KONFERENCJA ADMINISTRATORÓW SZKOLNYCH SIECI KOMPUTEROWYCH

IV Konferencja Administratorów Szkolnych Sieci Komputerowych
KASSK 2008
Nowy Tomyśl 4-6 kwietnia 2008

O Konferencji  |  Forum  | Galeria | Partnerzy  | Program  | Rejestracja | Uczestnicy | Materiały | Kontakt | FAQ | Linki


Najczęściej zadawane pytania
Dla kogo przeznaczona jest konferencja?
Czy na konferencji będzie zapewnione wyżywienie?
Jak jaki sposób będzie zorganizowane zakwaterowanie?
Ile wynosi wpisowe? Jak dokonać wpłaty?
Jak będą odbywały się zajęcia?
Jak dojechać do Nowego Tomyśla? Jak znaleźć Gimnazjum?
Dla kogo przeznaczona jest konferencja?
Konferencja tradycyjnie adresowana jest do nauczycieli informatyki i technologii informacyjnej, administratorów szkolnych sieci komputerowych, opiekunów pracowni komputerowych i Internetowych Centrów Informacji Multimedialnej (ICIM) oraz wszystkich  stosujących lub zainteresowanych stosowaniem TIK w oświacie. Konferencja ma służyć wymianie doświadczeń nauczycieli, którzy przyjeżdżają do nas z całej Polski, doskonaleniu swojego warsztatu zarówno administracyjnego jak i dydaktycznego, ma być okazją do spotkania z wieloma autorytetami, nowymi technologiami i rozwiązaniami metodycznymi.

Ze względu na charakter konferencji, zaproszenie kierujemy również do nauczycieli bibliotekarzy, nauczycieli języków obcych. Pragniemy gościć w swoim gronie dyrektorów szkół i placówek oświatowo-wychowawczych oraz władze samorządowe. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą, żeby polska szkoła była nowoczesna, bezpieczna i atrakcyjna.

Spotkanie, prócz ciekawych wykładów, warsztatów, spotkań i dyskusji ma być również formą oderwania się od codziennej szkolnej rzeczywistości, integracją środowiska nauczycieli - administratorów. Chcemy, aby Konferencja była spotkaniem atrakcyjnym. Dlatego prócz zajęć i wykładów proponujemy spotkanie integracyjne przy ognisku w wigwamie w "Klimkowej Osadzie" przy muzyce, dobrym jedzonku i napojach. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie!

<<  powrót     

Czy na konferencji będzie zapewnione wyżywienie?
Tak. Zapewniamy obiad w piątek i w sobotę. Wszystkich uczestników zapraszamy też w sobotę na plenerową kolację w Wigwamie na ranczo "Klimkowa osada". Na kolację zapewniamy transport.

Podczas konferencji dla uczestników będzie również dostępna kawa, herbata i ciasteczka.

Osoby zakwaterowane w  Schronisku Młodzieżowym w Starym Tomyślu otrzymają również talony na kolację w piątek oraz 2 śniadania w sobotę i w niedzielę.
Uczestnicy zakwaterowani w ośrodku wypoczynkowym OAZA piątkową kolację i śniadania otrzymują w ośrodku. Zapewniamy transport pomiędzy miejscami noclegu i szkoleń.

Wszystkie posiłki oraz transport są dla uczestników bezpłatne - wliczone w koszt "wpisowego".

Dla zainteresowanych, będzie również możliwość wykupienia obiadu w niedzielę, który nie pokrywa cena "wpisowego".

<<  powrót     

Jak jaki sposób będzie zorganizowane zakwaterowanie?
Dla osób, które chcą skorzystać z noclegu zarezerwowaliśmy miejsca w Schronisku Młodzieżowym w Starym Tomyślu oraz w Ośrodkach OAZA i Porażyn http://www.oaza.win.pl/.
Podczas rejestracji należy wybrać jedną z trzech opcji:
  • bez zakwaterowania (wpisowe 100 zł)
  • nocleg w schronisku młodzieżowym (wpisowe 150 zł)
  • nocleg w ośrodku wypoczynkowym OAZA lub PORAŻYN (wpisowe 180 zł)
Noclegi w OAZIE mają wyższy standard, niż w schronisku, które dysponuje łóżkami piętrowymi. Uczestnicy zakwaterowani w OAZIE, otrzymują śniadanie w ośrodku, natomiast zakwaterowani w Schronisku Młodzieżowym otrzymują śniadanie w Gimnazjum. Zapewniamy nieodpłatny transport pomiędzy miejscami zakwaterowania a Gimnazjum. 
Informację o miejscu zakwaterowania będziemy na bieżąco wysyłać na podany w formularzu adres e-mail. Pokoje będziemy obsadzać w kolejności otrzymania wpisowego na nasze konto, aż do wyczerpania miejsc. Szczegółowych informacji udziela Marlena Jarczewska.

Można skorzystać również z innej bazy noclegowej. Dla wygody podajemy dane tele-adresowe, jednak nie pośredniczymy w rezerwacji miejsc.

<<  powrót     

Ile wynosi wpisowe? Jak dokonać wpłaty?
Wpisowe uzależnione jest od zakwaterowania:
  • bez zakwaterowania (wpisowe 100 zł)
  • nocleg w schronisku młodzieżowym (wpisowe 150 zł)
  • nocleg w ośrodku wypoczynkowym OAZA lub PORAŻYN (wpisowe 180 zł)
Istnieje możliwość otrzymania rachunku za udział lub noty księgowej obciążającej szkołę. Nie wystawiamy faktur vat oraz nie zwracamy kosztów dojazdu. W przypadku rezygnacji nie zwracamy opłaty wpisowej - prosimy zorganizować zastępstwo. Wpłatę należy kierować na konto:
Gimnazjum im. Feliksa Szołdrskiego
os. Północ 25 64-300 Nowy Tomyśl
51 1020 4144 0000 6602 0078 8794
PKO BP SA O/ Nowy Tomyśl
tytuł wpłaty: KASSK-2008 - imię i nazwisko uczestnika

 

<<  powrót     

Jak będą odbywały się zajęcia?
Pierwszy dzień konferencji (piątek) będzie w całości dniem wykładowym. Spodziewamy się jeszcze większej liczby uczestników niż w ubiegłym roku, dlatego wynajęliśmy salę widowiskową Nowotomyskiego Ośrodka Kultury. http://www.nok.home.pl

Zajęcia seminaryjno - warsztatowe  w sobotę i w niedzielę odbywać się będą w budynku Gimnazjum im. Feliksa Szołdrskiego - os. Północ 25 http://www.gim-nt.com. Tam też w niedzielę nastąpi podsumowanie i zakończenie konferencji oraz losowanie nagród.

Podobnie jak w latach ubiegłych, zajęcia będą odbywały się po kilka na jednym poziomie, tak aby każdy mógł wybrać dla siebie interesujący temat. Tematy warsztatów będą systematycznie umieszczane w dziale "program".
 

<<  powrót     

Jak dojechać do Nowego Tomyśla? Jak znaleźć Gimnazjum?
Dojazd do Nowego Tomyśla jest bardzo łatwy. Miasto leży w zachodniej części Wielkopolski - 60 km na zachód od Poznania. Znakomity dojazd gwarantują główne szlaki komunikacyjne - droga krajowa nr 2(E 30) Świecko - Warszawa, droga 302 do Zbąszynia, droga 305 do Wolsztyna i dalej do Zielonej Góry, oraz 307 do Poznania. Doskonałe połączenie z całym krajem zapewnia autostrada A2, której węzeł znajduje się 3 km od Nowego Tomyśla. Podróż autostrada do Poznania to tylko 30 minut.

Miasto leży także przy międzynarodowej linii kolejowej Paryż - Berlin - Warszawa - Moskwa. Podróż do Warszawy ekspresem "Lubuszanin". który zatrzymuje się w Nowym Tomyślu, trwa tylko 3,5 godz.

Dla posiadaczy Pocket PC wyposażonych w moduł GPS podajemy współrzędne:
  • Gimnazjum: N 52o19'13.59"     E 16o07'07.14"
  • Nowotomyski Ośrodek Kultury: N 52o18'56.92"     E 16o07'43.52"
Dla zainteresowanych publikujemy też plan miasta.
 

<<  powrót     

Program konferencji