Nagrody dla uczestników Konferencji.

Lista nagród jest wciąż otwarta, i z dnia na dzień przedstawia się bardziej atrakcyjnie. Będą różne programy zarówno dla szkół jak i dla indywidualnych uczestników, będą akcesoria, gadżety i upominki. Chcemy, aby nikt z konferencji nie wyjechał z pustymi rękami

Firma ArcaBit ufundowała pakiety swojego znakomitego programu antywirusowego w formie ArcaVir 2006 Home Protection  oraz pakiety ArcaVir 2006 Bezpieczna Pracownia dla Szkół. Będą też myszki optyczne i inne gadżety!

Firma ProgMan Software ufundowała do rozlosowania wśród szkół 3 pakiety oprogramowania:

  • Pakiet SIO ( programy: Sekretariat Uczniowski, Kadry, Wyposażenie) - wartość rynkowa programów to prawie 2.000 zł;

  • Program Sekretariat uczniowski - wartość rynkowa to ponad 1.200 zł;

  • Pakiet programów: Plan lekcji, Plan dyżurów, Księga Zastępstw - wartość rynkowa to prawie 1.000 zł.

Ponadto firma obiecuje przygotować specjalne oferty cenowe dla uczestników konferencji.

Wydawnictwo Helion ufundowało ciekawą literaturę informatyczną. Książki zostaną rozlosowane wśród uczestników konferencji.

Firma Young Digital Planet przeznaczyła dla uczestników konferencji programy multimedialne.

Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne są fundatorem ciekawej literatury oraz przygotowały upominek dla każdego uczestnika konferencji.

Firma MM Studio jest fundatorem programu Wizualny Nadzór, który jest aplikacją sieciową typu klient-serwer przeznaczoną do kontroli i monitorowania komputerów w sieci lokalnej LAN. Program pozwala na dyskretny podgląd aktualnie wykonywanych czynności na odległych komputerach, ich zdalną kontrolę, blokowanie aplikacji przed uruchomieniem, audyt zainstalowanego oprogramowania, szybkiego wysyłania i odbierania plików, udzielania zdalnej pomocy użytkownikom, wysyłania wiadomości, i inne.

Firma SoftStory przygotowała nagrodę w postaci oprogramowania Opiekun ucznia w Internecie dla jednej szkoły (pracownia 15 stanowisk) . Zamiennie można skorzystać z pakietu 10 kart przywracania FENIKS. Więcej informacji po kliknięciu na zdjęcia.
Wydawnictwo NAKOM z Poznania przeznaczyło dla uczestników Konferencji bardzo ciekawe pozycje książkowe ze swojej oferty. Z pewnością zainteresują one wszystkich administratorów, zwłaszcza tych, którzy chcieliby sprawnie posługiwać się ogromnymi możliwościami serwerów linuksowych.

Nagrody dla uczestników przygotuje też Komputronik. Jakie? - podobno to jeszcze tajemnica, ale prawdopodobnie będą to urządzenia peryferyjne i sieciowe D-Link.