KONFERENCJA ADMINISTRATORËW SZKOLNYCH SIECI KOMPUTEROWYCH

III Konferencja Administratorˇw Szkolnych Sieci Komputerowych
KASSK 2007
Nowy TomyÂl 23-25 marca 2007

O Konferencji  |  Forum  | Galeria | Partnerzy  | Program  | Rejestracja | Uczestnicy | Nagrody | Kontakt | FAQ | KASSK 2006

Uczestnicy  Konferencji

Lp

Imiŕ

Nazwisko

Placˇwka

MiejscowoŠ

1

Dariusz

Abratański

Gimnazjum im. Henryka Sienkiewicza w My┼Ťliborzu

My┼Ťlib├│rz

2

Małgorzata

Adamska

Publiczne Gimnazjum

Miasteczko Krajeńskie

3

Wiesława

Amietszajewa

II Liceum w Koninie im. K. K. Baczyńskiego

Konin

4

ANNA

ANDRZEJCZAK

ZESPÓŁ SZKÓŁ W SZYDŁOWIE

SZYDŁOWO

5

Dariusz

Andrzejewski

Samorz─ůdowa Szko┼éa Podstawowa nr 6

Wrze┼Ťnia

6

Karolina

Antkowiak

Zesp├│┼é Szk├│┼é Og├│lnokszta┼éc─ůcych i Zawodowych w Pogorzeli

Pogorzela

7

Tomasz

Balicki

Gimnazjum Publiczne im. Jana Pawła II

Łobżenica

8

Dariusz

Baran

Zespół Szkół im.Bł. Edmunda Bojanowskiego Szkoła Podstawowa i Gimnazjum nr 2 w Szelejewie

Piaski Wlkp.

9

Danuta

Bartkowiak - Siekańska

Szko┼éa Podstawowa nr 84 im. Tadeusza Ko┼Ťciuszki

Poznań

10

Anna

Bartniczak

I Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. T. Ko┼Ťciuszki w Jarocinie

Jarocin

11

Dariusz

Białecki

Szkoła Podstawowa nr1 w Kole

Koło

12

Tadeusz

Bochiński

Szkoła Podstawowa w Biskupicach

Biskupice

13

Paweł

Borowiec

Zespół Szkół nr2

Szamotuły

14

Henryk

Brodniewicz

Szkoła Podstawowa w Maniewie

Maniewo

15

Izabela

Bronczak

Gimnazjum im. Feliksa Szo┼édrskiego w Nowym Tomy┼Ťlu

Zb─ůszy┼ä

16

Jacek

Brzostowski

Szkoła Podstawowa w Łeknie

Łukowo 1

17

Justyna

Buczkowska

Gimnazjum w Zb─ůszyniu

Zb─ůszy┼ä

18

Kamila

Cendlak

Gimnazjum w Pogorzeli

Pogorzela

19

Renata

Chojnacka

Szkoła Podstawowa nr 1

Konin

20

Gra┼╝yna

Chrystek

Szkoła Podstawowa im. J. Kusocińskiego w Opatówku

Opat├│wek

21

Urszula

Cichocka

Zespól Szkół Ekonomicznych im. C.Ratajskiego

Śrem

22

Ireneusz

Cierniak

Gimnazjum im. Zjednoczonej Europy w Zakrzewie

Zakrzewo

23

Beata

Czekała

Szkoła Podstawowa nr3 im.gen.dyw.T.Kutrzeby w Luboniu

Luboń

24

Wiesława

Czy┼╝

Szkoła Podstawowa nr 4 w Jarocinie

Jarocin

25

Sławomir

D─Öbowicz

SOSW Rydzyna

Rydzyna

26

Jolanta

Dojcz

Zespół Szkolno - Przedszkolny w Starkowie

Przem─Öt

27

Tomasz

Dolata

I Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. Powsta┼äc├│w Wlkp. w W─ůgrowcu

W─ůgrowiec

28

Hanna

Drapiewska

Szkoła Podstawowa w Komornikach

Komorniki

29

Maria Magdalena

Dreczko

Szkoła Podstawowa nr 6 w Ostrowie Wielkopolskim

Ostr├│w Wielkopolski

30

Emilia

Drzewiecka

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Kotowie

Granowo

31

Barbara

Dudziak

zespół szkoły Podstawowej i Gimnazjum

Zaniemy┼Ťl

32

Marek

Elantkowski

Gimnazjum Publiczne w W─ůsowie

W─ůsowo

33

El┼╝bieta

Eliks

Gimnazjum nr 8

Poznań

34

Krzysztof

Filipowiak

Zespół Szkół im. A. Mickiewicza w Objezierzu

Objezierze

35

Anna

Fr─ůckowiak

Specjalny O┼Ťrodek Szkolno-Wychowawczy

W─ůgrowiec

36

Dariusz

Freudenreich

Szkoła Podstawowa im.Augusta Cieszkowskiego w Kicinie

Czerwonak

37

Dariusz

Freudenreich

Szkoła Podstawowa im.Augusta Cieszkowskiego w Kicinie

Czerwonak

38

J├│zef

Gerowski

Gimnazjum Nr 2 w Gostyniu

Gostyń

39

Anna

Go┼Ťciniak

Szkoła Podstawowa w Sarbicach

Przykona

40

Anna

Grabiec-Kamoda

I Liceum im. T. Ko┼Ťciuszki

Konin

41

Paweł

Grze┼Ťkowiak

Gimnazjum nr 2 im. Andrzeja Pr─ůdzy┼äskiego

Wrze┼Ťnia

42

Małgorzata

Gucia

Gimnazjum im. F.Szołdrskiego

Nowy Tomy┼Ťl

43

Krzysztof

Hałas

Gimnazjum im. F. Szo┼édrskiego w Nowym Tomy┼Ťlu

Nowy Tomy┼Ťl

44

Grzegorz

Heymann

Gimnazjum w Zespole Szkół w Kwilczu

Kwilcz

45

Justyna

Hildebrand

Szkoła Podstawowa Dakowy Mokre

Opalenica

46

Teresa

Horowska

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II

Kazimierz Biskupi

47

Mikołaj

Jackowiak

Gimnazjum nr 2

Gostyń

48

Justyna

Janowska

Szko┼éa Podstawowa w Borui Ko┼Ťcielnej

Nowy Tomy┼Ťl

49

Marlena

Jarczewska

Gimnazjum im. Feliksa Szo┼édrskiego w Nowym Tomy┼Ťlu

Nowy Tomy┼Ťl

50

Marcin

Jarmuda

SP nr 7 w Poznaniu

Poznań

51

Iwona

Jaroszewska

Zespół Szkół Publicznych nr 3

Pleszew

52

Marcin

J─Ödroszkowiak

Gimnazjum w Manieczkach

Śrem

53

Krystyna

J─Ö┼Ťko

Szkoła Podstawowa nr 1 im. H. Sienkiewicza

Czarnk├│w

54

Anna

Jessa

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Józefa Nojego

Czarnk├│w

55

Lucyna

Ju┼Ť

Zespół Szkół

Ostror├│g

56

Marek

Juskowiak

Gimnazjum 1 Śrem

Śrem

57

Daniel

Kaczmarek

Szkoła Podstawowa Nr 1 w Wolsztynie

Kębłowo

58

Grzegorz

Kaczmarek

Gimnazjum im. Feliksa Szo┼édrskiego w Nowym Tomy┼Ťlu

Lw├│wek Wlkp.

59

Rahul

Kaden

Reggie

Federico

60

Joanna

Kardasz

Szkoła Podstawowa nr 6 w Śremie

Śrem

61

Anna

Karge

Zespół Szkół

Ostror├│g

62

Zbigniew

Karwasiński

Gimnazjum im. Powstańców Wielkopolskich

St─Öszew

63

Antoni

Kasica

M┼éodzie┼╝owy O┼Ťrodek Wychowawczy w Antoniewie

Skoki

64

Marta

Kasprowicz

Szkoła Podstawowa w Ryczywole

Ryczywół

65

Artur

Kasprzak

Szkoła Podstawowa w Kunowie

Gostyń

66

Jacek

Kawałek

Z.S. im. H. Sienkiewicza

Kołobrzeg

67

Andrzej

Kawka

Gimnazjum Publiczne im. Jana Pawła II

Łobżenica

68

Ksawery

Kempa

Szkoła Podstawowa Nr5

Gostyń

69

Jolanta

Klak

Szkoła Podstawowa nr 4 w Śremie

Śrem

70

Krzysztof

Klejbor

Zespół Szkół Elektro - Mechanicznych w Złotowie

Złotów

71

Bogna

Kmita

Gimnazjum im. Zbigniewa Herberta we Wronkach

Wronki

72

Honorata

Kocerka

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi w Pleszewie

Pleszew

73

Wlodzimierz

Kogut

Szkoła Podstawowa im Adama Mickiewicza w Pogorzeli

Pogorzela

74

Maciej

Kolankiewicz

Gimnazjum nr 3 w Swarzedzu i LO3 w Poznaniu

Swarzedz

75

Aleksandra

Kolendo

Szkoła Podstawowa

Lusowo

76

Marcin

Konieczny

Zespół Szkół Szkoła Podstawowa im. M. Kopernika i Gimnazjum nr 1 w Piaskach

Piaski

77

Piotr

Kornatka

Zespół Skół Ekonomicznych im. S. Staszica w Poznaniu

Poznań

78

Marek

Kostka

Zespół Szkół Zawodowych im. H. Cegielskiego

Środa Wielkopolska

79

Danuta

Kowalska

GimnazjumPubliczne im. Jana Pawła II

Łobżenica

80

Piotr

Kowalski

Szkoła Podstawowa nr1

Złotów

81

Katarzyna

Koza

Szkoła Podstawowa w Bukowcu

Bukowiec

82

Violetta

Kozielczyk

Zespół Szkół Publicznych nr 3

Pleszew

83

Karol

Krawczyński

Zespół Szkół Samochodowych

Kalisz

84

Agnieszka

Kr├│likowska

Szko┼éa Podstawowa Ksi─ů┼╝ Wlkp.

Ksi─ů┼╝ Wlkp.

85

El┼╝bieta

Kreczmer

Szkoła Podstawowa Nr 1

Nowy Tomy┼Ťl

86

Mariola

Krieger

Szkoła Podstawowa nr 60

Poznań

87

Krystyna

Kromska

Szko┼éa Podstawowa im. Arkadego Fiedlera w Zb─ůszyniu

Zb─ůszy┼ä

88

Paweł

Kubiak

Gimnazjum nr 3 im. Polskich Noblist├│w w Swarz─Ödzu

Swarz─Ödz

89

Alicja

Kubiak

SOSW Rydzyna

Rydzyna

90

Justyna

Kucz

Szkoła Podstawowa

Boruja Ko┼Ťcielna

91

Gra┼╝yna

Kukułka

GimnazjumPubliczne im. Jana Pawła 2

Łobżenica

92

Aleksander

Ku┼║niak

Zespół Szkół Gimnazjum i Szkoła Podstawowa im. Powst Wlkp. w Przemęcie

Przem─Öt

93

Renata

Kurasińska

Gimnazju im. F. Szo┼édrskiego w Nowym Tomy┼Ťlu

Nowy Tomy┼Ťl

94

Michał

Kuropaczewski

Zespół Szkół Specjalnych w Jarocinie

Jarocin

95

Ewa

Kwas

Zespół Szkół Gastronomicznych

Piła

96

DONATA

LASKOWSKA

Zespół Szkół Zawodowych Nr 6 im. J. Lelewela

Poznań

97

Stanisława

Le┼Ťniewska

Szkoła Podstawowa w Brodziszewie

Szamotuły

98

PIOTR

LEWANDOWSKI

SZKOłA PODSTAWOWA IM. Bł. EDMUNDA BOJANOWSKIEGO W BOJANOWIE

BOJANOWO

99

Stanisław

Lewandowski

Technikum Zawodowe dla Dorosłych Michał Lewandowski

Konin

100

Mirosława

Liman

Zesp├│┼é Szk├│┼é nr 2 Nowy Tomy┼Ťl

Nowy Tomysl

101

Wojciech

Lisek

Zespłó Szkół Rolniczych w Grzybnie

Grzybno 48

102

Lidia

Lisiecka

Gimnazjum Nr 2

Wolsztyn

103

Bartosz

┼╗ele┼║ny

Szkoła Podstawowa nr 6 w Śremie

Śrem

104

Marcin

Łęt

Gimnazjum im. Polskich Olimpijczyk├│w w Ostrowitem

Ostrowite

105

Małgorzata

Ślęzak

Szkoła Podstawowa w Żelicach

┼╗elice

106

Mirosław

Świentek

Gimnazjum im. gen. Dezyderego Chłapowskiego w Bojanowie

Bojanowo

107

Agata

Ma─çkowiak

Szkoła Podstawowa im. A. Fiedlera w Czapurach

Poznań

108

Katarzyna

Maciejewska

Gimnazjum nr 6 w Koninie

Konin

109

Wojciech

Małuch

Zespół Szkół Ekonomicznych w Pile

Piła

110

Błażej

Matczuk

Polsko-Angielskie Prywatne Gimnazjum

POZNAŃ

111

Paweł

Matkowski

Szkoła Podstawowa w Biskupicach

Biskupice

112

┼╗aneta

Mazurkiewicz

Szkoła Podstawowa im.BoWiD

Krzy┼╝ Wlkp.

113

Paweł

Melewski

Publiczna Szkoła Podstawowa w Ziminie

Zimin 3

114

Hanna

Migdalska

Szkoła Podstawowa w Targowej Górce

Targowa G├│rka

115

Renata

Mleczak

Zespół Szkół

Ostror├│g

116

Marcin

Molicki

Zespół Szkół Technicznych w Kole

Koło

117

Celina

Mołdrzyk

SP Łubnica

Wielichowo

118

KRZYSZTOF

MRÓZ

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3

Gniezno

119

Rafał

Nawrocki

Gimnazjum im. Zbigniewa Herberta we Wronkach

Wronki

120

Jacek

Nowak

Zespól Szkół Technicznych

Trzcianka

121

Hieronim

Nowakowski

Gimnazjum w Młynkowie

Połajewo

122

Jan

Nowierski

Zespół Szkół nr 2 im. S. Konarskiego we Wronkach

Wronki

123

Marian

Obst

Szkoła Podstawowa w Rosku

Rosko

124

Marlena

Oko-Kowalczyk

Gimnazjum im. Powstańców Wlkp. w Budzyniu

Budzyń

125

Mariola

Olejniczak

Gimnazjum im.Polskich Noblist├│w w Rzgowie

Rzg├│w

126

Ewa

Olszak

Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Pogorzeli

Pogorzela

127

Zbigniew

Orchowski

Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Adama Mickiewicza w Słupcy

Słupca

128

Anna

Owsiańska

Szkoła Podstawowa im. A. i Wł. Niegolewskich w Opalenicy

Opalenica

129

Dariusz

Pannek

Zespół Szkół nr1 w Ostrzeszowie

Ostrzesz├│w

130

Katarzyna

Papierska

Zespół Szkół Specjalnych im. Marii Grzegorzewska w Krotoszynie

Krotoszyn

131

Małgorzata

Paszke

Gimnnazjum m.F. Szoldrskiego

Nowy Tomy┼Ťl

132

Małgorzata

Paszkowiak

Gimnazjum nr 1

Gostyń

133

MACIEJ

PATELSKI

I Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. Powsta┼äc├│w Wlkp.

W─ůgrowiec

134

Anna

Pawelska

Gimnazjum im. Feliksa Szołdrskiego

Nowy Tomy┼Ťl

135

Katarzyna

Pawlak

Gimnazjum im. Powstańców Wlkp. w Budzyniu

Budzyń

136

Iwona

Pawłowska

Zespół Przedszkolno-Szkolno-Gimnazjalny w Rostarzewie

Rostarzewo

137

Roman

Pawłowski

Zespół Szkół Nr 1 im. Powstańców Wielkopolskich w Swarzędzu

Swarz─Ödz

138

Magdalena

P─Öczek

Gimnazjum w Dusznikach

Otorowo

139

Grzegorz

Pi─ůtas

GIMNAZJUM IM. FELIKSA SZOŁDRSKIEGO W NOWYM TOMYŚLU

NOWY TOMYŚL

140

Ewa-Maria

Pi─ůtas

GIMNAZJUM IM. FELIKSA SZOŁDRSKIEGO W NOWYM TOMYŚLU

NOWY TOMYŚL

141

Sławomir

Piechocki

XIV L.O. im.K.Wielkiego os.Piastowskie 106

Poznań

142

Renata

Pietrzak

I Liceum im. t.Ko┼Ťciuszki w Koninie

Konin

143

Małgorzata

Piotrowska

Gimnazjum im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Opatowie

Łęka Opatowska

144

Grzegorz

Piskorz

Zespół Szkół w Krzycku Wielkim

KrzyckoWielkie

145

Edyta

Pradelska

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II

Kazimierz Biskupi

146

Gra┼╝yna

Pudło

Zespół Szkolno Przedszkolny w Mielżynie

Witkowo

147

Tomasz

Raginia

Gimnazjum im. Feliksa Szołdrskiego

Nowy Tomy┼Ťl

148

Norbert

Rataj

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Henryka Sienkiewicza w Trzciance

Trzcianka

149

Jarosław

R├│┼╝anek

Zespół Szkół w Opalenicy

Opalenica

150

Regina

Reich

Szkoła Podstawowa nr 2

Nowy Tomy┼Ťl

151

Tomasz

Retman

Zespół Szkół Ekonomicznych

Poznań

152

Tomasz

Ro┼╝ek

Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum Gołańcz

Gołańcz

153

Gra┼╝yna

Rosiak

Gimnazjum nr 3 w Pabianicach

Pabianice

154

Maciej

Rostek

Zespół Szkół Nr 2

Zb─ůszy┼ä

155

Roman

Rozmysłowicz

ZSP - Gimnazjum Lubawka

Lubawka

156

Szymon

Rybiński

ZSPG w Powierciu

Koło

157

Krzysztof

Rybka

Zesp├│┼é Szk├│┼é Og├│lnokszta┼éc─ůcych i Zawodowych w Pogorzeli

Pogorzela

158

ALEKSANDRA

RYCHEL

SZKOŁA PODSTAWOWA

WITASZYCE

159

Iwona

Rzepczyk

Zesp├│l Szk├│l nr 5 w Jarocinie

Jarocin

160

Maciej

Rzewuski

Publiczna Szkoła Podstawowa w Zakrzewie

Zakrzewo

161

Iwona

Sadowska

Szkoła Podstawowa im.BoWiD

Krzy┼╝ Wlkp.

162

Piotr

Sadowski

Zespół Szkół Zawodowych im. Powstańców Wielkopolskich

Gostyń

163

Waldemar

Sadowski

Gimnazjum nr1

Gostyń

164

Paweł

Sałata

Gimnazjum w Borui Ko┼Ťcielnej

Boruja Ko┼Ťcielna

165

Joanna

Schwarz

Gimnazjum w Dusznikach

Duszniki

166

Izabela

Senftleben

Zespół Szkół Ochrony Środowiska w Lesznie

Leszno

167

Wiesław

Siekański

LIceum nr 14 P-ń Gimnazjum nr 23 P-ń

Poznań

168

Krzysztof

Sobczyk

Gimnazjum nr 1 Śrem

Śrem

169

Marcin

Socha

Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Brzechwy w Swarzędzu

Swarz─Ödz

170

Radosław

Sochacki

ZSRCKU Ko┼Ťcielec

Ko┼Ťcielec

171

Dariusz

Stachecki

Gimnazjum im. F. Szo┼édrskiego w Nowym Tomy┼Ťlu

Nowy Tomy┼Ťl

172

Grzegorz

Stachowiak

Zespół Szkół w Tulcach

Tulce

173

Władysław

Stawicki

Gimnazjum w Gołuchowie

Gołuchów

174

Małgorzata

Supłat

XXV LO im. Generałowej Jadwigi Zamoyskiej

Poznań

175

Anna

Synowiec

Gimnazjum im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Opatowie

Łęka Opatowska

176

Barbara

Szczepańska

Zespół Szkół w Targowej Górce

Targowa G├│rka

177

J─Ödrzej

Szczepaniak

Zesp├│┼é Szk├│┼é w Jezierzycach Ko┼Ťcielnych

Krzycko Małe

178

Ryszard

Szmania

Szkoła Podstawowa w Drawskim Młynie

Drezdenko

179

Andrzej

Szymczak

Gimnazjum nr 1 im. Roberta Schumana w Warszawa-Mokot├│w

Waraszawa

180

Marcin

Tajchert

Sp Kębłowo

Kębłowo

181

Danuta

Timm

Szkoła Podstawoawa nr 21

Poznań

182

Sebastian

Tomys

Zespół Przedszkola, Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Chobienicach

Chobienice

183

Mirosława

Trafas

Szkoła Podstawowa im. A. Fiedlera w Połajewie

Poajewo

184

Edyta

Trocha

Gimnazjum im. Noblist├│w Polskich w Ko┼║minku

Ko┼║minek

185

Grzegorz

Tubek

Zespół Szkół w Opatowie S P w Opatowie

Opat├│w

186

Ilona

Tubek

Gimnazjum w Opatowie

Opat├│w

187

Iwona

Tywanek

Gimnazjum nr 1

Oleszew

188

Krzysztof

Urbaniak

Gimnazjum im. Feliksa Szołdrskiego

Nowy Tomy┼Ťl

189

Dariusz

Walczak

Zespół Szkół w Dłużynie

Włoszakowice

190

El┼╝bieta

Waszak

Zespół Szkolno-Przedszkolny, Szkoła Podstawowa im. A. Fiedlera

Budzis┼éaw Ko┼Ťcielny

191

Zuzanna

Wawrzyniak

Gimnazjum im. Powstańców Wielkopolskich

St─Öszew

192

Andrzej

Wawrzynowicz

Zespół Szkół Zawodowych

Wolsztyn

193

Grzegorz

Wawrzynowicz

Gimnazjum nr1

Wolsztyn

194

Wojciech

Wiński

ZS nr1 w Swarz─Ödzu

Swarz─Ödz

195

Hanna

Wlazik

Zespół Szkół

Ostror├│g

196

El┼╝bieta

Wojciechowska

Gimnazjum w Opat├│wku

Opatwek

197

Wiesława

Wolniak

VIII Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. A. Mickiewicza

Poznań

198

Daria

Wr├│blewska

Zespół Szkół w Czarnymlesie- Szkoła Podstawowa w Czarnymlesie

Przygodzice

199

Justyna

Wyrwa

Szkoła Podstawowa im.BoWiD

Krzy┼╝ Wlkp.

200

Marta

Wysocka

III Liceum w Koninie

Konin

201

Robert

Wysocki

Zesp├│┼é Szk├│┼é Ponadgimnzajalnych Nr 2 w My┼Ťliborzu

My┼Ťlib├│rz

202

Robert

Zalewski

Szkoła Podstawowa nr 5 w Koninie

Konin

203

Katarzyna

Załecka

Szkoła Podstawowa im.A.Mielęckiego w Koźminku

Ko┼║minek

204

Ryszard

Zenker

X Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce

Poznań

205

Ryszard

Zenker

X Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce w Poznaniu

Puszczykowo

206

Danuta

Zimna

Szkoła Podstawowa Dakowy Mokre

Opalenica