Najczęściej zadawane pytania.

Dla kogo przeznaczona jest konferencja?
Czy na konferencji będzie zapewnione wyżywienie?
Czy jest możliwość skorzystania z noclegu?
Ile wynosi wpisowe? Jak dokonać wpłaty?
Na liście widać, że jest dużo więcej chętnych na nocleg niż miejsc w schronisku. Czy będą jakieś dodatkowe noclegi?
Czy firmy - partnerzy konferencji korzystają z noclegu i wyżywienia ?
Czy w sobotę będzie obiad ?
Czy wpłaty "wpisowego" można dokonać w piątek 21 kwietnia w momencie rejestracji?

 


Dla kogo przeznaczona jest konferencja?

Konferencja przeznaczona jest dla nauczycieli informatyki i technologii informacyjnej, którzy interesują się i zajmują problematyką administrowania szkolnymi zasobami komputerowymi. Spotkanie ma służyć wymianie doświadczeń, doskonaleniu swojego warsztatu zarówno administracyjnego jak i dydaktycznego.
Zapraszamy również dyrektorów szkół i placówek oświatowych zainteresowanych rozwojem technik informacyjnych w oświacie. Zapraszamy przedstawicieli władz samorządowych, od których przecież zależy tak wiele...

Spotkanie prócz ciekawych wykładów, warsztatów, spotkań i dyskusji ma być również formą oderwania się od codziennej szkolnej rzeczywistości, integracją środowiska nauczycieli - administratorów. Chcemy aby Konferencja była spotkaniem atrakcyjnym. Dlatego prócz zajęć i wykładów proponujemy spotkanie integracyjne przy ognisku w wigwamie w "Klimkowej osadzie" przy muzyce, dobrym jedzonku i napojach. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie!

<< powrót


Czy na konferencji będzie zapewnione wyżywienie?

Tak. Zapewniamy obiad w piątek oraz plenerową kolację w Wigwamie na ranczo "Klimkowa osada". Podczas konferencji dla uczestników będzie również dostępna kawa. Osoby, które zdecydują się na nocleg w Schronisku Młodzieżowym w Starym Tomyślu otrzymają również talon na śniadanie w sobotę.

<< powrót


Czy jest możliwość skorzystania z noclegu?

Tak. Dla osób, które chcą skorzystać z noclegu zarezerwowaliśmy miejsca w Schronisku Młodzieżowym w Starym Tomyślu. Osoby takie powinny zaznaczyć odpowiednią opcję w formularzu zgłoszeniowym oraz dokonać opłaty wpisowej w wysokości 70 zł (50 + 20 nocleg ze śniadaniem). Schronisko dysponuje łącznie 48 miejscami noclegowymi. Są to 2 pokoje 5 osobowe, 1 pokój 3 osobowy, 5 pokoi 6 osobowych oraz dodatkowy 1 pokój 5 osobowy. W pokojach są łóżka piętrowe. Schronisko zapewnia pościel. Do schroniska można dojechać samochodem. Osobom nie posiadającym środka transportu zaproponujemy dowóz.

Można skorzystać również z innej bazy noclegowej. Dla wygody podajemy dane tele-adresowe, jednak nie pośredniczymy w rezerwacji miejsc.

<< powrót


Ile wynosi wpisowe? Jak dokonać wpłaty?

Wpisowe wynosi 50 zł. od każdego uczestnika. Osoby, które chcą skorzystać z noclegu w Schronisku Młodzieżowym w Starym Tomyślu wpłacają dodatkowo 20 zł, czyli razem 70. Nie wystawiamy faktur vat oraz nie zwracamy kosztów dojazdu. W przypadku rezygnacji nie zwracamy opłaty wpisowej - prosimy zorganizować zastępstwo. Wpłatę należy kierować na konto:

Gimnazjum im. Feliksa Szołdrskiego
os.Północ 25
64-300 Nowy Tomyśl
49 1090 1388 0000 0001 0367 2840
BZ WBK O/I Nowy Tomyśl

tytuł wpłaty: KASSK-2006 - wpisowe

<< powrót


Na liście widać, że jest dużo więcej chętnych na nocleg niż miejsc w schronisku. Czy będą jakieś dodatkowe noclegi?

W związku z olbrzymim zainteresowaniem noclegami zorganizowaliśmy dodatkowe miejsca noclegowe w ośrodku wypoczynkowym "OAZA" nad jeziorem w Kuźnicy Zbąskiej. http://www.oaza.win.pl/ Zapewniamy dowóz autobusem. Do dyspozycji uczestników konferencji mamy pokoje 3 pokoje 5 osobowe, 1 pokój 4 osobowy, 5 pokoi 3 osobowych oraz 7 pokoi 2 osobowych. Daje to nam możliwość przenocowania kolejnych 48 osób. Niestety, pokoje te są droższe niż schronisko młodzieżowe w Starym Tomyślu. Nocleg dla jednej osoby w pokoju 5 i 4 osobowym wraz z śniadaniem kosztuje 35 zł, natomiast w 3 i 2 osobowym 45 zł. W związku z tym noclegi rezerwować będziemy w kolejności wpłynięcia do nas "opłaty wpisowej z noclegiem". W pierwszej kolejności rezerwujemy miejsca w schronisku w Starym Tomyślu. Pozostałym zaproponujemy nocleg w OAZIE pobierając przy rejestracji dopłatę (będącą różnicą opłaty za nocleg w OAZIE i w schronisku młodzieżowym) - czyli 15 zł za pokój 5 i 4 osobowy oraz 25 zł za pokój 3 i 2 osobowy. Jednocześnie informujemy, że po wyczerpaniu tych miejsc nie zapewnimy noclegu.

<< powrót


Czy firmy - partnerzy konferencji korzystają z noclegu i wyżywienia ?

Przedstawicielom firm prezentujących się podczas konferencji nie zapewniamy noclegu. Prosimy zorganizować go sobie we własnym zakresie. Można skorzystać z bazy adresowej, którą zamieszczamy powyżej lub z potężnej oferty hotelowej w Poznaniu. Autostradą jedzie się z Poznania pół godziny :-).
Jest możliwość skorzystania z wyżywienia. Jeden obiad dla jednej osoby kosztuje 10 zł. Talony na obiady będą sprzedawane w piątek przy rejestracji. Kawę zapewniamy nieodpłatnie.

<< powrót


Czy w sobotę będzie obiad ?

Początkowo nie przewidywaliśmy wydawania obiadu w sobotę. Jednak ze względu na zainteresowanie, postanowiliśmy stworzyć taką możliwość. Talony na obiad będą sprzedawane w piątek przy rejestracji. Jeden obiad dla jednej osoby kosztuje 10 zł. Nie będzie możliwości zakupu talonu w sobotę! Zostanie przygotowanych tylko tyle obiadów, ile sprzedanych talonów w piątek.

<< powrót


Czy wpłaty "wpisowego" można dokonać w piątek 21 kwietnia w momencie rejestracji?

Niestety NIE! Udział w konferencji zapewniamy TYLKO osobom, które dokonały wpłaty na konto organizatora. Ilość miejsc jest ograniczona i wynosi 130. Po zarejestrowaniu się 130 osób lista zostanie zamknięta. Wpłaty przyjmować będziemy do dnia 14 kwietnia. Jeśli do tego dnia nie odnotujemy wpłaty, będziemy zmuszeni skreślić nieopłacone rezerwacje. Wtedy będzie jeszcze możliwość uruchomienia "drugiego naboru" z jednoczesnym przesłaniem potwierdzenia wpłaty faksem na numer: 0-61 44 25 028. lub pocztą elektroniczną: stachecki@gim-nt.com

<< powrót