KONFERENCJA ADMINISTRATORËW SZKOLNYCH SIECI KOMPUTEROWYCH

IV Konferencja Administratorˇw Szkolnych Sieci Komputerowych
KASSK 2008
Nowy TomyÂl 4-6 kwietnia 2008

O Konferencji  |  Forum  | Galeria | Partnerzy  | Program  | Rejestracja | Uczestnicy | Materia│y | Kontakt | FAQ | Linki

Zaproszeni goÂcie

Lp

Imiŕ

Nazwisko

Placˇwka

MiejscowoŠ

1

Tomasz

Bodetko

Dyrektor Pionu Rozwi─ůza┼ä Biznesowych Komputronik S.A.

Poznań

2

Wojciech

Buczkowski

Prezes Komputronik S.A.

Poznań

3

Szymon

Bujalski

Wiceprezes Komputronik S.A.

Poanań

4

Adam

Demidziuk

Kuratorium O┼Ťwiaty w Warszawie

Warszawa

5

Marcin

Depta

Kuratorium O┼Ťwiaty w Gorzowie Wlkp.

Gorz├│w Wlkp.

6

Jarosław

Dziuba

Prezes Phoenix Contact Wielkopolska

Nowy Tomy┼Ťl

7

Łukasz

Frański

Dyrektor Zespołu Szkół Nr 2

Nowy Tomy┼Ťl

8

Henryk

Helwing

Burmistrz Nowego Tomy┼Ťla

Nowy Tomy┼Ťl

9

El┼╝bieta

Helwing

Dyrektor Zespołu Szkół Licealnych

Nowy Tomy┼Ťl

10

Genowefa

Hreczyńska

Dyrektor Nowotomyskiego O┼Ťrodka Kultury

Nowy Tomy┼Ťl

11

Zbigniew S.

Jaguszewski

Kuratorium O┼Ťwiaty w Bydgoszczy

Bydgoszcz

12

Barbara

Jandy

Przewodnicz─ůca Komisji O┼Ťwiaty, Kultury, Sporty, Zdrowia i Opieki Spo┼éecznej

Nowy Tomy┼Ťl

13

Wojciech

Jankowiak

Wicemarszałek Województwa Wielkopolskiego

Poznań

14

Zenon

Kalicki

Kuratorium O┼Ťwiaty w Szczecinie

Szczecin

15

Lucyna

Kończal - Gnap

Dyrektor Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej

Nowy Tomy┼Ťl

16

Krzysztof

Kurszewski

Kuratorium O┼Ťwiaty w Gda┼äsku

Gdańsk

17

El┼╝bieta

Leszczyńska

Wielkopolski Kurator O┼Ťwiaty

Poznań

18

Hanna

Łobza

O┼Ťrodek Doskonalenia Nauczycieli

Poznań

19

El┼╝bieta

Matejka

Ministerstwo Edukacji Narodowej

Warszawa

20

Andrzej Jerzy

Mr├│z

Kuratorium O┼Ťwiaty w Katowicach

Katowice

21

Arleta

Nowak

Dyrektor Departamentu Edukacji i Nauki

22

Anna

Nowicka

Przewodnicz─ůca Rady Rodzic├│w

Nowy Tomy┼Ťl

23

Piotr

Patora

Kuratorium O┼Ťwiaty w ┼üodzi

Łódź

24

Ryszard

Perkowski

Kuratorium O┼Ťwiaty w Lublinie

Lublin

25

Jacek

Piotrowski

Wiceprezes Komputronik S.A.

Poznań

26

Ireneusz

Podolak

Kuratorium O┼Ťwiaty w Opolu

Opole

27

Krystyna

Po┼Ťlednia

Cz┼éonek Zarz─ůdu Wojew├│dztwa Wielkopolskiego

Poznań

28

Irena

Pyszyńska-Królak

Kuratorium O┼Ťwiaty w Poznaniu

Poznań

29

Marek

Sieczka

Kuratorium O┼Ťwiaty we Wroc┼éawiu

Wrocław

30

Karol

Siemion

Prezez Kiel Polska Sp. z o.o.

Nowy Tomy┼Ťl

31

Krzysztof

Sochoń

Kuratorium O┼Ťwiaty w Bia┼éymstoku

Białystok

32

Ryszard

Stefanowski

OFEK Oddział Wielkoplski

Poznań

33

Ewa

Superczyńska

O┼Ťrodek Doskonalenia Nauczycieli

Poznań

34

Maciej M.

Sysło

Uniwersytet Wrocławski

Wrocław

35

Ewelina

Szofer-Pajchrowska

Naczelnik Wydziału Promocji i Rozwoju Urzędu Miejskiego

Nowy Tomy┼Ťl

36

Anna

Szwedek

FIRMA "SZWEDEK"

Nowy Tomy┼Ťl

37

Piotr

Szymkowiak

Przewodnicz─ůcy Rady Miejskiej w Nowym Tomy┼Ťlu

38

Zbigniew

Talaga

Zespół Szkół Budownictwa Nr 1

Poznań

39

Ryszard

Tratwal

Dyrektor Zespo┼éu Szk├│┼é Og├│lnokszta┼éc─ůcych i Policealnych

Nowy Tomy┼Ťl

40

Ewa

Wawrzyniak

O┼Ťrodek Doskonalenia Nauczycieli

Poznań

41

Andrzej

Wilkoński

Starosta Nowotomyski

Nowy Tomy┼Ťl

42

Gra┼╝yna

Wodała

O┼Ťrodek Doskonalenia Nauczycieli

Poznań

43

Adam

Wojciechowski

Politechnika Poznańska

Poznań

44

Marek

Wo┼║niak

Marszałek Województwa Wielkopolskiego

Poznań

45

Romuald

Zieliński

Ministerstwo Edukacji Narodowej

Warszawa

46

Tomasz

Zwierzchowski

Kierownik Projektu "ECDL Przepustk─ů w Przysz┼éo┼Ť─ç"

Nowy Tomy┼Ťl

Uczestnicy  Konferencji

Lp

Imiŕ

Nazwisko

Placˇwka

MiejscowoŠ

1

Dariusz

Abratański

Szkoła Podstawowa w Stawie

Lubiszyn

2

Mirona

Adamska

Szkoła Podstawowa nr 15

Konin

3

Halina

Adaszyńska

O┼Ťrodek Doskonalenia Nauczycieli

Zielona G├│ra

4

Dariusz

Andrzejewski

Samorz─ůdowa Szko┼éa Podstawowa nr 6 im. Jana Paw┼éa II

Wrze┼Ťnia

5

Karolina

Antkowiak

Zesp├│┼é Szk├│┼é Og├│lnokszta┼éc─ůcych i Zawodowych w Pogorzeli

Pogorzela

6

Małgorzata

Bajon

Gimnazjum im. Powstańców Wielkopolskich

Lw├│wek

7

Adam

Balawajder

Gimnazjum nr 8

Zielona G├│ra

8

Magdalena

Bałuta

Zespół Szkół Zawodowych i Licealnych im. dra K. Hołogi

Nowy Tomy┼Ťl

9

Dariusz

Baran

Zespół Szkół im. Bł. Edmunda Bojanowskiego Szkoła Podstawowa i Gimnazjum nr 2

Piaski

10

Dariusz

Białecki

Szkoła Podstawowa nr1 w Kole

Koło

11

Katarzyna

Bielejewska

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych

Czarnk├│w

12

Władysław

Bobowski

Gimnazjum

Torzym

13

Tadeusz

Bochiński

Zespół Szkoła Podstawowa i Przedszkole

Biskupice

14

Jolanta

Bocian

Gimnazjum Nr 9

Gdańsk

15

Irena

Boczniewicz

Szkoła Podstawowa im. K. Makuszyńskiego w Wiechlicach

Szprotawa

16

Arkadiusz

Borach

Zespół Szkół Samochodowych im. inż. Tadeusza Tańskiego

Poznań

17

Paweł

Borowiec

Zespół Szkół nr 2

Szamotuły

18

Marta

Botulińska

Szkoła Podstawowa w Iłówcu

Brodnica

19

Cecylia

Brodzińska

Szkoła Podstawowa im. K. Makuszyńskiego w Wiechlicach

Szprotawa

20

Izabela

Bronczak

Gimnazjum im. F. Szo┼édrskiego w Nowym Tomy┼Ťlu

Zb─ůszy┼ä

21

Justyna

Brzezińska

Szkoła Podstawowa nr 2 w Międzychodzie

Mi─Ödzych├│d

22

Justyna

Buczkowska

Gimnazjum im. F. Szo┼édrskiego w Nowym Tomy┼Ťlu

Nowy Tomy┼Ťl

23

Mirosława

Bujko

SP im. BoWiD w Krzy┼╝u Wlkp.

Krzy┼╝ Wlkp.

24

Krzysztof

Bukowski

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. H. Sienkiewicza w Trzciance

Trzcianka

25

Konrad

Całko

Szkoła Podstawowa Kolsko

Kolsko

26

Władysław

Ceglecki

Szkoła Podstawowa w Bukowcu

Bukowiec

27

Kamila

Cendlak

Gimnazjum w Pogorzeli

Pogorzela

28

Paweł

Chełski

Szkoła Podstawowa im. K. Makuszyńskiego w Wiechlicach

Szprotawa

29

Karolina

Chmiel

Gimnazjum im. Powstańców Wlkp. w Budzyniu

Budzyń

30

Barbara

Chmielewska

Szkoła Podstawowa nr 15

Konin

31

Renata

Chojnacka

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Zofii Urbanowskiej

Konin

32

Lidia

Chudziak

Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wlkp.

Pniewy

33

Ireneusz

Cierniak

Gimnazjum im. Zjednoczonej Europy

Zakrzewo

34

Anna

Czaja

Szkoła Podstawowa Kolsko

Kolsko

35

Zbigniew

Czekała

Szkoła Podstawowa nr1

Luboń

36

Joanna

Czy┼╝owicz

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 8

Nowa S├│l

37

Jacek

Daniel

Chełm

38

Jolanta

Danielewicz-Zujewska

Gimnazjum nr 43 im. PTPN w Poznaniu

Poznań

39

Maria

Debere

Gimnazjum im. F. Szo┼édrskiego w Nowym Tomy┼Ťlu

Nowy Tomy┼Ťl

40

Jolanta

Dojcz

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Starkowie

Przem─Öt

41

Renata

Domagalska

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Sulechowie

Sulech├│w

42

Hanna

Drapiewska

Szkoła Podstawowa w Komornikach

Komorniki

43

Maria Magdalena

Dreczko

Ostr├│w Wielkopolski

44

Barbara

Dudziak

Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum

Zaniemy┼Ťl

45

Irena

Esmund

Szkoła Podstawowa im. K. Makuszyńskiego w Wiechlicach

Szprotawa

46

Agata

Faryniarz-Gumienna

LO1 Słupsk

Słupsk

47

Anna

Fediuk

Publiczna Szkoła Podstawowa w Drzonkowie

Drzonk├│w

48

Mikołaj

Fiksa

Zespół Szkół w Krzyżu Wlkp.

Krzy┼╝ Wlkp.

49

Krzysztof

Filipowiak

Zespół Szkół im A. Mickiewicza w Objezierzu

Objezierze

50

Dariusz

Freudenreich

Szkoła Podstawowa im.Augusta Cieszkowskiego w Kicinie

Czerwonak

51

Kazimierz

Gajewski

Szko┼éa Podstawowa nr 2 Nowy Tomy┼Ťl

Nowy Tomy┼Ťl

52

El┼╝bieta

G─Ösior

Szkoła Podstawowa w Komornikach

Poznań

53

J├│zef

Gerowski

Gimnazjum Nr 2

Gostyń

54

Andrzej

Goławski

Zespół Szkół w Adamowie

Adam├│w

55

Aneta

Gorgoń-Matera

Gimnazjum im. Feliksa Szołdrskiego

Nowy Tomy┼Ťl

56

Anna

Grabiec-Kamoda

I Liceum w Koninie

Kazimierz Biskupi

57

Marzanna

Greń

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Stefana Batorego w Brodach

Brody

58

Joanna

Gruszczyńska

Gimnazjum w Zb─ůszyniu

Zb─ůszy┼ä

59

Aleksander

Gruszczyński

Gimnazjum im. Jana Pawła II

Czerwieńsk

60

Ewa

Grzegorska

Zespół Szkół Budowlanych

Poznań

61

Arkadiusz

Grzelak

Gimnazjum im. Jana Pawła II w Rychwale

Rychwał

62

Małgorzata

Grzymska

Gimnazjum we Władysławowie

Władysławów

63

Małgorzata

Gucia

Gimnazjum im. Feliksa Szołdrskiego

Nowy Tomy┼Ťl

64

Piotr

Gumienny

LO1 Słupsk

Słupsk

65

Krzysztof

Hałas

Gimnazjum im. F.Szołdrskiego

Nowy Tomy┼Ťl

66

Katarzyna

Hałas

Szkoła Podstawowa w Mrowinie

Mrowino

67

Grzegorz

Heymann

Zespół Szkół w Kwilczu

Kwilcz

68

Michał

Hopfinger

Zesp├│┼é Szk├│┼é Ponadgimnazjalnych im. S.Staszica w Nakle n. Noteci─ů

Nak┼éo nad Noteci─ů

69

Danuta

Irek

Szkoła Podstawowa im. K. Makuszyńskiego w Wiechlicach

Szprotawa

70

Mikołaj

Jackowiak

Gimnazjum Nr 2

Gostyń

71

Jacek

Jagieło

Gimnazjum im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego

Piotrk├│w Kujawski

72

Paweł

Jakubowski

Szkoła Podstawowa

Opalenica

73

Bo┼╝ena

Jańczak

Szkoła Podstawowa Nr 1

Kamień Pomorski

74

Justyna

Janowska

Szko┼éa Podstawowa w Borui Ko┼Ťcielnej

Nowy Tomy┼Ťl

75

Andrzej

Jany

Gimnazjum im. Polsjkich Olimpijczyk├│w w Kraszewicach

Kraszewice

76

Marlena

Jarczewska

Gimnazjum im. F. Szo┼édrskiego w Nowym Tomy┼Ťlu

Nowy Tomy┼Ťl

77

Iwona

Jaroszewska

Zespół Szkół Publicznych nr 3

Pleszew

78

Jolanta

Jasińska

Publiczna Szkoła Podstawowa w Zawadzie

Zawada

79

Emilia

J─Ödrzejczak

Gimnazjum im. Zbigniewa Herberta

Wronki

80

Agnieszka

J─Ödrzejczak

Gimnazjum im. F. Szołdrskiego

Nowy Tomy┼Ťl

81

Krystyna

J─Ö┼Ťko

Szkoła Podstawowa nr 1 w Czarnkowie

Czarnk├│w

82

DOROTA

JELIŃSKA

Szkoła Podstawowa

Budzyń

83

Anna

Jessa

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Józefa Nojego

Czarnk├│w

84

Danuta

Jurek

SZKOłA PODSTAWOWA W NABYSZYCACH

ODOLAN├│W

85

Grzegorz

Kaczmarek

Gimnazjum im. F. Szo┼édrskiego w Nowym Tomy┼Ťlu

Lw├│wek Wlkp.

86

EL┼╗BIETA

KACZMAREK

ZS NR 2 w Nowym Tomy┼Ťlu

Nowy Tomy┼Ťl

87

Beata

Kaczmarek

VI Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. J. Lelewela

Stryk├│w

88

Janusz

Kaja

Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne SA

Warszawa

89

Tadeusz

Kaleta

Zespół Szkół nr 5

Ełk

90

Artur

Kamiński

Komputer Serwis Poznań

Poznan

91

Ryszard

Kania

Zespół Szkół w Adamowie

Adam├│w

92

Adam

Kania

Zespół Szkół im. Polskich Noblistów w Kłoczewie

Kłoczew

93

Longin

Kaniewski

Szkoła Podstawowa nr 1

Brze┼Ť─ç Kujawski

94

Joanna

Kardasz

Szkoła Podstawowa nr 6 w Śremie

Śrem

95

Zbigniew

Karwasiński

GIMNAZJUM ST─śSZEW

St─Öszew

96

Antoni

Kasica

M┼éodzie┼╝owy O┼Ťrodek Wychowawczy w Antoniewie

Antoniewo

97

Marta

Kasprowicz

Ryczywół

Ryczywół

98

Artur

Kasprzak

Szkoła Podstawowa w Kunowie

Kunowo

99

Błażej

Kasprzak

I Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce

Rawicz

100

Ksawery

Kempa

Szkoła Podstawowa Nr 5

Gostyń

101

Jolanta

Klak

Szkoła Podstawowa nr 4

Śrem

102

Bogna

Kmita

Gimnazjum im. Zbigniewa Herberta

Wronki

103

Honorata

Kocerka

Zespól Szkół Publicznych nr 2 w Pleszewie

Pleszew

104

Wlodzimierz

Kogut

Szkoła Podstawowa im Adama Mickiewicza w Pogorzeli

Pogorzela

105

Maciej

Kolankiewicz

Gimnazjum nr 3 w Swarz─Ödzu, LO3 w Poznaniu, LO przy Zgromadzeniu Sacre-Coeur

Swarz─Ödz

106

Jerzy

Ko┼Ťmider

Zespół Szkół w Krzyżu Wlkp.

Krzy┼╝ Wlkp.

107

Paweł

Koncewicz

Zespół Szkół Zawodowych im.Powstańców Wielkopolskich w Gostyniu

Gostyń

108

Anna

Konieczka

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Czarnków

Czarnk├│w

109

Mirosław

Konieczny

I Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce w Rawiczu

Rawicz

110

Marcin

Konieczny

Zespół Szkół Szkoła Podstawowa im. M. Kopernika i Gimnazjum nr 1 w Piaskach

Piaski

111

Kazimierz

Kosmaciński

Zsespół Szkół Nr 4 w Ostrowcu Świętokrzyskim

Ostrowiec Świętokrzyski

112

Anna

Kotecka

Zesp├│┼é Szk├│┼é Og├│lnokszta┼éc─ůcych nr 1 w Zb─ůszyniu

Zb─ůszy┼ä

113

Dorota

Kotnarowska

Szkoła Podstawowa nr 21

Lublin

114

Piotr

Kowalski

Szkoła Podstawowa nr1

Złotów

115

Katarzyna

Koza

Szkoła Podstawowa w Bukowcu

Nowy Tomy┼Ťl

116

Violetta

Kozielczyk

Zespół Szkół Publicznych nr 3

Pleszew

117

El┼╝bieta

Kreczmer

Szkoła Podstawowa Nr 1

Nowy Tomy┼Ťl

118

Krystyna

Kromska

Szko┼éa Podstawowa im. Arkadego Fiedlera w Zb─ůszyniu

Zb─ůszy┼ä

119

Dorota

Kry┼Ť

Gimnazjum w Wierzbnie

Odolan├│w

120

Paweł

Kubiak

Gimnazjum nr 3 im. Polskich Noblist├│w w Swarz─Ödzu

Swarz─Ödz

121

Agnieszka

Kubiak

Zespół Szkół Specjalnych w Jarocinie

Jarocin

122

Justyna

Kucz

Szko┼éa Podstawowa w Boru Ko┼Ťcielnej

Nowy Tomy┼Ťl

123

Aleksander

Ku┼║niak

Zespół Szkół Gimnazjum i Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Przemęcie

Przem─Öt

124

Renata

Kurasińska

Gimnazjum im. F. Szołdrskiego

Nowy Tomy┼Ťl

125

Michał

Kuropaczewski

Zespół Szkół Specjalnych w Jarocinie

Jarocin

126

DONATA

LASKOWSKA

Zespół Szkół Zawodowych Nr 6 im. J. Lelewela

Poznań

127

Sławomir

Le┼Ťniarek

Gimnazjum

Buk

128

Piotr

Lewandowski

Szkoła Podstawowa im. bł. E. Bojanowskiego w Bojanowie

Bojanowo

129

Mirosława

Liman

Zespół Szkół nr 2

Nowy Tomy┼Ťl

130

Nina

Lipert

Gimnazjum we Władysławowie

Władysławów

131

Mieczysław

┼╗mijowski

Gimnazjum im. Adama Mickiewicza w Brodach

Brody

132

DANUTA

ŁEBKOWSKA

MIEJSKA I POWIATOWA BIBLIOTEKA PUBLICZNA W NOWYM TOMY┼ŤLU FILIA BUKOWIEC

NOWY TOMY┼ŤL

133

Gra┼╝yna

Śliwińska

Publiczna Szkoła Podstawowa w Przyborowie

Nowa S├│l

134

Ksenia

Śmietankowska

Gimnazjum Nr 9 w Gdańsku

Gdańsk

135

Magdalena

Śniecińska

Og├│lnokszta┼éc─ůca Szko┼éa Baletowa w Poznaniu

Poznań

136

Stanisław

Łukaszewicz

Zespół Szkół Technicznych w Trzciance

Trzcianka

137

Marta

Święcicka

Szkoła Podstawowa w Trzebielu

Trzebiel

138

Mirosław

Świentek

Gimnazjum im. gen. Dezyderego Chłapowskiego w Bojanowie

Rawicz

139

Agata

Ma─çkowiak

Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera w Czapurach

Poznań

140

Mariola

Majchrzak

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Stefana Batorego w Brodach

Brody

141

JERZY

MAKSYMOWICZ

SZKOłA PODSTAWOWA w STARYM KUROWIE

STARE KUROWO

142

Wioletta

Malecka

CKU

Ostr├│da

143

Ewa

Malinowska

Publiczna Biblioteka Pedagogiczna

Piła

144

Wojciech

Małuch

Zespół Szkół Ekonomicznych

Piła

145

Aleksander

Marchewka

GIMNAZJUM ST─śSZEW

St─Öszew

146

Paweł

Matkowski

Zespół Szkoła Podstawowa i Przedszkole w Biskupicach

Biskupice

147

Aleksander

Matrejek

Zespół Szkół nr 13

Gorz├│w Wlkp.

148

Hanna

Matyaszczyk

Gimnazjum w Zb─ůszyniu

Zb─ůszy┼ä

149

┼╗aneta

Mazurkiewicz

SP im. BoWiD w Krzy┼╝u Wlkp.

Krzy┼╝ Wlkp.

150

Małgorzata

Michalska

Szkoła Podstawowa nr 21

Lublin

151

Bernardeta

Mickiewicz

Gimnazjum im. Adama Mickiewicza w Brodach

Brody

152

Agnieszka

Mleczkowska

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Sulechowie

Sulech├│w

153

Celina

Mołdrzyk

Szkoła Podstawowa

Wielichowo

154

Krzysztof

Mr├│z

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3

Gniezno

155

Radosław

Musiał

Gimnazjum im. Powstańców Wielkopolskich

Lw├│wek

156

Justyna

Napierała

Gimnazjum im.Feliksa Szo┼édrskiego w Nowym Tomy┼Ťlu

Nowy Tomy┼Ťl

157

Rafał

Nawrocki

Gimnazjum im. Zbigniewa Herberta

Wronki

158

Maria

Neubauer-Darska

Gimnazjum w Nowym Tomy┼Ťlu

Nowy Tomy┼Ťl

159

El┼╝bieta

Nikolin

Zespół Szkół w Bolewicach

Bolewice

160

Jerzy

Nowacki

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Słodkowie Trzecim

Niedrzwica Du┼╝a

161

Jacek

Nowak

Zespół Szkół Technicznych w Trzciance

Trzcianka

162

Adam

Nowak

Zespół Szkół Publicznych nr 2

Ostrowiec Świętokrzyski

163

Hieronim

Nowakowski

Gimnazjum w Młynkowie

Połajewo

164

Magdalena

Ogły

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Zofii Urbanowskiej

Konin

165

Dorota

Ogrodowska

Szkoła Podstawowa

Kolsko

166

Marlena

Oko-Kowalczyk

Gimnazjum im. Powstańców Wlkp. w Budzyniu

Budzyń

167

Czesław

Oleszczyszyn

Gimnazjum w Gryfinie

Gryfino

168

Ewa

Olszak

Szkoła Podstawowa im. A. Mickiewicza w Pogorzeli

Pogorzela

169

Zbigniew

Orchowski

Szkoła Podstawowa Nr 3

Słupca

170

Renata

Orlicka

Gimnazjum im. F. Szo┼édrskiego w Nowym Tomy┼Ťlu

Nowy Tomy┼Ťl

171

Agnieszka

Ostrowska

Szkoła Podstawowa Nr 1

Nowy Tomy┼Ťl

172

Anna

Owsiańska

Szkoła Podstawowa im. A. i Wł. Niegolewskich

Opalenica

173

Jolanta

Pańczak

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1

Nowa S├│l

174

Leszek

Pańczak

Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce

Nowa S├│l

175

Małgorzata

Paszke

Gimnazjum w Nowym Tomy┼Ťlu

Nowy Tomy┼Ťl

176

Małgorzata

Paszkowiak

Gimnazjum nr 1

Gostyń

177

Maciej

Patelski

I Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce

W─ůgrowiec

178

Katarzyna

Pawlak

Gimnazjum im. Powstańców Wlkp. w Budzyniu

Budzyń

179

Roman

Pawłowski

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Wielkopolskich

Swarz─Ödz

180

Ewa-Maria

Pi─ůtas

Gimnazjum im. F. Szo┼édrskiego w Nowym Tomy┼Ťlu

Nowy Tomy┼Ťl

181

Grzegorz

Pi─ůtas

Gimnazjum im. F. Szo┼édrskiego w Nowym Tomy┼Ťlu

Nowy Tomy┼Ťl

182

Renata

Pietrzak

I Liceum w Koninie

Konin

183

Grzegorz

Plucinski

Szkoła Podstawowa Nr 1

Ko┼║min Wlkp.

184

El┼╝bieta

Pluskota

Szkoła Podstawowa nr 2 w Międzychodzie

Mi─Ödzych├│d

185

Dariusz

Podgajny

Zespół Szkół Publicznych nr 2 w Ostrowcu Świętokrzyskim

Ostrowiec Świętokrzyski

186

Marzena

Puderecka

Gimnazjum Nr 9 w Gdańsku

Gdańsk

187

Anna

Rasmus

Szkoła Podstawowa nr 2

Toruń

188

Norbert

Rataj

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. H. Sienkiewicza w Trzciance

Trzcianka

189

Teresa

Ratajczak

Gimnazjum im. Powstańców Wielkopolskich

Lw├│wek

190

Stefan

R─Öko┼Ť

Zespół Szkół Zawodowych i Licealnych im. dra K. Hołogi

Nowy Tomy┼Ťl

191

Sebastina

Richter-Kłopocka

Zepół Szkół Publicznych nr 2 w Pleszewie

Pleszew

192

Alicja

Rogawska

Szkoła Podstawowa nr 15

Konin

193

Renata

Ro┼╝ek

GIMNAZJUM ST─śSZEW

St─Öszew

194

Milena

Rybicka

Urz─ůd Miejski w Nowym Tomy┼Ťlu

Nowy Tomy┼Ťl

195

Krzysztof

Rybka

Zesp├│┼é Szk├│┼é Og├│lnokszta┼éc─ůcych i Zawodowych w Pogorzeli

Pogorzela

196

Jolanta

Rzepka

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Słodkowie Trzecim

Str├│┼╝a

197

Maciej

Rzewuski

PSP Zakrzewo

Zakrzewo

198

Iwona

Sadowska

SP im. BoWiD w Krzyzu Wlkp.

Krzy┼╝ Wlkp.

199

Waldemar

Sadowski

Gimnazjum nr 1

Gostyń

200

Małgorzata

Sieradzon

Gimnazjum nr 2 im. Marszałka J. Piłsudskiego

Kutno

201

Mirosława

Skiba

Szkoła Podstawowa w Bieniowie

┼╗ary

202

Wiesława

Skoczylas

Gimnazjum Nowy Tomy┼Ťl

Nowy Tomysl

203

Magdalena

Smolińska-Luleczka

Gimnazjum

Buk

204

El┼╝bieta

Sobieszek

Gimnazjum nr 2 im. Marszałka J. Piłsudskiego

Kutno

205

Marcin

Socha

Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Brzechwy w Swarzędzu

Swarz─Ödz

206

Rafał M.

Socha

Zesp├│┼é Szk├│┼é Politechnicznych we Wrze┼Ťni, Zak┼éad Technologii Kszta┼écenia UAM, Polskie Towarzystwo Technologii i Medi├│w Edukacyjnych

Pozna┼ä, Wrze┼Ťnia

207

Ewa

Sosnowska

Szkoła Podstawowa Kolsko

Kolsko

208

Dariusz

Stachecki

Gimnazjum im. Feliksa Szo┼édrskiego w Nowym Tomy┼Ťlu

Nowy Tomy┼Ťl

209

Wojciech

Stankiewicz

Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce w Nowej Soli

Nowa S├│l

210

Piotr

Stencel

Gimnazjum im. Polskich Noblist├│w

Nowe Skalmierzyce

211

tomasz

straszkiewicz

szko┼éa podstawowa w g─ůdkowie wielkim

torzym

212

J─Ödrzej

Szczepaniak

Zesp├│┼é Szk├│┼é w Jezierzycach Ko┼Ťcielnych

Krzycko Małe

213

Barbara

Szczerbińska

Szkoła Podstawowa nr 2

Gryfino

214

Mirosława

Sznycer

Gimnazjum

Buk

215

Magdalena

Sztyler

Szkoła Podstawowa nr 127

Warszawa

216

Grzegorz

Szuleta

Szko┼éa Podstawowa Nr 2 im. Tadeusza Ko┼Ťciuszki

Słupsk

217

Waldemar

Szymański

Zespół Szkół Zawodowych

Wolsztyn

218

Andrzej

Szymczak

Gimnazjum nr 1 im. R. Schumana Warszawa

Warszawa

219

Bo┼╝ena

Szyszkowska-Sienkiewicz

Zespół Szkół Chemicznych i Przemysłu Spożywczego im. gen. Fr. Kleeberga

Lublin

220

Marcin

Tajchert

Szkoła Podstawowa

Kębłowo

221

Anna

Talar

Szkoła Podstawowa Wysoka Kam.

Golczewo

222

Danuta

Timm

Szkola Podstawowa nr 21

Poznań

223

Rafał

Topolski

Szko┼éa Podstawowa nr 2 im. J. Kusoci┼äskiego w My┼Ťliborzu

My┼Ťlib├│rz

224

Mirosława

Trafas

Szkoła Podstawowa im. A. Fiedlera w Połajewie

Połajewo

225

Krzysztof

Urbaniak

Gimnazjum im. Feliksa Szołdrskiego

Nowy Tomy┼Ťl

226

El┼╝bieta

Waszak

Zespół Szkolno - Przedszkolny, Szkoła Podstawowa im. A. Fiedlera

Budzis┼éaw Ko┼Ťcielny

227

Mariola

Wawrocka

Szkoła Podstawowa im. A. Mickiewicza w Pogorzeli

Pogorzela

228

Wojciech

Wawrzyńczak

Zespół Szkół nr 5

Ełk

229

Zuzanna

Wawrzyniak

GIMNAZJUM ST─śSZEW

St─Öszew

230

Andrzej

Wawrzynowicz

Zespół Szkół Zawodowych w Wolsztynie

Wolsztyn

231

Paweł

WEIMANN

Szkoła Podstawowa im. Antoniny Woźnej

Zb─ůszy┼ä

232

Łukasz

Widera

Szkoła Podstawowa nr 3 w Rydułtowach

Rydułtowy

233

Halina

Wilk- Brzezicka

Publiczna Szkoła Podstawowa w Drzonkowie

Drzonk├│w

234

Jacek

Wi┼Ťniewski

Gimnazjum im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego

Piotrk├│w Kujawski

235

Waldemar

Wi┼Ťniewski

Szkoła Podstawowa Kolsko

Kolsko

236

Wojciech

Wiński

Poznań

237

Ilona

Wojcieszak

Zespół Szkół Publicznych nr 2 w Pleszewie

Pleszew

238

Wiesława

Wolniak

VIII Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. A. Mickiewicza

Poznań

239

Mariusz

Wołosz

Zespół Szkół nr 2

Nowa Deba

240

Hanna

Worsztynowicz

Szkoła Podstawowa nr 6 w Śremie

Śrem

241

Magdalena

Wygryz

Szkoła Podstawowa, Gimnazjum, LO

Gniezno

242

Justyna

Wyrwa

SP im. BoWiD w Krzyzu Wlkp.

Krzy┼╝ Wlkp.

243

Marta

Wysocka

III Liceum im.C.K.Norwida

Konin

244

ANDRZEJ

ZAJ─äC

PUBLICZNE GIMNAZJUM NR 3 W OSTROWCU ┼ÜWI─śTOKRZYSKIM

OSTROWIEC ┼ÜWI─śTOKRZYSKI

245

Dorota

Zalewska

Gimnazjum im.Feliksa Szołdrskiego

Nowy Tomy┼Ťl

246

Robert

Zalewski

Szkoła Podstawowa nr 5 w Koninie

Konin

247

Ryszard

Zenker

X Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce w Poznaniu

Poznań

248

Robert

Ziółkowski

Zespół Szkół Technicznych w Trzciance

Trzcianka

Program konferencji