Aktualności

15.04.2006
W sekcji "Lista uczestników" publikujemy listę uczestników, wraz z przyznanym miejscem zakwaterowania. Znaleźć tam można również listę tych, od których nie wpłynęła jeszcze opłata wpisowa. Bardzo ułatwi nam organizację, jeśli te osoby prześlą do nas potwierdzenie wpłaty faksem (061 - 44 25 028), mailem: stachecki@gim-nt.com lub skontaktują się telefonicznie. Tych, którzy jeszcze nie wpłacili, prosimy by zrobili to jak najszybciej.


13.04.2006
Mamy już ustalone menu na kolację plenerową w "Klimkowej Osadzie". Myślimy, że każdy znajdzie dla siebie coś dobrego. Będą do wyboru flaczki lub żurek, będzie bigos hultajski, kiełbasa, kaszanka, bułczanka z grilla, będą zimna zakąski. Jak na plener przystało nie zabraknie pajdy chleba z wiejskim smalcem i ogóra! Do picia, kawa, herbata, piwo... co kto lubi :-). Będzie paliło się ognisko, no i będzie muzyka, przy której miło będzie pląsać.


06.04.2006
Udział w konferencji zapewniamy TYLKO osobom, które dokonały wpłaty na konto organizatora. Ilość miejsc jest ograniczona i wynosi 130. Tylu osobom zapewniamy miejsca w części wykładowej. Pozostałym osobom, które wpłacą później zapewniamy udział w pozostałej części konferencji, czyli udział w zajęciach warsztatowo - seminaryjnych, obiad, kawę, udział w kolacji plenerowej oraz w losowaniu nagród. Wpłaty przyjmować będziemy do dnia 14 kwietnia. Jeśli do tego dnia nie odnotujemy wpłaty, będziemy zmuszeni skreślić nieopłacone rezerwacje. Wtedy będzie jeszcze możliwość uruchomienia "drugiego naboru" z jednoczesnym przesłaniem potwierdzenia wpłaty faksem na numer: 0-61 44 25 028. lub pocztą elektroniczną: stachecki@gim-nt.com


06.04.2006
W związku z olbrzymim zainteresowaniem noclegami zorganizowaliśmy dodatkowe miejsca noclegowe w ośrodku wypoczynkowym "OAZA" nad jeziorem w Kuźnicy Zbąskiej. http://www.oaza.win.pl/ Zapewniamy dowóz autobusem. Do dyspozycji uczestników konferencji mamy pokoje 3 pokoje 5 osobowe, 1 pokój 4 osobowy, 5 pokoi 3 osobowych oraz 7 pokoi 2 osobowych. Daje to nam możliwość przenocowania kolejnych 48 osób. Niestety, pokoje te są droższe niż schronisko młodzieżowe w Starym Tomyślu. Nocleg dla jednej osoby w pokoju 5 i 4 osobowym wraz z śniadaniem kosztuje 35 zł, natomiast w 3 i 2 osobowym 45 zł. W związku z tym noclegi rezerwować będziemy w kolejności wpłynięcia do nas "opłaty wpisowej z noclegiem". W pierwszej kolejności rezerwujemy miejsca w schronisku w Starym Tomyślu. Pozostałym zaproponujemy nocleg w OAZIE pobierając przy rejestracji dopłatę (będącą różnicą opłaty za nocleg w OAZIE i w schronisku młodzieżowym) - czyli 15 zł za pokój 5 i 4 osobowy oraz 25 zł za pokój 3 i 2 osobowy. Jednocześnie informujemy, że po wyczerpaniu tych miejsc nie zapewnimy noclegu.


29.03.2006
Uwaga! Zmienił się numer konta, na które należy wpłacać wpisowe. Od dziś na stronie znajduje się już aktualny numer konta. Wpłaty dokonane na numer podany poprzednio zostaną automatycznie przeksięgowane, więc nie trzeba niczego poprawiać. Tych wszystkich, którzy jeszcze nie dokonali wpłaty prosimy o wykonanie przelewu na numer 49 1090 1388 0000 0001 0367 2840. Przepraszamy za uniedogodnienia i dziękujemy za wyrozumiałość :-)


23.03.2006
No i ruszyło się... Jeden dzień w sieci i 1/3 miejsc zarezerwowana, a wolne noclegi w schronisku topnieją w oczach. Bardzo proszę czytać dział FAQ - będziemy tam zamieszczać bieżące informacje i odpowiedzi na większość pytań - nawet menu na kolacji w "Klimkowej Osadzie" :-) Konferencja się "staje" nabiera kształtów, praktycznie codziennie dochodzą nowe aspekty i nowe treści. W przyszłym tygodniu będziemy publikować informacje o tym, czy wpłynęło "wpisowe".


16.03.2006
Strona poświęcona Konferencji Administratorów Szkolnych Sieci Komputerowych KASSK-2006 dopiero nabiera kształtów. Zostanie "wystawiona" 22 marca 2006, od tego dnia będą też czynne elementy umożliwiające rejestrację uczestników. Już jednak jest przeglądana, ponieważ odbieramy sygnały od różnych firm, które są zainteresowane wzięciem udziału w Konferencji. Mamy zagwarantowaną obecność przedstawicieli firmy Microsoft i OFEK-u. Są również chętni do prezentacjach rozwiązań linuxowych w pracowni szkolnej.