KONFERENCJA ADMINISTRATORËW SZKOLNYCH SIECI KOMPUTEROWYCH

V Konferencja Administratorˇw Szkolnych Sieci Komputerowych
KASSK 2009
Nowy TomyÂl 3-5 kwietnia 2009

Index  | Prelegenci  |  GoÂcie  | Galeria | Partnerzy  | Program  | Forum | Uczestnicy | Materia│y | Kontakt | FAQ | Linki


Uczestnicy  Konferencji

Lp

Imiŕ

Nazwisko

Placˇwka

MiejscowoŠ

1

Halina

Adaszyńska

O┼Ťrodek Doskonalenia Nauczycieli

Zielona G├│ra

2

Anna

Andrzejczak

Zespół Szkół w Szydłowie

Szydłowo

3

Renata

Andrzejczak

Gimnazjum

Nowy Tomy┼Ťl

4

Dariusz

Andrzejewski

Samorz─ůdowa Szko┼éa Podstawowa nr 6 im. Jana Paw┼éa II

Wrze┼Ťnia

5

Karolina

Antkowiak

Zesp├│┼é Szk├│┼é Og├│lnoksta┼éc─ůcych i Zawodowych w Pogorzeli

Pogorzela

6

Andrzej

Antonowicz

Publiczna Szko┼éa Podstawowa nr 1 im. T. Ko┼Ťciuszki

Nowa S├│l

7

TOMASZ

BALICKI

GIMNAZJUM PUBLICZNE IM. JANA PAWŁA II

ŁOBŻENICA

8

Danuta

Bartkowiak - Siekańska

Szko┼éa Podstawowa nr 84 im. Tadeusza Ko┼Ťciuszki

Poznań

9

Dariusz

Bauer

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 im. Jana Pawła II

Tomasz├│w Mazowiecki

10

Dariusz

Białecki

Szkoła Podstawowa Nr1 Koło

Koło

11

Wojciech

Biały

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Chodzieży

Chodzie┼╝

12

Michał

Błoch

I LO Ostrzesz├│w

Ostrzesz├│w

13

Władek

Bobowski

Gimnazjum im. ks. Jana Twardowskiego

Torzym

14

Tadeusz

Bochiński

Zespół Szkoła Podstawowa i Przedszkole im. Bolesława Chrobrego w Biskupicach

Biskupice

15

Małgorzata

Bogucka

Samorz─ůdowa Szko┼éa Podstawowa nr 2

Wrze┼Ťnia

16

Arkadiusz

Borach

Zespół Szkół Samochodowych

Poznań

17

Katarzyna

Borkowska

Szkola Podstawowa w Wilkowie Polskim

Ko┼Ťcian

18

Tatiana

Borowczyk-Sobczak

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. S. Staszica

Nak┼éo nad Noteci─ů

19

Paweł

Borowiec

Zespół Szkół nr2 w Szamotułach

Szamotuły

20

Izabela

Bronczak

Gimnazjum im. F. Szołdrskiego

Nowy Tomy┼Ťl

21

Joanna

Brosiło

Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce Nr XV im. mjr Piotra Wysockiego

Wrocław

22

Marcin

Bryll

Gimnazjum w Komornikach im. Edwarda hr. Raczyńskiego

Komorniki

23

Justyna

Brzezińska

Szkoła Podstawowa nr 2 w Międzychodzie

Mi─Ödzych├│d

24

Jacek

Brzostowski

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łeknie

Łekno

25

Marek

Brzozowski

Zesp├│┼é Szk├│┼é ┼╗eglugi ┼Ür├│dl─ůdowej

Nak┼éo nad Noteci─ů

26

Justyna

Buczkowska

Gimnazjum im. F. Szo┼édrskiego w Nowym Tomy┼Ťlu

Nowy Tomy┼Ťl

27

Krystyna

Bukowska

Zespół Szkół nr 1 im. Jana Brzechwy

Piła

28

Krzysztof

Bukowski

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. H. Sienkiewicza w Trzciance

Trzcianka

29

Beata

Burdajewicz

Publiczna Szkoła Podstawowa w Lubieszowie

Lubiesz├│w

30

Kamila

Cendlak

Gimnazjum w Pogorzeli

Pogorzela

31

Małgorzata

Chłopek

Zesp├│┼é Szk├│┼é Og├│lnokszta┼éc─ůcych i Policealnych im. Miko┼éaja Kopernika w Nowym Tomy┼Ťlu

Nowy Tomy┼Ťl

32

Barbara

Chmielewska

Szkoła Podstawowa nr 15 im. Polskich Olimpijczyków

Konin

33

Renata

Chodorowska

Gimnazjum nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudkiego w Kutnie.

Kutno

34

Renata

Chojnacka

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Zofii Urbanowskiej

Konin

35

Maria

chrosniak

Zespół Szkół Zawodowych Nr 6 im. J. Lelewela

Poznań

36

Gra┼╝yna

Chrystek

Szkoła Podstawowa im. J. Kusocińskiego

Opat├│wek

37

Lidia

Chudziak

Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wlkp. w Pniewach

Pniewy

38

MAŁGORZATA

CYBICHOWSKA

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3

ŚRODA WIELKOPOLSKA

39

Beata

Czekała

Szkoła Podstawowa nr4 im.prof.Adama Wodziczki

Luboń

40

Wiesława

Czy┼╝

Szkoła Podstawowa nr4 im. Wł. Broniewskiego w Jarocinie

Jarocin

41

Jolanta

Danielewicz-Zujewska

Gimnazjum nr 43 im. PTPN w Poznaniu

Poznań

42

Andrzej

D─ůbrowski

Zespół Szkół nr 13

Gorz├│w Wlkp.

43

Agata

Demczar

Zespół Szkół nr 1 w Pile

PIŁA

44

Jolanta

Dojcz

Szkoła Podstawowa w Starkowie

Przem─Öt

45

Tomasz

Dolata

I Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce w W─ůgrowcu

W─ůgrowiec

46

Renata

Domagalska

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych

Sulech├│w

47

Hanna

Drapiewska

Szkoła Podstawowa w Komornikach

Komorniki

48

Mirosław

Dratwiński

Zespół Szkół Elektryczno-Elektronicznych

Radomsko

49

Maria Magdalena

Dreczko

Szkoła Podstawowa nr 4

Ostr├│w Wielkopolski

50

Lidia

Dudek

Zespół Szkół Zawodowych i Licealnych im. dra Kazimierza Hołogi

Nowy Tomysl

51

Barbara

Dudziak

Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum im. R. W. Berwińskiego

Zaniemy┼Ťl

52

Paweł

Dymała

LO w Odolanowie

Odolan├│w

53

El┼╝bieta

Eliks

ZSO nr 9

Poznań

54

G─Ösior

El┼╝bieta

Szkoła Podstawowa w Komornikach

Komorniki

55

Mikołaj

Fiksa

Zespół Szkół im Powstańców Wlkp.

Krzy┼╝ Wlkp.

56

Robert

Florek

Zespół Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Żarnowcu

┼╗arnowiec

57

Renata

Fr─ůszczak

Zespół Szkół Publicznych nr 2 w Pleszewie

Pleszew

58

Kazimierz

Gajewski

Szkoła Podstawowa nr2 im. Marii Skłodowskiej-Curie

Nowy Tomy┼Ťl

59

El┼╝bieta

Geisler

Szkoła Podstawowa nr2 im.Marii Skłodowskiej-Curie

Nowy Tomy┼Ťl

60

J├│zef

Gerowski

Gimnazjum Nr 2

Gostyń

61

Iwona

Gierasińska

Zespól Szkoła Podstawowa i Gimnazjum w Wronczynie

Wronczyn

62

Ewa

Głowacz

Zespół Szkół Ochrony Środowiska w Lesznie

Leszno

63

Hanna

Godula

Poradnia Pedagogiczno Psychologiczna w Nowym Tomy┼Ťlu

Nowy Tomy┼Ťl

64

Grzegorz

Gontarz

Szkoła Podstawowa nr 21 im. Królowej Jadwigi

Lublin

65

Monika

Grabarczyk

ZSRiT Powodowo

Powodowo

66

Anna

Grabiec-Kamoda

I Liceum im. T.Ko┼Ťciuszki w Koninie

Konin

67

Gra┼╝yna

Graczyk

Miejski Zespół Szkół nr 2 w Bolesławcu - Szkoła Podstawowa nr 1

Bolesławiec

68

Bogusław

Greń

Publiczna Szko┼éa Podstawowa nr 1 im. T. Ko┼Ťciuszki

Nowa S├│l

69

Iwona

Gruca

Szkoła Podstawowa nr 4

Ostr├│w Wielkopolski

70

Joanna

Gruszczyńska

Gimnazjum w Zb─ůszyniu

Zb─ůszy┼ä

71

Agnieszka

Grzechowiak

I Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce

W─ůgrowiec

72

Ewa

Grzegorska

Zespół Szkół Budowlanych

Poznań

73

Paweł

Grze┼Ťkowiak

Zesp├│┼é Szk├│┼é Politechnicznych we Wrze┼Ťni

Wrze┼Ťnia

74

Dorota

Grzeszczyk-Wielebińskia

Zespół Szkół w Sieroszewicach

Sieroszewice

75

Małgorzata

Gucia

Gimnazjum w Nowym Tomy┼Ťlu

Nowy Tomy┼Ťl

76

El┼╝bieta

Gucwa

Szkoła Podstawowa nr 29

Bielsko-Biała

77

janina

guniewicz

III Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce

grudzi─ůdz

78

Romuald

Gurzyński

Zespół Szkół Publicznych

Sulmierzyce

79

Krzysztof

Hałas

Gimnazjum im. F. Szo┼édrskiego w Nowym Tomy┼Ťlu

Kamieniec

80

Małgorzata

Handzewniak

Gimnazjum im.F.Szo┼édrskiego w Nowym Tomy┼Ťlu

Nowy Tomy┼Ťl

81

Karolina

Hawrylewicz

Szkola Podstawowa Nr 1

Choszczno

82

Anna

Herrmann

Szkoła Podstawowa

Lutom 38

83

Michał

Hopfinger

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. S. Staszica

Nak┼éo nad Noteci─ů

84

Mikołaj

Jackowiak

Gimnazjum nr 1

Gostyń

85

Jacek

Jagieło

Gimnazjum im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego

Piotrk├│w Kujawski

86

Andrzej

Jany

Gimnazjum im. Polskich Olimpijczyk├│w w Kraszewicach

Kraszewice

87

Marlena

Jarczewska

Gimnazjum im. F. Szo┼édrskiego w Nowym Tomy┼Ťlu

Nowy Tomy┼Ťl

88

Iwona

Jaroszewska

Zespół Szkół Publicznych nr 3

Pleszew

89

Jolanta

Jasińska

Publiczna Szkoła Podstawowa w Zawadzie

Zawada

90

Emilia

J─Ödrzejczak

Gimnazjum im.Z. Herberta

Wronki

91

Anna

Jessa

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Józefa Nojego

Czarnk├│w

92

Mirosława

Jurga

Szkoła Podstawowa nr2 im.Marii Skłodowskiej-Curie

Nowy Tomy┼Ťl

93

Marek

Juskowiak

Gimnazjum nr 1 w Śremie

Śrem

94

Grzegorz

Kaczmarek

Zespół Szkół w Opalenicy

Lw├│wek Wlkp.

95

Małgorzata

Kaczmarek-Zimniak

Zespół Szkoła Podstawowa i Przedszkole im. Bolesława Chrobrego w Biskupicach

Biskupice

96

Tadeusz

Kaleta

Zespół Szkół nr 5

Ełk

97

Aneta

Ka┼║mierczak

ZSRiT Powodowo

Powodowo 1

98

Artur

Kamiński

Komputer Serwis Poznań

Poznań

99

Longin

Kaniewski

Szkoła Podstawowa nr 1

Brze┼Ťc Kujawski

100

Izabela

Karczewska

Zespół Szkół nr 3 w Pile

Piła

101

Joanna

Kardasz

Szkoła Podstawowa nr 6 im. Braci Barskich

Śrem

102

Zbigniew

Karwasiński

Gimnazjum w St─Öszewie

St─Öszew

103

Marta

Kasprowicz

Szkoła Podstawowa w Ryczywole

Ryczywół

104

Artur

Kasprzak

Szkoła Podstawowa im.E. Bojanowskiego w Kunowie

Kunowo

105

Anna

Kaszkowiak

Szkoła Podstawowa nr2 im. Marii Skłodowskiej-Curie

Nowy Tomy┼Ťl

106

ANDRZEJ

KAWKA

GIMNAZJUM PUBLICZNE IM. JANA PAWŁA II

ŁOBŻENICA

107

Ksawery

Kempa

Sp5 Gostyń

Gostyń

108

Jolanta

Klak

Szkoła Podstawowa nr 4

Śrem

109

Bogna

Kmita

Gimnazjum im. Zbigniewa Herberta

Wronki

110

Honorata

Kocerka

Zespół Szkół Publicznych nr 2 w Pleszewie

Pleszew

111

Wlodzimierz

Kogut

Szkoła Podstawowa im Adama Mickiewicza w Pogorzeli

Pogorzela

112

Maciej

Kolankiewicz

Gimnazjum nr 3 w Swarz─Ödzu

Swarz─Ödz

113

Paweł

Końcewicz

ZSZ Gostyń

Gostyń

114

Jerzy

Ko┼Ťmider

Zespół Szkół im Powstańców Wlkp.

Krzy┼╝ Wlkp.

115

Marcin

Konieczny

Zespół Szkół Szkoła Podstawowa im. M. Kopernika i Gimnazjum nr 1 w Piaskach

Piaski

116

Mirosław

Konieczny

I Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce w Rawiczu

Rawicz

117

Teresa

Korbik

Szkoła Podstawowa

Lutom 38

118

Dorota

Kotnarowska

Szkoła Podstawowa nr 21 im. Królowej Jadwigi

Lublin

119

DANUTA

KOWALSKA

GIMNAZJUM PUBLICZNE IM. JANA PAWŁA II

ŁOBŻENICA

120

Piotr

Kowalski

Szkoła Podstawowa nr 1

Złotów

121

Katarzyna

Koza

Szkoła Podstawowa w Bukowcu

Nowy Tomy┼Ťl

122

Violetta

Kozielczyk

Zespół Szkół Publicznych nr 3

Pleszew

123

Alina

Krajewska - Grobelna

Gimnazjum nr 2

Środa Wielkopolska

124

Anna

Kr├│l-Pawelska

Gimnazjum im. Feliksa Szołdrskiego

Nowy Tomy┼Ťl

125

El┼╝biera

Kreczmer

Szkoła Podstawowa Nr 1

Nowy Tomy┼Ťl

126

Emilia

Kryza

Zespół Szkół nr 1 im. Jana Brzechwy

Piła

127

Paweł

Kubiak

Gimnazjum Nr 3 im. Polskich Noblist├│w w Swarz─Ödzu

Swarz─Ödz

128

Agnieszka

Kubiak

Zespół Szkół Specjalnych

Jarocin

129

Andrzej

Kucharski

Gimnazjum im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego

Piotrk├│w Kujawski

130

Justyna

Kucz

szkoła podstawowa

Nowy Tomy┼Ťl

131

Ewelina

Kula

Zespół Szkół Publicznych nr 2 w Pleszewie

Pleszew

132

Ewa

Kuźmińska

Zespół Szkół Gastronomicznych w Pile

Piła

133

Aleksander

Ku┼║niak

Zespół Szkół Gimnazjum i Szkoła Podstawowa im. Powst. Wlkp. w Przemęcie

Ko┼Ťcian

134

Renata

Kurasińska

Gimnazjum im. F. Szo┼édrskiego w Nowym Tomy┼Ťlu

Nowy Tomy┼Ťl

135

Michał

Kuropaczewski

Zespół Szkół Specjalnych w Jarocinie

Jarocin

136

Donata

Laskowska

Zespół Szkół Zawodowych Nr 6 im. J. Lelewela

P

137

Marzena

Lemańska

Gimnazjum im. F. Szołdrskiego

Nowy Tomy┼Ťl

138

Piotr

Lewandowski

Szkoła Podstawowa im. bł. Edmunda Bojanowskiego w Bojanowie

Bojanowo

139

Mirosława

Liman

Zespół Szkół nr 2

Nowy Tomy┼Ťl

140

Wojciech

Lisek

Brodnica

141

Katarzyna

Lisiecka

Publiczne Gimnazjum Katolickie im. ┼Ťw. Stanis┼éawa Kostki w Poznaniu

Poznań

142

Bartosz

┼╗ele┼║ny

Szkoła Podstawowa nr 6 im. Braci Barskich

Śrem

143

Jolanta

Żymełka

Zespół Szkół w Sieroszewicach

Sieroszewice

144

Gra┼╝yna

Śliwińska

Publiczna Szkoła Podstawowa w Przyborowie

Przybor├│w

145

Magdalena

Śniecińska

Og├│lnokszta┼éc─ůca Szko┼éa Baletowa w Poznaniu

Poznań

146

Stanisław

Łukaszewicz

Zespół Szkół Technicznych w Trzciance

Trzcianka

147

Agnieszka

Łukaszyk

Gimnazjum w Borui Ko┼Ťcielnej

Nowy Tomy┼Ťl

148

Marta

Święcicka

Zespół Szkół w Trzebielu

Trzebiel

149

Mirosław

Świentek

Gimnazjum im. Gen. Dezyderego Chłapowskiego w Bojanowie

Rawicz

150

Agata

Ma─çkowiak

Publiczne Gimnazjum Katolickie im. ┼Ťw. Stanis┼éawa Kostki

Poznań

151

Katarzyna

Maciejewska

Gimnazjum nr 6

Konin

152

Izabella

Maciejewska

szkoła podstawowa

Nowy Tomy┼Ťl

153

Ewa

Malinowska

Publiczna Biblioteka Pedagogiczna

Piła

154

Karolina

Małofiej

Gimnazjum im. Powstańców Wielkopolskich

Budzyń

155

Wojciech

Małuch

Zespół Szkół Ekonomicznych w Pile

Piła

156

Szymon

Manikowski

Gimnazjum Nr 51 im. Jana Pawła II w Poznaniu

Poznań

157

Aleksander

Marchewka

Gimnazjum im. Powstańców Wielkopolskich w Stęszewie

St─Öszew

158

El┼╝bieta

Marchwacka

Gimnazjum im. Księdza Kardynała KIarola Wojtyły w Iwanowicach

Iwanowice

159

Aleksander

Matrejek

Zespół Szkół nr 13 Gimnazjum nr 13

Gorz├│w Wielkopolski

160

Hanna

Matyaszczyk

Gimnazjum w Zb─ůszyniu

Zb─ůszy┼ä

161

Kamila

M─ůdroszyk

Gimnazjum im. Powstańców Wlkp.

Duszniki

162

Aleksandra

Michalska

Gimnazjum im. Powstańców Wlkp.

Duszniki

163

Natalia

Mikulska

Szkoła Podstawowa nr 2

Gryfino

164

MARCIN

MISZTAL

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. STANISŁAWA STASZICA W ZŁOTOWIE

ZŁOTÓW

165

Agnieszka

Mleczkowska

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Sulechow

Bojadla

166

Celina

Mołdrzyk

Szkoła Podstawowa w Łubnicy

Kamieniec

167

Andrzej Jerzy

Mr├│z

Kuratorium O┼Ťwiaty

Katowice

168

Magdalena

Murawska

Gimnazjum w Borui Ko┼Ťcielnej

Nowy Tomy┼Ťl

169

Radosław

Musiał

Gimnazjum im. Powstańców Wielkopolskich

Lw├│wek

170

Marzena Beata

Nawrocka

Gimnazjum nr 2

Środa Wielkopolska

171

Rafał

Nawrocki

Gimnazjum im. Z. Herberta

Wronki

172

Donata

Nentwich

Zespół Szkół w Sieroszewicach

Sieroszewice

173

El┼╝bieta

Nikolin

Zespół Szkół w Bolewicach

Bolewice

174

Jacek

Nowak

Zespół Szkół Technicznych w Trzciance

Trzcianka

175

Jolanta

Nowak

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych

Sulech├│w

176

Krzysztof

Nowak

Szkola Podstawowa Nr 1

Choszczno

177

Hieronim

Nowakowski

Gimnazjum w Młynkowie

Połajewo

178

Jolanta

Nowicka

Gimnazjum im. Jana Pawła II w Starych Oborzyskach

Stare Oborzyska

179

Marlena

Oko-Kowalczyk

Gimnazjum im. Powstańców Wlkp.

Budzyń

180

Maria

Olech

Szkoła Podstawowa

Lutom 38

181

Jerzy

Oleksy

Zespół Szkół RCKU w Marszewie

Pleszew

182

Gra┼╝yna

Oleksy

Zespół Szkół RCKU w Marszewie

Pleszew

183

Iwona

Olichwier

Gimnazjum im. F. Szołdrskiego

Nowy Tomy┼Ťl

184

Ewa

Olszak

Szko┼éa Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Pogorzeli, Zesp├│┼é Szk├│┼é Og├│lnokszta┼éc─ůcych i Zawodowych w Pogorzeli

Pogorzela

185

Zbigniew

Orchowski

Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Adama Mickiewicza

Słupca

186

Renata

Orlicka

Gimnazjum im. Feliksa Szo┼édrskiego w Nowym Tomy┼Ťlu

Nowy Tomy┼Ťl

187

Agnieszka

Orłowska

Zespół Szkół Elektryczno-Elektronicznych

Radomsko

188

Agnieszka

Ostrowska

Szkoła Podstawowa nr 1

Nowy Tomy┼Ťl

189

Anna

Owsiańska

Szkoła Podstawowa w Opalenicy

Opalenica

190

Danuta

Pa┼Ť

Zespół Szkół w Trzebielu

Trzebiel

191

Jolanta

Pańczak

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1

Nowa S├│l

192

Leszek

Pańczak

Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce

Nowa S├│l

193

Dariusz

Pannek

Zespół Szkół nr1 w Ostrzeszowie

Ostrzesz├│w

194

Katarzyna

Papierska

Zespół Szkół im. Marii Grzegorzewskiej w Krotoszynie

Krotoszyn

195

Małgorzata

Paszke

Gimnazjum im. F. Szołdrskiego

Nowy Tomy┼Ťl

196

Małgorzata

Paszkowiak

Gimnazjum nr 1

Borek wlkp

197

Maciej

Patelski

I Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce

W─ůgrowiec

198

Iwona

Pawelczyk

Zespół Szkół Mechaniczno-Informatycznych

L─Öbork

199

Maria

Pawlak-Włodarska

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Chodzieży

Margonin

200

Iwona

Pawłowska

Zespół Przedszkolno-Szkolno-Gimnazjalny w Rostarzewie

Rostarzewo

201

Roman

Pawłowski

Zespół Szkół Nr 1 im. Powstańców Wielkopolskich

Swarz─Ödz

202

Magdalena

P─Öczek

Gimnazjum im. Powstańców Wlkp.

Duszniki

203

Agata

P─Ödzich

Publiczna Szko┼éa Podstawowa im. T. Ko┼Ťciuszki

Długosiodło

204

Ewa -Maria

Pi─ůtas

Gimnazjum im.F.Szo┼édrskiego w Nowym Tomy┼Ťlu

Nowy Tomy┼Ťl

205

Grzegorz

Pi─ůtas

Gimnazjum im.F.Szo┼édrskiego w Nowym Tomy┼Ťlu

Nowy Tomy┼Ťl

206

Grzegorz

Piskorz

Zespół Szkół w Krzycku Wielkim

Krzycko Wielkie

207

El┼╝bieta

Pluskota

Szkoła Podstawowa nr 2

Mi─Ödzych├│d

208

Michał

Podpora

Zesp├│┼é Szk├│┼é Elektrycznych im.T.Ko┼Ťciuszki w Opolu, Politechnika Opolska

K─Öpa

209

Katarzyna

Potejko

Zespół Szkół w Nekli

Nekla

210

Teresa

Prokowska

Miejski Zespół Szkół nr 2 w Bolesławcu - Szkoła Podstawowa nr 1

Bolesławiec

211

Wiesława

Przerwa

Zespół Szkół w Sieroszewicach

Sieroszewice

212

Sławomir

Przybylski

Specjalny O┼Ťrodek Szkolno-Wychowawczy

Tomasz├│w Mazowiecki

213

Anna

Rasmus

Szkoła Podstawowa nr 2

Toruń

214

Norbert

Rataj

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. H. Sienkiewicza w Trzciance

Trzcianka

215

Teresa

Ratajczak

Gimnazjum im. Powstańców Wielkopolskich

Lw├│wek

216

Michał

Ratajczyk

Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum

Krobia

217

Regina

Reich

Szkoła Podstawowa nr2 im. Marii Skłodowskiej-Curie

Nowy Tomy┼Ťl

218

Alicja

Rogawska

Szkoła Podstawowa nr 15 im Polskich Olimpijczyków

Konin

219

Tomsz

Ro┼╝ek

Zespół Szkół

Gołańcz

220

Renata

Ro┼╝ek

Gimnazjum im. Powstańców Wielkopolskich

St─Öszew

221

Roman

Rozmysłowicz

ZSP - Gimnazjum Lubawka

Lubawka

222

Artur

Rudnicki

Zespół Szkół Technicznych w Radomiu

Radom

223

Witold

Rudolf

Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce

Otmuch├│w

224

Krzysztof

Rybka

Zesp├│l Szk├│┼é Og├│lnokszta┼éc─ůcych i Zawodowych w Pogorzeli

Pogorzela

225

Maciej

Rzewuski

Publiczna Szkoła Podstawowa

Zakrzewo

226

Waldemar

Sadowski

Gimnazjum nr 1

Gostyń

227

Lech

Sadowski

Gimnazjum im. Powstańców Wlkp.

Duszniki

228

Joanna

Schwarz

Gimnazjum im. Powstańców Wlkp.

Duszniki

229

Helena

Semczak

Stargard Szczeciński

230

Stanisław

Siedlecki

Gimnazjum im. Hieronima Wietora

Lubomierz

231

Małgorzata

Sieradzon

Gimnazjum nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego

Kutno

232

Wieslawa

Skoczylas

Gimnazjum w Nowym Tomy┼Ťlu

Nowy Tomy┼Ťl

233

Beata

Skowrońska

Zespół Szkół w Miedzichowie

Miedzichowo

234

Krzysztof

Sobczyk

Gimnazjum nr 1 w Śremie

Śrem

235

Katarzyna

Sobiak - Utrata

Zespół Szkół Zawodwych i Licealnych im. dra Kazimierza Hołogi

Nowy Tomy┼Ťl

236

El┼╝bieta

Sobieszek

Gimnazjum nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego

Kutno

237

Marcin

Socha

Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Brzechwy w Swarzędzu

Swarz─Ödz

238

Małgorzata

Sosińska

Szkoła Podstawowa nr2 im. Marii Skłodowskiej-Curie

Nowy Tomy┼Ťl

239

Wojciech

Stankiewicz

Publiczne Gimnazjum nr 1 w Nowej Soli

Nowa S├│l

240

EWA

STAWIARSKA

PUBLICZNE GIMNAZJUM w RUDZIE

RUDA gm. BRODY

241

El┼╝bieta

Stawicka

Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Babiaku

Babiak

242

Piotr

Stencel

Gimnazjum im. Polskich Noblist├│w

Nowe skalmierzyce

243

tomasz

straszkiewicz

zespół edukacyjny szkoła podstawowa

torzym

244

Mirosław

Stuczyński

Miejski Zesp├│┼é Szk├│┼é nr 2 w Boles┼éawcu - Gimnazjum Samorz─ůdowe nr 1

Bolesławiec

245

Marcin

Sulerzycki

III Liceum Og├│lnoszta┼éc─ůce im. Jana Paw┼éa II

Grudzi─ůdz

246

Barbara

Szczepańska

Zespół Szkół w Targowej Górce

Nekla

247

J─Ödrzej

Szczepaniak

ZS w Jezierzycach Ko┼Ťcielnych

Krzycko Małe

248

Barbara

Szczerbińska

Szkoła Podstawowa nr 2

Gryfino

249

Lidia

Szklarska

Szkoła Podstawowa Nr 55

Poznań

250

JOLANTA

SZLACHETKA

PSP Drzonk├│w

Zielona G├│ra

251

Aldona

Szofer

Publiczna Biblioteka Pedagogiczna w Nowym Tomy┼Ťlu

Nowy Tomy┼Ťl

252

Izabela

Szudra

Nowy Tomy┼Ťl

253

Andrzej

Szymczak

Gimnazjum nr 1 im. Roberta Schumana Warszawa - Mokot├│w

Warszawa

254

Bo┼╝ena

Szyszkowska-Sienkiewicz

Zespół Szkół Chemicznych i Przemysłu Spożywczego im. gen. F. Kleeberga

Lublin

255

Marcin

Tajchert

Wolsztyn

256

Danuta

Timm

Szkoła Podstawowa nr 21

Poznań

257

Adam

Tomicki

Zespół Szkół w Wojciechowie

Wojciech├│w

258

Miroslawa

Trafas

SP Połajewo

Połajewo

259

Iwona

Tywanek

Gimnazjum nr 1 w Pleszewie

Pleszew

260

Krzysztof

Urbaniak

Gimnazjum im. F. Szo┼édrskiego w Nowym Tomy┼Ťlu

Nowy Tomy┼Ťl

261

Karolina

Uryzaj

Styl 2000

Nowy Tomy┼Ťl

262

Dariusz

Walczak

Zespół Szkół w Dłużynie

Włoszakowice

263

Wojciech

Wawrzyńczak

Zespół Szkół nr 5 w Ełku

Ełk

264

Zuzanna

Wawrzyniak

ST─śSZEW

265

Iwona

W─Ögrzak-Sczepaniak

Zespół Szkół nr 2

Nowy Tomy┼Ťl

266

Jerzy

Wilk

Zespół Szkół w Zdunach

Zduny

267

Halina

Wilk-Brzezicka

Publiczna Szkoła Podstawowa wrzonkowie

Racula

268

Jacek

Wi┼Ťniewski

Gimnazjum im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego

Piotrk├│w Kujawski

269

Wojciech

Wiński

ZS1 im.Powstańców Wielkopolskich

Swarz─Ödz

270

Trojanowski

Witold

Zespól Szkoły i Przedszkola im. Jana Pawła II

Lw├│wek

271

Urszula

Wlaz┼éowska-Zaj─ůc

Akademia im. Jana Długosza Instytut Matematyki i Informatyki

Cz─Östochowa

272

El┼╝bieta

Wojciechowska

Gimnazjum

Opat├│wek

273

Beata

Wolna

Szkoła Podstawowa Nr 1

Nowy Tomy┼Ťl

274

Wiesława

Wolniak

VIII LO

Poznań

275

Anna

Wołoszyn

Gimnazjum im. Macieja Rataja w ┼╗migrodzie

┼╗migr├│d

276

Hanna

Worsztynowicz

Szkoła Podstawowa nr 6 im. Braci Barskich

Śrem

277

Daria

Wr├│blewska

Szkoła Podstawowa w Czarnymlesie

Przygodzice

278

Damian

Wr├│blewski

Zespół Szkół Nr 7

Kalisz

279

Magdalena

Wygryz

Prywatna Szkoła Podstawowa, Prywatne Gimnazjum

Gniezno

280

Marta

Wysocka

III Liceum im.C.K.Norwida

Konin

281

PRZEMYSŁAW

ZALEWSKI

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3

ŚRODA WIELKOPOLSKA

282

El┼╝bieta

Zamaria

Zespół Szkół Nr 3 im. 750-lecia Jarocina

Jarocin

283

Mirosława

Zart-Buszka

Zespół Szkół nr 1 w Pile

PIŁA

284

Dariusz

Zawiski

Gimnazjum nr 1 w Rogo┼║nie

Rogo┼║no

285

Justyna

Zdanowicz

Szkoła Podstawowa

Lutom 38

286

Ryszard

Zenker

Zespół Szkół Elektrycznych nr. 1 im. H. Zygalskiego

Poznań

287

Andrzej

Ziarek

Zespół Szkół w Lubięcinie

Lubi─Öcin

288

Robert

Ziółkowski

Zespół Szkół Technicznych w Trzciance

Trzcianka

289

Beata

Zielińska

Gimnazjum im. Powstańców Wlkp.

Duszniki

290

Lidia

Ziemek

Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna Nowy Tomy┼Ťl

Nowy Tomy┼Ťl

291

Katarzyna

Zimowska

Szkoła Podstawowa w Mrowinie

Tarnowo Podg├│rne

292

Michał

Zwada

Publiczna Szkoła Podstawowa

Adam├│w

293

Agnieszka

Zwada

Gimnazjum w Rudzie

Ruda