6

11

Lidia

Krześniak

Grupa 6

12

Aleksander

Kuźniak

Grupa 6

13

Jarogniew

Mikołajczak

Grupa 6

14

Jerzy

Oleksy

Grupa 6

15

Teresa

Prokowska

Grupa 6

16

Danuta

Rysak

Grupa 6

17

Joanna

Schwarz

Grupa 6

18

Urszula

Siczek

Grupa 6

19

Mirosław

Stuczyński

Grupa 6

20

Ryszard

Szmania

Grupa 6

21

Ryszard

Zenker

Grupa 6


Grupa 7

Lp

Imię

Nazwisko

Grupa

1

Danuta

Bartkowiak - Siekańska

Grupa 7

2

Ireneusz

Cierniak

Grupa 7

3

Małgorzata

Cybichowska

Grupa 7

4

Joanna

Gruszczyńska

Grupa 7

5

Krystyna

Jęśko

Grupa 7

6

Izabela

Karczewska

Grupa 7

7

Honorata

Kocerka

Grupa 7

8

Piotr

Kowalski

Grupa 7

9

Alina

Krajewska - Grobelna

Grupa 7

10

Wojciech

Małuch

Grupa 7

11

Aleksander

Marchewka

Grupa 7

12

Marcin

Misztal

Grupa 7

13

Grzegorz

Piskorz

Grupa 7

14

Maciej

Rzewuski

Grupa 7

15

Grzegorz

Szałkowski

Grupa 7

16

Ziemisław

Szmaj

Grupa 7

17

Danuta

Timm

Grupa 7

18

Adam

Tomicki

Grupa 7

19

Iwona

Tywanek

Grupa 7

20

Izabela

Węgrzynowska

Grupa 7

21

Magdalena

Wygryz

Grupa 7


Grupa 8

Lp

Imię

Nazwisko

Grupa

1

Arkadiusz

Borach

Grupa 8

2

Beata

Burdajewicz

Grupa 8

3

Konrad

Całko

Grupa 8

4

Jolanta

Dojcz

Grupa 8

5

Mariusz

Dolecki

Grupa 8

6

Łukasz

Gawłowicz

Grupa 8

7

Romuald

Gurzyński

Grupa 8

8

Iwona

Jaroszewska

Grupa 8

9

Violetta

Kozielczyk

Grupa 8

10

Agata

Maćkowiak

Grupa 8

11

Szymon

Małecki

Grupa 8

12

Krzysztof

Matecki

Grupa 8

13

Paulina

Matysiak

Grupa 8

14

Jolanta

Pańczak

Grupa 8

15

Leszek

Pańczak

Grupa 8

16

Krzysztof

Reimann

Grupa 8

17

Urszula

Siczek

Grupa 8

18

Grażyna

Śliwińska

Grupa 8

19

Witold

Trojanowski

Grupa 8

20

Paweł

Weimann

Grupa 8

21

Wiesława

Wolniak

Grupa 8

22

Andrzej

Ziarek

Grupa 8


Grupa 9

Lp

Imię

Nazwisko

Grupa

1

Anna

Gajewska

Grupa 9

2

Kazimierz

Gajewski

Grupa 9

3

Michał

Hopfinger

Grupa 9

4

Roman

Kubiak

Grupa 9

5

Krzysztof

Matecki

Grupa 9

6

Andrzej

Mizera

Grupa 9

7

Anna

Rasmus

Grupa 9

8

Grzegorz

Socha

Grupa 9

9

Halina

Wilk- Brzezicka

Grupa 9


Grupa 10

Lp

Imię

Nazwisko

Grupa

1

Justyna

Buczkowska

Grupa 10

2

Irena

Czajkowska Karpińska

Grupa 10

3

Joanna

Dziwanowska

Grupa 10

4

Dorota

Florek

Grupa 10

5

Małgorzata

Gadzińska

Grupa 10

6

Anna

Kanafa

Grupa 10

7

Joanna

Kardasz

Grupa 10

8

Jolanta

Klak

Grupa 10

9

Piotr

Kowalski

Grupa 10

10

Iwona

Latoszewska

Grupa 10

11

Danuta

Modelska

Grupa 10

12

Adam

Mucha

Grupa 10

13

Justyna

Napierała

Grupa 10

14

Irena

Nowak

Grupa 10

15

Mariola

Oporska

Grupa 10

16

Janusz

Puszcz

Grupa 10

17

Renata

Rożek

Grupa 10

18

Bożena

Szafrańska-Janik

Grupa 10

19

Izabela

Szudra

Grupa 10

20

Hanna

Worsztynowicz

Grupa 10

21

Ewa

Wysocka

Grupa 10

22

Bartosz

Żeleźny

Grupa 10


Grupa 11

Lp

Imię

Nazwisko

Grupa

1

Anna

Błoch

Grupa 11

2

Małgorzata

Chromiec

Grupa 11

3

Joanna

Dłużyńska

Grupa 11

4

Hanna

Drapiewska

Grupa 11

5

Małgorzata

Gadzińska

Grupa 11

6

Elżbieta

Gęsior

Grupa 11

7

Małgorzata

Gucia

Grupa 11

8

Marlena

Jarczewska

Grupa 11

9

Mirosława

Jurga

Grupa 11

10

Iwona

Kaźmierowska

Grupa 11

11

Elżbieta

Mager

Grupa 11

12

Karolina

Majorek

Grupa 11

13

Sylwia

Nawrocka

Grupa 11

14

Rafał

Nawrocki

Grupa 11

15

Irena

Nowak

Grupa 11

16

Małgorzata

Podkońska

Grupa 11

17

Małgorzta

Sieradzon

Grupa 11

18

Beata

Wolna

Grupa 11

19

Łukasz

Zdanowski

Grupa 11

20

Aneta

Zerek

Grupa 11

21

Krystyna

Zimna

Grupa 11


Grupa 12

Lp

Imię

Nazwisko

Grupa

1

Agnieszka

Berłowska

Grupa 12

2

Dorota

Czech

Grupa 12

3

Dorota

Grzeszczyk - Wielebińska

Grupa 12

4

Anna

Kaczmarek-Prętka

Grupa 12

5

Włodzimierz

Kogut

Grupa 12

6

Piotr

Kornacki

Grupa 12

7

Renata

Kurasińska

Grupa 12

8

Marzena

Lemańska

Grupa 12

9

Donata

Nentwich

Grupa 12

10

Maria

Neubauer - Darska

Grupa 12

11

Renata

Orlicka

Grupa 12

12

Adam

Paschke

Grupa 12

13

Małgorzata

Paszke

Grupa 12

14

Grzegorz

Piasny

Grupa 12

15

Maria

Ślesińska

Grupa 12

16

Dariusz

Walczak

Grupa 12

17

Dominika

Walczak-Paschke

Grupa 12


Grupa 13

Lp

Imię

Nazwisko

Grupa

1

Beata

Bartkowiak

Grupa 13

2

Danuta

Brzezińska

Grupa 13

3

Jacek

Brzostowski

Grupa 13

4

Violetta

Chróściak

Grupa 13

5

Renata

Frąszczak

Grupa 13

6

Bogusława

Konieczek

Grupa 13

7

Hanna

Kowalska

Grupa 13

8

Cybichowska

Małgorzata

Grupa 13

9

Teresa

Mania

Grupa 13

10

Hanna

Matuszczak

Grupa 13

11

Natalia

Mikulska

Grupa 13

12

Jolanta

Nowak

Grupa 13

13

Iwona

Pawłowska

Grupa 13

14

Sławomir

Piela

Grupa 13

15

Grażyna

Stachecka

Grupa 13

16

Ireneusz

Szleman

Grupa 13

17

Danuta

Urbaniak

Grupa 13

18

Maria

Wala

Grupa 13

19

Milena

Wieczorek

Grupa 13

20

Hanna

Winkler

Grupa 13

21

Agnieszka

Wodyńska

Grupa 13


Grupa 14

Lp

Imię

Nazwisko

Grupa

1

Marta

Botulińska

Grupa 14

2

Justyna

Brzezińska

Grupa 14

3

Iwona

Chojnacka

Grupa 14

4

Lidia

Chudziak

Grupa 14

5

Lilla

Dauksza-Falender

Grupa 14

6

Wioletta

Frąckowiak

Grupa 14

7

Mirosława

Hajt

Grupa 14

8

Artur

Kamiński

Grupa 14

9

Katarzyna

Koza

Grupa 14

10

Wiesława

Krajka

Grupa 14

11

Justyna

Kucz

Grupa 14

12

Kazimiera

Kulza

Grupa 14

13

Michał

Kuropaczewski

Grupa 14

14

Małgorzata

Michalska

Grupa 14

15

Celina

Mołdrzyk

Grupa 14

16

Anna

Poprawka

Grupa 14

17

Izabela

Romańska

Grupa 14

18

Iwona

Sadowska

Grupa 14

19

Elżbieta

Stawicka

Grupa 14

20

Zuzanna

Wawrzyniak

Grupa 14

21

Justyna

Wyrwa

Grupa 14

22

Dorota

Zielewicz

Grupa 14